Alaturka Yachting logo

MARMARİS FETHİYE MAVİ TUR

Marmaris Fethiye Mavi Tur
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Marmaris limanında yolcularımız tekneye bindikten sonra kısa bir bilgilendirmenin ardından demir alınır. Günün kalan vaktine göre Marmaris çevresindeki koylardan biri gezilir ve gece konaklama için Marmaris limanına dönülür.

Marmaris Fethiye Mavi Tur Mavi Yolculuk fiyatları

  • 18 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019 TL 2170
  • 1 Haziran 2019 - 30 Haziran 2019 TL 2441
  • 1 Temmuz 2019 - 31 Temmuz 2019 TL 3051
  • 1 Ağustos 2019 - 31 Ağustos 2019 TL 3051
  • 1 Eylül 2019 - 30 Eylül 2019 TL 2441
  • 1 Ekim 2019 - 5 Ekim 2019 TL 1831

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Marmaris Fethiye Mavi Tur Programı

Gün 1

Marmaris

Marmaris limanında bulunan teknenize saat 15:30 dan itibaren girişinizi yapabilirsiniz.buluşma ve tekneye alınış.Mavi yolculuğunuzun İlk gecesini Marmaris limanında geçireceğiz. Büyük bir yat limanına sahip bu şehirde Akşam tarihi ve harika mekanları keşfederek güzel vakit geçirebilirsiniz.(A)
Gün 2

Marmaris-Ekincik Koyu

Kahvaltıdan sonra Ekincik Körfezi ile mavi turumuza keyifli bir başlangıç yapacağız.Burada sizlere bir nehir üzerindeki deltanın doğal güzelliklerini göstereceğiz. İsteğe bağlı olarak burada Dalyan turuna katılabilirsiniz.Bu tura katılan misafilerimiz küçük tekne ile alınacaktır. Bu turda uçurum kenarındaki tarihi Likya mezarlarını görebilir, caretta kaplumbağlarının yumurtalarını bıraktığı İztuzu Plajı'nın doğal güzelliğini keşfedebilir, çamur banyosu yapabilir,nehir kenarında mükemmel bir restaurantda öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz . Akşam yemeğimiz Ekincik Koyunda servis edilecektir. Bu özel koyda çeşitli su sporları yapabilirsiniz.(K,Ö,A)
Gün 3

Ekincik Koyu-Tershane Adası

Bu sabah kahvaltı için erkenden Tershane Koyu’na hareket edeceğiz.Burası yüzyıllar boyunca tershane olarak kullanılmış doğal sit koyudur.Öğle yemeği ve yüzme molasını Manastır Koyunda vereceğiz.Burada 2000 yıllık kalıntıları olan Kleopatra Hamamı bulunmaktadır. Burada roma hamamı kalıntılarının arasında yüzebilirsiniz. Daha sonra akşam yemeği için Fethiye Körfezi'nin en büyük adası olan Tershane Adası'na geceyi geçirmek için demir atılır.(K,Ö,A)
Gün 4

Tershane Adası -Fethiye

Sabah kahvaltıdan sonra Turunçpınar'a tekne demirlenir. Burada öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Fethiye Anadolu medeniyetlerinden birisi olan Likya'nın batı sınırındaki en önemli şehirlerinden birisidir. Işıkların ülkesine anlamına gelen bu şehirin adının Apollon'un oğlu Telmessos'dan geldiğine inanılır. Misafirlerimiz saat 16:00 'da tekneden ayrılırlar ve mavi turumuz Fethiye Limanında son bulur.(K,Ö,A)

Notlar

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}