Alaturka Yachting logo

FETHİYE DEMRE 2 GECE 3 GÜN MAVİ YOLCULUK

Fethiye Demre 2 Gece 3 Gün Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Bu kısa üç günlük tur Türkiye'nin guneyinde zamanınızı unutulmaz yapacak kadar eğlence ve heyecan dolu aktivitelerle doludur. Gizemli Kelebekler Vadisi ve sarp kayalıklarla çevrili mükemmel plajı bu tura başlamak heyecan verici bir noktadır. İsminden anlaşılacağı üzere vadi 130'dan fazla kelebek türüne ev sahipliği yapıyor ve yine de bir çoğunu gözlemlemek o kadar da kolay değil. Ayrıca Avrupanın en çok fotoğraflanan plajı olan Ölüdeniz Plajına da seyahat etme şansına sahip olacaksınız. Bu sahilin inanılmaz güzelliği nefesinizi kesecek, bu muhteşem plajı yamaç paraşütü yaparak yukarıdan da görebilirsiniz. Seyahatiniz boyunca göreceğiniz diğer bölgeler içinde 2000 yaşında ve modern dünyanın olağanüstü yaratılarından biri olan Batık Şehir, Simena Kalesi ve Kalkan Koyunda şnorkel yapma şansı yer almaktadır. Bu kadar seyahat edilecek bölgenin arasında dinlenmeye vaktimiz kalmayacak korkunuz olmasın çünkü dinlenmeye ve gemide kestirmeye bol bol vaktiniz olacak. Bu tur Nisan ortasından Ekim sonuna kadar haftada bir kaç gün yapılmaktadır.

Fethiye Demre 2 Gece 3 Gün Mavi Yolculuk fiyatları

  • 16 Nisan 2022 - 24 Haziran 2022 ₺ 4.381
  • 25 Haziran 2022 - 31 Temmuz 2022 ₺ 5.392
  • 1 Ağustos 2022 - 31 Ağustos 2022 ₺ 5.729
  • 1 Eylül 2022 - 30 Eylül 2022 ₺ 5.392
  • 1 Ekim 2022 - 15 Ekim 2022 ₺ 4.381

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Fethiye Demre 2 Gece 3 Gün Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Fethiye - Noel Baba Adası

Mavi yolculuğunuzun başlayacağı ilk sabah saat 09:00’da  Fethiye’deki ofisimizde buluşma. Tur hakkında bilgi verildikten sonra  tekneniz Kelebek Vadisi'ne doğru seyre çıkacaktır. Kelebek Vadisinde 136 türden farklı kelebek türlerini görebilirsiniz fakat yaz aylarında bu güve ve kelebekleri fark etmek biraz zordur.


 Ardından Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz Plajına seyire çıkacağız. Burada yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seydebilirsiniz. Günbatımını izlemeye çıkarken yanınızda bir şişe şarap almanız tavsiye edilir. Gece teknemiz Noel Baba Adası’na demir atacak ve gece burada geçirilecektir. (Ö,A)

Gün 2

Noel Baba Adası - Kaş

İkinci günümüzün sabahı güzel bir kahvaltının ardından yüzmek ve Akvaryum Koyunun eşsiz güzellikleriyle tanışmak için mavi turumuz Kalkan'a hareket edecektir. Burası hem yüzmek hem de şnorkel yapmak için mükemmel bir mekandır.


Öğle yemeğimiz için ise küçük ve şirin bir balıkçı kasabası olan Kaş'a hareket edilir. Kaş'ta birçok el yapımı takı,giysi,ev eşyası satan mağazaları keşfetmek ve gezmek için bol bol vaktiniz olacaktır. Gecemizi ise Kaş ve Kekova arasındaki güzel bir koyda geçireceğiz.(K,Ö,A)

Gün 3

Kaş -Demre

Bu güzel gecenin sabahında  mavi turumuzun son kahvaltısından sonra Kekova bölgesine seyre çıkılacaktır. İlk olarak 2000 yıl önceden Likya döneminden kalma olan ve bir depremle yıkılan antik şehri keşfetmeye çıkacağız.


Daha sonra su altı Likya mezarları ve Batık Şehir’i geçerek Simena Kalesi’nin büyülü manzarası karşısında kendinizi kaybedebilirsiniz. Öğle yemeğinden sonra Ucagız Limanı'na demir atacağız ve mavi turumuz burada sona erecektir.  Farklı bir yere gidecek misafirlerimiz için Demre Otogarına  ücretsiz servisimiz vardır. Demre otogarından Antalya 'ya her 30 dk da, Fethiye veya Kaş'a  ise her saat başı otobüsler bulunmaktadır.(K,Ö)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ
Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR
Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir. Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Mavi turunuz da yatak takımlarınız, tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj/banyo havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri (paraşüt, dalış, su sporları, transferler) ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK
Seyriniz süresince yemekler ve içme suyu turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı, içme suyu ve aperatiflerden oluşur.

Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu durum, kendi içeceklerinizi getirebileceğiniz anlamına gelmez.

Su hariç tüm içecekler, uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kaydedilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.

KONAKLAMA
Kabin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır ve kabinler önceden belirlenemez. Turunuzda, grubunuzun türüne bağlı olarak, ikiz yataklı, çift kişilik, üç kişilik ya da dört kişilik kabinlerde konaklayabilirsiniz.

Mümkün ise, Alaturka, çiftler için çift kişilik, hemcinsler için çift yataklı kabin ayarlamak için elinden geleni yapacaktır.

Başka bir yolcu ile eşleşmek istemeyenler için tek kişilik kabinler, ek ücret dahilinde, mevcuttur.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

0-6 yas arası çocuklar katılamaz, 7 ile 10 yaş arası çocuklardan, ailesinin ve/veya velisinin kabininde kalma koşulu ile tam fiyatın % 50' si oranında ücret alınır. Eğer birden fazla çocuk varsa, ilk çocuk için % 50, diğer her bir çocuk için tam ücret alınır. Her 2 ebebeyn 1 çocuğa indirim sağlayabilir. 11 yaş ve üstü çocuklardan tam ücret talep edilir.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir.

Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler hakkında  misafirlere danışılacaktır.Ancak para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı