Alaturka Yachting logo

MARMARİS FETHİYE MAVİ TUR

Marmaris Fethiye Mavi Tur
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Marmaris Limanı'nda yolcularımız tekneye bindikten sonra kısa bir bilgilendirmenin ardından demir alınır. Günün kalan vaktine göre Marmaris çevresindeki koylardan biri gezilir ve gece konaklama için Marmaris Limanına dönülür.

Marmaris Fethiye Mavi Tur Mavi Yolculuk fiyatları

  • 16 Mayıs 2020 - 22 Mayıs 2020 ₺ 5.575
  • 23 Mayıs 2020 - 26 Haziran 2020 ₺ 6.581
  • 27 Haziran 2020 - 24 Temmuz 2020 ₺ 7.860
  • 25 Temmuz 2020 - 28 Ağustos 2020 ₺ 9.231
  • 29 Ağustos 2020 - 11 Eylül 2020 ₺ 7.860
  • 12 Eylül 2020 - 25 Eylül 2020 ₺ 6.581
  • 26 Eylül 2020 - 3 Ekim 2020 ₺ 5.575

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Marmaris Fethiye Mavi Tur Programı

Gün 1

Marmaris

Marmaris Limanı'nda bulunan teknenize saat 15:30 dan itibaren girişinizi yapabilirsiniz. Buluşma ve tekneye alınış. Mavi yolculuğunuzun ilk gecesini Marmaris Limanı'nda geçireceğiz. Büyük bir yat limanına sahip bu şehirde akşam tarihi ve harika mekanları keşfederek güzel vakit geçirebilirsiniz.(A)

Gün 2

Marmaris-Ekincik Koyu

Kahvaltıdan sonra Ekincik Koyu ile mavi turumuza keyifli bir başlangıç yapacağız. Burada sizlere bir nehir üzerindeki deltanın doğal güzelliklerini göstereceğiz. İsteğe bağlı olarak burada Dalyan turuna katılabilirsiniz. Bu tura katılan misafilerimiz küçük tekne ile alınacaktır. Bu turda uçurum kenarındaki tarihi Likya mezarlarını görebilir, caretta kaplumbağlarının yumurtalarını bıraktığı İztuzu Plajı'nın doğal güzelliğini keşfedebilir, çamur banyosu yapabilir, nehir kenarında mükemmel bir restaurantta öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Akşam yemeğimiz Ekincik Koyu'nda servis edilecektir. Bu özel koyda çeşitli su sporları yapabilirsiniz.(K,Ö,A)

Gün 3

Ekincik Koyu-Tershane Adası

Bu sabah kahvaltı için erkenden Tershane Koyu’na hareket edeceğiz. Burası yüzyıllar boyunca tershane olarak kullanılmış doğal sit koyudur. Öğle yemeği ve yüzme molasını Manastır Koyu'nda vereceğiz. Burada 2000 yıllık kalıntıları olan Kleopatra Hamamı bulunmaktadır. Burada Roma Hamamı kalıntılarının arasında yüzebilirsiniz. Daha sonra akşam yemeği ve geceyi geçirmek için Fethiye Körfezi'nin en büyük adası olan Tershane Adası'na  demir atılır.(K,Ö,A)

Gün 4

Tershane Adası -Fethiye

Sabah kahvaltıdan sonra Turunçpınarı'na tekne demirlenir. Burada öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Fethiye Anadolu medeniyetlerinden birisi olan Likya'nın batı sınırındaki en önemli şehirlerinden birisidir. Işıkların ülkesine anlamına gelen bu şehirin adının Apollon'un oğlu Telmessos'dan geldiğine inanılır. Misafirlerimiz saat 16:00 'da tekneden ayrılırlar ve mavi turumuz Fethiye Limanı'nda son bulur.(K,Ö,A)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.


YAT BİLGİLERİ
Bu seyir Standart / Klasik Guletler ile yapılmaktadır. Tüm Guletlerimizde yat sigortası vardır. Tüm yolculara kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Bu rotada (Alaturka) kendimizden farklı operatör / guletler kullanabiliriz.


A / C  KULLANIMI VE GECE LİMANLARDA KALMA  HAKKINDA UYARI
Klima maksimum 8 saate kadar kullanılabilir. Limanda A / C kullanmak kesinlikle yasaktır ve bu gezide 1 ile 3 gece limanda kalma vardır (rezervasyonu yaptığınız güzergahınıza bağlı olarak). Tüm limanların gürültülü olabileceğini lütfen unutmayın.


DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt, kabin kiralama paket fiyatına dahildir.
Yolcular gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullabilirler. Şnorkel, maske ve oyunlar buna dahildir.
Bu kabin kiralamada banyo / plaj havlusu verilmeyebilir. Yanınızda getirmelisiniz. Teknede bulunan havlular yüzme ve güneşlenme için kullanılamaz.
Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama fiyatına dahil değildir.


YEMEKLER VE İÇECEKLER

Kahvaltı, öğle yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar kabin kiralama hizmetine dahildir. Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir.Bu durum kendi içeceğinizi getirebilirsiniz anlamına gelmez.
Su dahil tüm içecekler gemide satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kayıt edilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.
Bu rotada diyet gereksinimleri kabul edilmez / hazırlanmaz, diyet ihtiyacı olan konukların kendi yemeğini yanlarında getirmeleri gerekir.


KONAKLAMA
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Bu yolculuklardaki tüm kabinler genellikle çift kabin düzeninde iki kişi içindir. Tek seyahat edenler, kabinleri seyahat sırasında diğer kişilerle paylaşamaz. Tek bir ek kabin ayırmalıdırlar. Tek kişilik ek fiyatlar için lütfen bize e-posta gönderin.
Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.


KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberli olmayan bir turdur. Teknede siteler ve bölgeler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu kabinde 12 yaşından küçük çocukların konaklamasına izin verilmemektedir. 12 yaş ve üzeri tam kabin kiralama fiyatına sahiptir.


GÜZERGAH
Bu güzergahı takip etmek için tüm çaba gösterilecektir, ancak kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, değiştirilmiş günlük planları ve gece duraklarını içerebilir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler konusunda müşterilere danışmak için tüm çaba gösterilecek, ancak para iadesi yapılmayacaktır.
 

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı