Alaturka Yachting logo

FETHİYE DEMRE 2 GECE 3 GÜN MAVİ YOLCULUK

Fethiye Demre 2 Gece 3 Gün Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Bu kısa üç günlük tur Güney Türkiyedeki zamanınızı unutulmaz yapacak kadar eğlence ve heyecan dolu aktivitelerle doludur. Gizemli Kelebekler Vadisi ve sarp kayalıklarla çevrili mükemmel plajı bu tura başlamak heyecan verici bir noktadır. İsminden anlaşılacağı üzere vadi 130dan fazla kelebek türüne ev sahipliği yapıyor ve yine de bir çoğunu gözlemlemek o kadar da kolay değil.

Ayrıca Avrupanın en çok fotoğraflanan plajı olan Ölüdeniz plajına da seyahat etme şansına sahip olacaksınız.Bu sahilin inanılmaz güzelliği nefesinizi kesecek, yine de bu muhteşem plajı takdir etmek için yamaç paraşütü yaparak  bu plajı yukarıdan da görebilirsiniz. Seyahatiniz boyunca göreceğiniz diğer bölgeler içinde 2000 yaşında ve modern dünyanın olağanüstü yaratılarından biri olan Batık Şehir, Sİmena Kalesi ve Kalkan koyunda şnorkel yapma şansı yer almaktadır. Bu kadar seyahat edilecek bölgenin arasında dinlenmeye vaktimiz kalmayacak korkunuz olmasın çünkü dinlenmeye ve gemide kestirmeye bol bol vaktiniz olacak.

Bu tur Nisan ortasından Ekim sonuna kadar haftada bir kaç gün yapılmaktadır.

Fethiye Demre 2 Gece 3 Gün Mavi Yolculuk fiyatlar

Dönem TL EUR USD AUD GBP Sepete Ekle
1 Nisan 2017 - 30 Haziran 2017 TL 945 EUR 205 USD 250 AUD 314 GBP 180
1 Temmuz 2017 - 31 Temmuz 2017 TL 1129 EUR 245 USD 299 AUD 375 GBP 216
1 Ağustos 2017 - 31 Ağustos 2017 TL 1222 EUR 265 USD 323 AUD 405 GBP 233
1 Eylül 2017 - 30 Eylül 2017 TL 1129 EUR 245 USD 299 AUD 375 GBP 216
1 Ekim 2017 - 31 Ekim 2017 TL 945 EUR 205 USD 250 AUD 314 GBP 180

Fethiye Demre 2 Gece 3 Gün Mavi Yolculuk İndirim

İndirim Tarih Aralığı Kişi 1 - 5 Kişi 6 - 1 Kişi 11 - 16 Kişi 17 + İndirim Bitiş

Fethiye Demre 2 Gece 3 Gün Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Fethiye - Noel Baba Adası

Mavi yolculuğunuzun başlayacağı ilk gün saat 10:00-10:45 arasında ücretsiz servisimiz ile Fethiye'de ki otellerinizden alınıp guletinize getirileceksiniz. Tur hakkında bilgi verildikten sonra saat 11:00-11:45 arasında tekneniz Kelebek Vadisi'ne doğru seyre çıkacaktır. Kelebek Vadisinde 136 türden farklı kelebek türlerini görebilirsiniz fakat yaz aylarında bu güve ve kelebekleri fark etmek biraz zordur.

 Ardından Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyire çıkacağız. Burada yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seydebilirsiniz. Günbatımını izleme çıkarken yanınızda bir şişe şarap almanız tavsiye edilir.Gece teknemiz Noel Baba Adasına demir atacak ve gece burada geçirilecektir. (Ö,A)
Gün 2

Noel Baba Adası - Kaş

İkinci günümüzün sabahı güzel bir kahvaltının ardından yüzmek ve Akvaryum koyunun eşsiz güzellikleriyle tanışmak için mavi turumuz Kalkan'a hareket edecektir. Burası hem yüzmek hem de şnorkel yapmak için mükemmel bir mekandır.

Öğle yemeğimiz için ise küçük ve şirin bir balıkçı kasabası olan Kaş'a hareket edilir. Kaş'ta birçok el yapımı takı,giysi,ev eşyası satan mağazaları keşfetmek ve gezmek için bol bol vaktiniz olacaktır. Gecemizi ise Kaş ve Kekova arasındaki güzel bir koyda geçireceğiz.(K,Ö,A)
Gün 3

Kaş -Demre

Bu güzel gecenin sabahında  mavi turumuzun son kahvaltısından sonra Kekova bölgesine seyre çıkılacaktır. İlk olarak 2000 yıl önceden Likya döneminden kalma olan ve bir depremle yıkılan antik şehri keşfetmeye çıkacağız.

Daha sonra su altı Likya mezarları ve Batık Şehir’i geçerek Simena Kalesi’nin büyülü manzarası karşısında kendinizi kaybedebilirsiniz. . Öğle yemeğinden sonra Çayağzı (Andriake) limanına demir atacağız ve mavi turumuz burada sona erecektir.  Farklı bir yere gidecek misafirlerimiz için Demre otogarına  ücretsiz servisimiz vardır. Demre otogarından Antalya 'ya her 30 dk da, Fethiye veya Kaş'a  ise her saat başı otobüsler bulunmaktadır.(K,Ö)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ

Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.

Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Fethiye-Olimpos ve Olimpos-Fethiye mavi turları için ücretsiz servis sağlanmaktadır. Servisler, sadece Fethiye, Demre ve Olimpos merkez için geçerlidir. Çalış, Ölüdeniz, Hisarönü, Çıralı Plajı ve Antalya gibi çevre bölgeler için servis sağlanmamaktadır. Kaş turu için servisimiz yoktur.

Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir.

Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Mavi turunuz da yatak takımlarınız, tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj/banyo havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK


Seyriniz süresince yemekler turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve aperatiflerden oluşur.

Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu durum, kendi içeceklerinizi getirebileceğiniz anlamına gelmez. Su dahil tüm içecekler, uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kaydedilir ve tur sonunda toplu olarak ödeme alınır.

KONAKLAMA

Kabin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır ve kabinler önceden belirlenemez. Turunuzda, grubunuzun türüne bağlı olarak, ikiz yataklı, çift kişilik, üç kişilik ya da dört kişilik kabinlerde konaklayabilirsiniz. Mümkün ise, Alaturka, çiftler için çift kişilik, hemcinsler için çift yataklı kabin ayarlamak için elinden geleni yapacaktır.

Başka bir yolcu ile eşleşmek istemeyenler için tek kişilik kabinler ,ek ücret dahilinde, mevcuttur.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR

Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

Her yaştan çocuk için kabin seyahatine izin verilir. Ancak 1-3 yaşındakiler için tavsiye edilmez. 4 ile 10 yaş arası çocuklardan, ailesinin ve/veya velisinin kabininde kalma koşulu ile tam fiyatın % 50' si oranında ücret alınır. Eğer birden fazla çocuk varsa, ilk çocuk için % 50, diğer her bir çocuk için tam ücret alınır.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir. Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler misafirlere danışılacaktır. Para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj