Alaturka Yachting logo

BODRUM KUZEY YUNAN ADALARI MAVİ TUR

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Mavi Tur
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Bodrumdan geleneksel bir ahsap Türk guletinde yapilacak bu seyahat sizi mavinin en güzel tonlarina, beyaz evlerle dolu adalara ve mor begonvillere götürecek. Tur çekici yunan adalari Kos, Pserimos, Leros, Xerakampos, Platanos, Patmos, Lipsi, Kalimnos ve aralardaki diger adalarda geçecek. Türkiyeden Yunanistana tarihi bir seyahate katilirken, rahatiniza bakin.Tur Mayis 19dan Ekin 6ya kadar her pazar yola çikar.

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Mavi Tur Mavi Yolculuk fiyatları

 • 25 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019 TL 3692
 • 1 Haziran 2019 - 28 Haziran 2019 TL 4430
 • 29 Haziran 2019 - 2 Ağustos 2019 TL 5393
 • 3 Ağustos 2019 - 30 Ağustos 2019 TL 6260
 • 31 Ağustos 2019 - 13 Eylül 2019 TL 5393
 • 14 Eylül 2019 - 27 Eylül 2019 TL 4430
 • 28 Eylül 2019 - 11 Ekim 2019 TL 3692
 • 12 Ekim 2019 - 18 Ekim 2019 TL 2953

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Mavi Tur Programı

Gün 1

Bodrum

Ilk günümüzde ögleden sonra yatimiza giris yapip diger yolcular ve tayfamizla tanisacagiz. Gecesinde bir tanisma yemegi düzenlenecek ve açikta demirleyecegiz. (A)
Gün 2

Bodrum - Kos Adası

Kahvaltidan sonra Kos adasina dogru yola çikacagiz. Burada Lambi plajinda yüzebilirsiniz. Daha sonra Kos'a dogru yola çikacagiz.  Gece hayat, Nafklirou caddesinde inanilmaz hareketli. Barlar, insanlar, ve hayat dolu bir sokak.(K, Ö, A)
Gün 3

Kos Adası - Leros

Bugüne biraz erkenden başlayıp Pserimos adasına doğru yola çıkacağız. Adada kahvaltı ve yüzmenin ardından güzel Leros adasına doğru çıkacağız. Leros yüksek tepeleri, küçük koyları ve köyleriyle yemyeşil bir ada.  Öğlen yemeği için Xerakampos'ta duracağız. Akşam demir atacağımız Agia Marina limanı yada Lakki Limanı bu adanın doğusunda bulunuyor. Buradan başkent Platanos veya Leros'a ulaşabilirsiniz. Eğer enerjik hissediyorsanız Leros Kalesine çıkan 300 merdiveni tırmanabilirsiniz. (K, Ö, A)
Gün 4

Leros - Patmos Adası

Sabah yüzme molası verebileceğimiz Patmos adasına doğru yola çıkacağız. Yunan mitolojisine göre Patmos Zeus'tan kızı Artemise, avlanma ve genç kadınların tanrıçası,  hediye edilmişti. Bu karakterlerle ilgili isteğe bağlı bir tur var. Ya da kahvaltıdan sonra manastırları ziyaret edebilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra Patmos Limanında geceleyeceğiz.(K, Ö, A)
Gün 5

Patmos -Lipsi Adası

Lipsi adasına yol aldıktan sonra adanın küçük koylarından birinde kısa bir yüzme molası vereceğiz. Platis ve Giolos plajları kristal yeşili sularıyla adanın en güzel kumsallarından bazılarına sahip. Adadaki şehir beyaz evleri, tavernaları, kafeleri ve restaurantlarıyla güzel bir doğal liman. Şehirde 7. ve 15 yüzyıldan kalma kiliseleri ziyaret edebilirsiniz.  (K, Ö, A)
Gün 6

Lipsi- Kalimnos

Kalymnos adasının başşehri Pothia Limanına girmeden önce yoldaki güzel koylarda yüzme molası vereceğiz. Günü adanın Massouri, Mirties ve Vlyhadia gibi plajlarında geçireceğiz. Gece için Kalymnos adasında demirleyeceğiz. (K, Ö, A)
Gün 7

Kalimnos- Bodrum

Bu sabah  Türk Limanı Turgutreis'e doğru yola çıkacağız.  Aspat kalesinin yıkıntılarını tepede görebileceğiniz Aspat koyunda yüzme molası vereceğiz. Bu koy geçmişte korsanlar için uzun yıllar sığınak olmuştu ve kale de onlara gözkulak olmak için inşa edilmişti. Akvaryum koyunda bir daha yüzme molası verdikten sonra son akşam yemeğimiz ve gece konaklamak için Bodrum Limanına döneceğiz. (K, Ö, A)
Gün 8

Bodrum

Bugün güzel bir kahvaltı sonrasında tekneden çıkış yapacağız.(K)

Notlar

Please find more details and information on your cabin charter below.

YACHT INFORMATION
This cruise operated with Standard/Classic gulets. All our Gulets have yacht insurance. We advise all travelers to take out their own individual travel insurance.

WARNING ABOUT AC USAGE & OVERNIGHT HARBOUR STAYS
The A/C can be used up to 8 hours maximum. Using A/C in the harbors are strictly forbidden, and there are 2 nights harbour docking on this cruise (first and last night in Bodrum).

INCLUSIONS & EXCLUSIONS
- Port and marina fees, taxes and fuel are all included in your cabin charter package price.
- Passengers have the use of all standard yachting equipment on board. This includes snorkels and masks and board games.
- Bath / Beach towels may not be provided on this cabin charter. You must bring along. The towels on board cannot be used for swimming and sunbaking.
- Entrance fees and optional activities are not included in the cabin charter price.

MEALS & DRINKS

Breakfast, lunch, afternoon tea and snacks are included in the cabin charter. Drinks are not provided in your cabin charter package. On this cabin charter, you may not bring along your own drinks. All drinks including water are sold onboard. A bar tab is set up for the duration of the week. All bar tabs are paid on the conclusion of your cruise.

ACCOMMODATION
Allocation of cabins is done on site. All cabins on these cruises are for two people in usually a double cabin layout. Single travelers cannot share cabins with other individuals on the cruise. They must reserve a single supplement cabin. For single supplement prices please email us. All cabins have private bathrooms with toilet and shower

RESTRICTIONS
- Your cabin charter is a non-guided tour. There is no local guide on board providing information on the sites and locations.
- Children under 12 years old are not allowed on this cabin charter. 12+ years old are at full cabin charter price.

ITINERARY
All efforts will be made to follow this itinerary, however, in cases of poor weather and/or sea conditions, this schedule may change. This could include altered daily plans and overnight stops. In these situations, all efforts will be made to consult customers on alternative options, no money will be refunded.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
 • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
  TL {{ price.totalPrice }}