Alaturka Yachting logo

MARMARİS FETHİYE MAVİ TUR

Marmaris Fethiye Mavi Tur
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Marmaris limanında yolcularımız tekneye bindikten sonra kısa bir bilgilendirmenin ardından demir alınır. Günün kalan vaktine göre Marmaris çevresindeki koylardan biri gezilir ve gece konaklama için Marmaris limanına dönülür.

Marmaris Fethiye Mavi Tur Mavi Yolculuk fiyatları

  • 18 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019 TL 2080
  • 1 Haziran 2019 - 30 Haziran 2019 TL 2340
  • 1 Temmuz 2019 - 31 Temmuz 2019 TL 2925
  • 1 Ağustos 2019 - 31 Ağustos 2019 TL 2925
  • 1 Eylül 2019 - 30 Eylül 2019 TL 2340
  • 1 Ekim 2019 - 5 Ekim 2019 TL 1755

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Marmaris Fethiye Mavi Tur Programı

Gün 1

Marmaris

Marmaris limanında bulunan teknenize saat 15:30 dan itibaren girişinizi yapabilirsiniz.buluşma ve tekneye alınış.Mavi yolculuğunuzun İlk gecesini Marmaris limanında geçireceğiz. Büyük bir yat limanına sahip bu şehirde Akşam tarihi ve harika mekanları keşfederek güzel vakit geçirebilirsiniz.(A)
Gün 2

Marmaris-Ekincik Koyu

Kahvaltıdan sonra Ekincik Körfezi ile mavi turumuza keyifli bir başlangıç yapacağız.Burada sizlere bir nehir üzerindeki deltanın doğal güzelliklerini göstereceğiz. İsteğe bağlı olarak burada Dalyan turuna katılabilirsiniz.Bu tura katılan misafilerimiz küçük tekne ile alınacaktır. Bu turda uçurum kenarındaki tarihi Likya mezarlarını görebilir, caretta kaplumbağlarının yumurtalarını bıraktığı İztuzu Plajı'nın doğal güzelliğini keşfedebilir, çamur banyosu yapabilir,nehir kenarında mükemmel bir restaurantda öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz . Akşam yemeğimiz Ekincik Koyunda servis edilecektir. Bu özel koyda çeşitli su sporları yapabilirsiniz.(K,Ö,A)
Gün 3

Ekincik Koyu-Tershane Adası

Bu sabah kahvaltı için erkenden Tershane Koyu’na hareket edeceğiz.Burası yüzyıllar boyunca tershane olarak kullanılmış doğal sit koyudur.Öğle yemeği ve yüzme molasını Manastır Koyunda vereceğiz.Burada 2000 yıllık kalıntıları olan Kleopatra Hamamı bulunmaktadır. Burada roma hamamı kalıntılarının arasında yüzebilirsiniz. Daha sonra akşam yemeği için Fethiye Körfezi'nin en büyük adası olan Tershane Adası'na geceyi geçirmek için demir atılır.(K,Ö,A)
Gün 4

Tershane Adası -Fethiye

Sabah kahvaltıdan sonra Turunçpınar'a tekne demirlenir. Burada öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Fethiye Anadolu medeniyetlerinden birisi olan Likya'nın batı sınırındaki en önemli şehirlerinden birisidir. Işıkların ülkesine anlamına gelen bu şehirin adının Apollon'un oğlu Telmessos'dan geldiğine inanılır. Misafirlerimiz saat 16:00 'da tekneden ayrılırlar ve mavi turumuz Fethiye Limanında son bulur.(K,Ö,A)

Notlar

Please find more details and information on your cabin charter below.

YACHT INFORMATION
This cruise operated with Standard/Classic gulets. All our Gulets have yacht insurance. We advise all travelers to take out their own individual travel insurance.

WARNING ABOUT AC USAGE & OVERNIGHT HARBOUR STAYS
The A/C can be used up to 8 hours maximum. Using A/C in the harbors are strictly forbidden, and there are 2 nights harbour docking on this cruise (first and last night in Bodrum).

INCLUSIONS & EXCLUSIONS
- Port and marina fees, taxes and fuel are all included in your cabin charter package price.
- Passengers have the use of all standard yachting equipment on board. This includes snorkels and masks and board games.
- Bath / Beach towels may not be provided on this cabin charter. You must bring along. The towels on board cannot be used for swimming and sunbaking.
- Entrance fees and optional activities are not included in the cabin charter price.

MEALS & DRINKS

Breakfast, lunch, afternoon tea and snacks are included in the cabin charter. Drinks are not provided in your cabin charter package. On this cabin charter, you may not bring along your own drinks. All drinks including water are sold onboard. A bar tab is set up for the duration of the week. All bar tabs are paid on the conclusion of your cruise.

ACCOMMODATION
Allocation of cabins is done on site. All cabins on these cruises are for two people in usually a double cabin layout. Single travelers cannot share cabins with other individuals on the cruise. They must reserve a single supplement cabin. For single supplement prices please email us. All cabins have private bathrooms with toilet and shower

RESTRICTIONS
- Your cabin charter is a non-guided tour. There is no local guide on board providing information on the sites and locations.
- Children under 12 years old are not allowed on this cabin charter. 12+ years old are at full cabin charter price.

ITINERARY
All efforts will be made to follow this itinerary, however, in cases of poor weather and/or sea conditions, this schedule may change. This could include altered daily plans and overnight stops. In these situations, all efforts will be made to consult customers on alternative options, no money will be refunded.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}