Alaturka Yachting logo

MARMARİS FETHİYE 7 GECE MAVİ YOLCULUK

Marmaris  Fethiye 7 Gece Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Alaturka Yatçılığın sizler için hazırladığı turlar, Türkiye'nin etkileyici güzellikteki sahillerini görmek için en fantastik yollardan biridir. Tenha koyları keşfetmek ve buralarda gezintiler yapmak için yapmanız gereken tek şey bu mavi turlardan birisini seçmek. Kabinler, ister tek kişi olun, ister grup ya da ailece, her zaman size uygun seçenekler Alaturka Yatçılıkta olacaktır.

Marmaris Fethiye 7 Gece Mavi Yolculuk fiyatları

  • 16 Mayıs 2020 - 22 Mayıs 2020 ₺ 7.860
  • 23 Mayıs 2020 - 26 Haziran 2020 ₺ 9.140
  • 27 Haziran 2020 - 24 Temmuz 2020 ₺ 10.785
  • 25 Temmuz 2020 - 28 Ağustos 2020 ₺ 12.522
  • 29 Ağustos 2020 - 11 Eylül 2020 ₺ 10.785
  • 12 Eylül 2020 - 25 Eylül 2020 ₺ 9.140
  • 26 Eylül 2020 - 3 Ekim 2020 ₺ 7.860

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Marmaris Fethiye 7 Gece Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Marmaris

Marmaris Limanı'nda geceyi geçireceğiniz teknenize girişinizi saat 15:30'dan itibaren yapabilirsiniz. Marmaris geniş limanı, Türkiye'nin en iyilerinden olan gece klüpleriyle gerçekten güzel bir kasaba. Gemide bir akşam yemeği sonrasında diğer misafirlerle tanışıp Marmaris'in güzellikleriyle tanışmaya gideceğiz. 

Gün 2

Marmaris-Ekincik Koyu

Kahvaltı ve brifingden sonra sahil boyunca yola çıkacağız. İlk gününüzde guletten nefes kesici manzaraları izleyerek rahatlamak, güneşlenmek ve yüzmek ya da daha heyecanlı aktiviteler olan Dalyan ve ya Kaunos'u ziyaret etmek olacak. Kaunos'ta Millania'nın eski anıtlarını ziyaret etmek için nehirden yukarıya bir botla gidebilr ve ya antik kenti ziyaret edebilirsiniz. Dalyan'ı ziyaret etmeyi tercih ederseniz seçenekleriniz arasında çamur banyosu ve ya Kaplumbağa Plajı'nda rahatlamak olacaktır. Öğlen yemeği nehir kenarında sevimli bir restaurantta servis edilecektir. Daha sonrasında tekrardan teknemize transfer edileceksiniz ve guletimiz Ekincik Koyu'nda akşam yemeği serivisi yapacaktır. Bu sakin, küçük koyda su sporları yapma şansına sahip olacaksınız. (K, Ö, A)

Gün 3

Ekincik Koyu-Tershane Adası

Kahvaltıdan sonra Ağa Limanı'na doğru yelken açacağız. Buradaki küçük plajda isterseniz yüzebilirsiniz. Manastır Koyu'na gitmeden önce burada öğlen yemeği servisi yapılacak ve Manastır Koyu'nda da tekrar bir yüzme molası verilecek. Bu koyda Roma kalıntılarının arasında yüzebilirsiniz. Daha sonrasında Tersane Adası'nda demir atacağız. Bu ada Fethiye Körfezindeki en büyük adadır ve geceyi burada geçireceğiz. (K, Ö, A)

Gün 4

Tershane Adası -Fethiye

Bugün 12 adalar bölgesine seyahat edeceğiz ve Kızıl Ada'nın masmavi sularında yüzme şansı elde edeceksiniz. Burada bir çok özel koy ve güzel bir deniz feneri bulacaksınız. Fenerin en üstünde sevimli bir de restaurant bulunuyor. Burası yapılan efsanevi düğünlerle ünlü. Akşamüzeri Fethiye Limanına doğru yola çıkacağız ve burada geceleyeceğiz. Fethiye çok hareketli bir gece hayatına, birbirinden güzel bar ve restaurantlara sahiptir. Bunların hepsi geminin yanaştığı limandan kısa bir yürüyüş mesafesindedir. 

