Alaturka Yachting logo

MARMARİS FETHİYE 7 GECE MAVİ YOLCULUK

Marmaris  Fethiye 7 Gece Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Alaturka yatçılığın sizler için hazırladığı turlar, Türkiye'nin etkileyici güzellikteki sahillerini görmek için en fantastik yollardan biridir. Tenha koyları keşfetmek ve buralarda gezintiler yapmak için yapmanız gereken tek şey bu mavi turlardan birisini seçmek.  Kabinler, ister tek kişi olun, ister grup yada ailece, her zaman size uygun seçenekler Alaturka yatçılık da olacaktır.

Marmaris Fethiye 7 Gece Mavi Yolculuk fiyatları

  • 18 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019 TL 2696
  • 1 Haziran 2019 - 30 Haziran 2019 TL 3274
  • 1 Temmuz 2019 - 31 Ağustos 2019 TL 3852
  • 1 Eylül 2019 - 30 Eylül 2019 TL 3082
  • 1 Ekim 2019 - 5 Ekim 2019 TL 2311

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Marmaris Fethiye 7 Gece Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Marmaris

Marmaris Limanında geceyi geçireceğiniz teknenize girişinizi saat 15:30dan itibaren yapabilirsiniz. Marmaris gerçekten güzel bir kasaba, gniş limanı, Türkiyenin en iyilerinden olan gece klüpleriyle. Gemide bir akşam yemeği sonrasında diğer misafirlerle tanışıp Marmarisin güzellikleriyle tanışmaya gideceğiz. 
Gün 2

Marmaris-Ekincik Koyu

Kahvaltı ve brifingden sonra sahil boyunca yola çıkacağız. İlk gününüzde guletten nefes kesici manzaraları izleyerek rahatlamak, güneşlenmek ve yüzmek ya da daha heyecanlı aktiviteler olan dalyan ve/veya Kaunos'u ziyaret etmek olacak.

Kaunosta Millanianın eski anıtlarını ziyaret etmek için nehirden yukarıya bir botla gidebilr veya antik kenti ziyaret edebilirsiniz. Dalyan'ı ziyaret etmeyi tercih ederseniz seçenekleriniz arasında Çamur banyosu ve/veya Kaplumbağa plajında rahatlamak olacaktır. Öğlen yemeği nehir kenarında sevimli bir restaurant'ta servis edilecektir. Daha sonrasında tekrardan teknemize transfer edileceksiniz ve guletimiz Ekincik koyunda akşam yemeği serivisi yapacaktır. Bu sakin, küçük koyda su sporları yapma şansına sahip olacaksınız. (K, Ö, A)
Gün 3

Ekincik Koyu-Tershane Adası

Kahvaltıdan sonra Ağa Limanına doğru yelken açacağız. Buradaki küçük plajda isterseniz yüzebilirsiniz.  Manastır koyuna gitmeden önce burada öğlen yemeği servisi yapılacak ve Manastır koyunda da tekrar bir yüzme molası verilecek.  Bu koyda Roma kalıntılarının arasında yüzebilirsiniz.  Daha sonrasında Tersane adasında demir atacağız. Bu ada fethiye körfezindeki en büyük adadır ve geceyi burada geçireceğiz. (K, Ö, A)
Gün 4

Tershane Adası -Fethiye

Bugün 12 adalar bölgesine seyahat edeceğiz ve Kızıl Adanın masmavi sularında yüzme şansı elde edeceksiniz.  Burada bir çok özel koy ve güzel bir Deniz feneri bulacaksınız. Fenerin en üstünde sevimli bir de restaurant bulunuyor. Burası yapılan efsanevi düğünlerle ünlü. Akşamüzeri Fethiye Limanına doğru yola çıkacağız ve burada geceleyeceğiz. Fethiye çok hareketli bir gece hayatına ve birbirinden güzel barlar, restaurantlara sahiptir. Bunların hepsi geminin yanaştığı limandan kısa bir yürüyüş mesafesindedir. 
Gün 5

Fethiye- Fethiye Körfezi

Fethiye limanında yapacağınız güzel kahvaltının ardından yelken ayarlamaları yapılırken küçük alışverişler  için zamanınız olacaktır. Bir sonraki durağımız yüzme ve öğle yemeği molasının verileceği 12 Adalar alanı olacaktır. Öğleden sonra günbatımını izlemek için Fethiye körfezinin en güzel koylarından olan Göcek yada Yassıca Adasından birisine gidilecektir. Gece bu esrarengiz koylardan birisine geceyi geçirmek için demir atılacaktır. (K,Ö,A)
Gün 6

Fethiye Körfezi- Ağa Limanı

Güne güzel bir kahvaltı ile başlangıç yapıldıktan sonra Manastır Koyu'na gitmek için guletimiz hareket edecektir. Manastır Koyunda öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Manastır Koyu yörede Cleopatra ve Batık Hamam Koyu olarak da adlandırılır. Guletimiz geceyi geçirmek ve akşam yemeği için Ağa Limanı'na demir atacaktır.(K,Ö,A)
Gün 7

Ağa Limanı - Marmaris

Sabah çok erken saat de kahvaltı molasının verileceği Kumlu Bükü'ne doğru gulet hareket eder. Öğle yemeği için Cennet Adası'na demir atılır. Burada mavi turumuzun son yüzme molası da verilir. Marmaris Limanı'na saat 16:00 da giriş yapılır ve gece burada geçirilir. İsteyen misafirlerimiz Marmaris'i gezebilir ve gece hayatının tadını çıkartabilir.(K,Ö,A)
Gün 8

Marmaris

Sabah verilecek güzel kahvaltıdan sonra saat 10:30 'a kadar teknenizden ayrılabilirsiniz.(K)

Notlar

Please find more details and information on your cabin charter below. YACHT INFORMATION This cruise operated with Standard/Classic gulets. Gulets does not have A/C. All our Gulets have yacht insurance. We advise all travelers to take out their own individual travel insurance. OVERNIGHT HARBOUR STAYS Depending on the itinerary there may be 2/3 nights harbour docking on this cruise. INCLUSIONS & EXCLUSIONS - Port and marina fees, taxes and fuel are all included in your cabin charter package price. - Passengers have the use of all standard yachting equipment on board. This includes snorkels and masks and board games. - Bath / Beach towels may not be provided on this cabin charter. You must bring along. The towels on board cannot be used for swimming and sunbaking. - Entrance fees and optional activities are not included in the cabin charter price. MEALS & DRINKS Breakfast, lunch, afternoon tea and snacks are included in the cabin charter. Drinks are not provided in your cabin charter package. On this cabin charter, you may not bring along your own drinks. All drinks including water are sold onboard prices. A bar tab is set up for the duration of the week. All bar tabs are paid on the conclusion of your cruise. ACCOMMODATION Allocation of cabins is done on site. All cabins on these cruises are for two people in usually a double cabin layout. Single travelers cannot share cabins with other individuals on the cruise. They must reserve a single supplement cabin. For single supplement prices please email us. All cabins have private bathrooms with toilet and shower RESTRICTIONS - Your cabin charter is a non-guided tour. There is no local guide on board providing information on the sites and locations. - Children under 12 years old are not allowed on this cabin charter. 12+ years old are at full cabin charter price. ITINERARY All efforts will be made to follow this itinerary, however, in cases of poor weather and/or sea conditions, this schedule may change. This could include altered daily plans and overnight stops. In these situations all efforts will be made to consult customers on alternative options, no money will be refunded.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}