Alaturka Yachting logo

FETHİYE 12 ADALAR EKİNCİK ULTRA HERSEY DAHİL

Fethiye 12 Adalar Ekincik ultra Hersey Dahil
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Fethiye de başlayan bu mavi yolculuk 12 adalar ve Ekincik körfezi ile son bulacaktır. Mavi yolculuğumuz sırasında tüm yemekler ve içecekler dahildir.Ölüdeniz plajının eşsiz güzelliği ve Noel Baba Adasının romantik gün batımı da mavi tur sırasında sizlere eşlik edecek . Göcek Limanı ve Ekincik Körfeziyle devam eden mavi yolculuğumuz  Alaturka Yatçılık farkı ile sizlere unutulmayacak bir tatil yaşatacak.

Fethiye 12 Adalar Ekincik ultra Hersey Dahil Programı

Gün 1

Fethiye

Mavi yolculuğumuz saat 15:00 da misafirlerimizin tekneye yerleşmesi ve mürettebat ekibi ile tanışmasıyla başlayacaktır. Öğleden sonranız için Fethiye'nin arnavut kaldırımlı sokaklrında dolaşabilir Likya kaya mezarlıklarını ziyaret edebilirsiniz. Akşam yemeği fethiye limanında verilecek ve gece konaklamada bu limanda yapılacaktır .(A)
Gün 2

Fethiye - Noel Baba Adası

 Güne güzel bir kahvaltı ile başladıktan sonra mavi yolculuğumuz Ölüdeniz seyrinde devam edecektir. Mavi yolculuk sırasında ilk izlenimleriniz dağların birleştiği noktada baş gösteren pırıl pırıl güneş ve berrak mavi suları olacak. Ölüdeniz'n ünlü mavi lagününe devam ederken tenha bir koyda öğle yemeği için mola verilecektir.Ardından Avrupa'nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyre çıkacağız. Burada  yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seyredebilirsiniz. Öğleden sonra Noel Baba Adasına demir atacağız. Bizans kalıntıları bulunan bu adada gün batımını izlerken panoramik görüntüsü ile sizi manzarasına hayran bırakacaktır. Gün batımını izlemeye giderken yanınızda bir şişe şarap götürmenizi tavsiye ederiz. Akşam yemeği ve gece konaklama bu adada yapılacaktır. (K,Ö,A)
Gün 3

Nole Baba Adası- Ağa Limanı Koyu

 Sabah kahvaltımızı Noel Baba Adasında yaptıktan sonra öğle yemeği , yüzme olası ve şnorkel yapmak için Ağa Koyu’na hareket edeceğiz.Burada Roma döneminden kalma hamam ve Antik kalıntıların keyfini çıkarabilirsiniz.Akşam yemeği ve gecelemeyi burada geçireceğimiz için gece buraya demir atılır.(K,Ö,A)
Gün 4

Ağa Limanı Koyu- Ekincik

 Günümüz Dalyan nehrinin yakınındaki bir koya yolculuk ile başlayacaktır. Burada sizlere bir nehir üzerindeki deltanın doğal güzelliklerini göstereceğiz. İsteğe bağlı olarak burada Dalyan turuna katılabilirsiniz.Bu tura katılan misafilerimiz küçük tekne ile alınacaktır. Dalyanın doğal güzelliğini keşfedebilir, çamur banyosu yapabilir,nehir kenarında mükemmel bir restorantda öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz . Akşam yemeğimiz Ekincik Koyunda servis edilecektir. Bu özel koyda çeşitli su sporları yapabilirsiniz.(K,Ö,A)
Gün 5

Ekincik - Göcek

Sabah mavi turumuz Göcek için yola çıkmadan önce yüzme molası verilecektir. Körfezin mücevheri olarak bilinen Göcek doğal bir limana ve eski bir şehir görüntüsüne sahiptir.Gününüzü alışveriş yaparak yada Göcek de bulunan birçok kafede değişik lezzetleri deneyerek değerlendirebilirsiniz. Gece konaklama Göcek' e yakın bir koyda yapılacaktır. (K,Ö,A)
Gün 6

Göcek - Manastır Koyu

Sabah erken saatlerde Fethiye körfezinden Tershane adasına mavi yolculuğumuz devam edecektir. Tershane adasında eski Türk gemileri inşa edilmiş ticareti yapılmıştır. Tershane adasında gemi inşa edilmesi Bizans zamanlarına kadar dayanır. Hala burada dükkan kalıntılarına rastlayabilirsiniz. Gece Manastır Koyuna demir atılır ve konaklama burada yapılır.(K,Ö,A)
Gün 7

Manastır Koyu - Fethiye

Mavi yolculuğumuzun son gününde güneşin ve denizin tadını çıkartacağınız bir gün olacak. Kızılada da yüzme molası verilecektir. Bu ada tavşan, kertenkele,kaplumbağa gibi birçok hayvan için ev sahipliği yapmaktadır . Öğleden sonra Fehiye limanına geçmeden önce yüzmek ve güneşin tadını çıkartmak için bol bol vaktiniz olacaktır. Akşam yemeği Fethiye limanında servis edilecektir ve gece konaklama için limana demir atılacaktır. akşam yemeğinden sonra bu güzel şehirde keyifli vakit geçirebilirsiniz.(K,Ö,A)
Gün 8

Fethiye

Mavi yolculuğumuzun son gününde kahvaltıdan sonra tekneden ayrılabilirsiniz.(K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili ekstra bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ

Kabin kiralama için sizlere, gezi detaylarında belirtilmediği sürece, standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.

Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR


Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir.

Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Turunuzda yatak takımlarınız ve banyo havlunuz tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü banyo havlularının, yüzme ve güneşlenme için kullanımına izin verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK

Seyriniz süresince yemekler turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve aperatiflerden oluşur.
Alkolsüz içecekler (kahve, çay, su, meşrubat) 24 saat servis edilir. Bira ve şarap türü alkollü içecekler ise 13:00 ile 23:00 arası sunulmaktadır. 23:00' dan sonra misafirler içeceklerini bardan ücretli olarak alabilirler.Misafirler gemiye kendi içeceklerini getirebilirler.
KONAKLAMA

Kabin tahsisi yerinde yapılır. Bu turda tüm kabinler, genellikle iki kişilik kabin düzenindedir. Tek kişiler, rezervasyonunu tek kişilik yaptırdığı ve tek kişi farkını ödediği sürece, kabinlerini diğer misafirlerle paylaşmak durumunda değillerdir. Tek kişi fark ücretleri hakkında bilgi için lütfen e-posta gönderiniz.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR

Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

12 yaşın altındaki çocuklar için bu kabin seyahatine izin verilmektedir. 12 yaşın üstündekiler tam ücret öder.

Yunan Adalarını ziyaret edecek tüm misafirlerin geçerli bir pasaportu (seyir bitiş tarihinden en az bir ay sonrasına kadar süresi olan) olmalı, gerekiyorsa Schengen vizesi olmalıdır. Her türlü vize, pasaport, sağlık sertifikası ve diğer seyahat evraklarını sağlamak misafirin sorumluluğundadır.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir. Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler misafirlere danışılacaktır. Para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj

Dikkat!!!

Bu mavi turumuz artık yapılmamaktatır, diger turlari gormek icin ana sayfaya gidiniz.