Gün 5

Fethiye- Fethiye Körfezi

Fethiye Limanında yapacağınız güzel kahvaltının ardından yelken ayarlamaları yapılırken küçük alışverişler  için zamanınız olacaktır. Bir sonraki durağımız yüzme ve öğle yemeği molasının verileceği 12 Adalar alanı olacaktır. Öğleden sonra günbatımını izlemek için Fethiye Körfezi'nin en güzel koylarından olan Göcek ya da Yassıca Adası'ndan birisine gidilecektir. Gece bu esrarengiz koylardan birisine geceyi geçirmek için demir atılacaktır. (K,Ö,A)

Gün 6

Fethiye Körfezi- Ağa Limanı

Güne güzel bir kahvaltı ile başlangıç yapıldıktan sonra Manastır Koyu'na gitmek için guletimiz hareket edecektir. Manastır Koyunda öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Manastır Koyu yörede Cleopatra ve Batık Hamam Koyu olarak da adlandırılır. Guletimiz geceyi geçirmek ve akşam yemeği için Ağa Limanı'na demir atacaktır.(K,Ö,A)

Gün 7

Ağa Limanı - Marmaris

Sabah çok erken saatte kahvaltı molasının verileceği Kumlu Bükü'ne doğru gulet hareket eder. Öğle yemeği için Cennet Adası'na demir atılır. Burada mavi turumuzun son yüzme molası da verilir. Marmaris Limanı'na saat 16:00 da giriş yapılır ve gece burada geçirilir. İsteyen misafirlerimiz Marmaris'i gezebilir ve gece hayatının tadını çıkartabilir.(K,Ö,A)

Gün 8

Marmaris

Sabah verilecek güzel kahvaltıdan sonra saat 10:30 'a kadar teknenizden ayrılabilirsiniz.(K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.


YAT BİLGİLERİ
Bu seyir Standart / Klasik Guletler ile yapılmaktadır. Tüm Guletlerimizde yat sigortası vardır. Tüm yolculara kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Bu rotada (Alaturka) kendimizden farklı operatör / guletler kullanabiliriz.


A / C  KULLANIMI VE GECE LİMANLARDA KALMA  HAKKINDA UYARI
Klima maksimum 8 saate kadar kullanılabilir. Limanda A / C kullanmak kesinlikle yasaktır ve bu gezide 1 ile 3 gece limanda kalma vardır (rezervasyonu yaptığınız güzergahınıza bağlı olarak). Tüm limanların gürültülü olabileceğini lütfen unutmayın.


DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt, kabin kiralama paket fiyatına dahildir.
Yolcular gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullabilirler. Şnorkel, maske ve oyunlar buna dahildir.
Bu kabin kiralamada banyo / plaj havlusu verilmeyebilir. Yanınızda getirmelisiniz. Teknede bulunan havlular yüzme ve güneşlenme için kullanılamaz.
Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama fiyatına dahil değildir.


YEMEKLER VE İÇECEKLER

Kahvaltı, öğle yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar kabin kiralama hizmetine dahildir. Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir.Bu durum kendi içeceğinizi getirebilirsiniz anlamına gelmez.
Su dahil tüm içecekler gemide satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kayıt edilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.
Bu rotada diyet gereksinimleri kabul edilmez / hazırlanmaz, diyet ihtiyacı olan konukların kendi yemeğini yanlarında getirmeleri gerekir.


KONAKLAMA
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Bu yolculuklardaki tüm kabinler genellikle çift kabin düzeninde iki kişi içindir. Tek seyahat edenler, kabinleri seyahat sırasında diğer kişilerle paylaşamaz. Tek bir ek kabin ayırmalıdırlar. Tek kişilik ek fiyatlar için lütfen bize e-posta gönderin.
Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.


KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberli olmayan bir turdur. Teknede siteler ve bölgeler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu kabinde 12 yaşından küçük çocukların konaklamasına izin verilmemektedir. 12 yaş ve üzeri tam kabin kiralama fiyatına sahiptir.


GÜZERGAH
Bu güzergahı takip etmek için tüm çaba gösterilecektir, ancak kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, değiştirilmiş günlük planları ve gece duraklarını içerebilir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler konusunda müşterilere danışmak için tüm çaba gösterilecek, ancak para iadesi yapılmayacaktır.
 

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı