Alaturka Yachting logo

BODRUM KUZEY YUNAN ADALARI MAVİ TUR

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Mavi Tur
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Bodrumdan geleneksel bir ahsap Türk guletinde yapilacak bu seyahat sizi mavinin en güzel tonlarina, beyaz evlerle dolu adalara ve mor begonvillere götürecek. Tur çekici yunan adalari Kos, Pserimos, Leros, Xerakampos, Platanos, Patmos, Lipsi, Kalimnos ve aralardaki diger adalarda geçecek. Türkiyeden Yunanistana tarihi bir seyahate katilirken, rahatiniza bakin.Tur Mayis 19dan Ekin 6ya kadar her pazar yola çikar.

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Mavi Tur Mavi Yolculuk fiyatları

 • 25 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019 TL 3899
 • 1 Haziran 2019 - 28 Haziran 2019 TL 4678
 • 29 Haziran 2019 - 2 Ağustos 2019 TL 5695
 • 3 Ağustos 2019 - 30 Ağustos 2019 TL 6611
 • 31 Ağustos 2019 - 13 Eylül 2019 TL 5695
 • 14 Eylül 2019 - 27 Eylül 2019 TL 4678
 • 28 Eylül 2019 - 11 Ekim 2019 TL 3899
 • 12 Ekim 2019 - 18 Ekim 2019 TL 3119

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Mavi Tur Programı

Gün 1

Bodrum

Ilk günümüzde ögleden sonra yatimiza giris yapip diger yolcular ve tayfamizla tanisacagiz. Gecesinde bir tanisma yemegi düzenlenecek ve açikta demirleyecegiz. (A)
Gün 2

Bodrum - Kos Adası

Kahvaltidan sonra Kos adasina dogru yola çikacagiz. Burada Lambi plajinda yüzebilirsiniz. Daha sonra Kos'a dogru yola çikacagiz.  Gece hayat, Nafklirou caddesinde inanilmaz hareketli. Barlar, insanlar, ve hayat dolu bir sokak.(K, Ö, A)
Gün 3

Kos Adası - Leros

Bugüne biraz erkenden başlayıp Pserimos adasına doğru yola çıkacağız. Adada kahvaltı ve yüzmenin ardından güzel Leros adasına doğru çıkacağız. Leros yüksek tepeleri, küçük koyları ve köyleriyle yemyeşil bir ada.  Öğlen yemeği için Xerakampos'ta duracağız. Akşam demir atacağımız Agia Marina limanı yada Lakki Limanı bu adanın doğusunda bulunuyor. Buradan başkent Platanos veya Leros'a ulaşabilirsiniz. Eğer enerjik hissediyorsanız Leros Kalesine çıkan 300 merdiveni tırmanabilirsiniz. (K, Ö, A)
Gün 4

Leros - Patmos Adası

Sabah yüzme molası verebileceğimiz Patmos adasına doğru yola çıkacağız. Yunan mitolojisine göre Patmos Zeus'tan kızı Artemise, avlanma ve genç kadınların tanrıçası,  hediye edilmişti. Bu karakterlerle ilgili isteğe bağlı bir tur var. Ya da kahvaltıdan sonra manastırları ziyaret edebilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra Patmos Limanında geceleyeceğiz.(K, Ö, A)
Gün 5

Patmos -Lipsi Adası

Lipsi adasına yol aldıktan sonra adanın küçük koylarından birinde kısa bir yüzme molası vereceğiz. Platis ve Giolos plajları kristal yeşili sularıyla adanın en güzel kumsallarından bazılarına sahip. Adadaki şehir beyaz evleri, tavernaları, kafeleri ve restaurantlarıyla güzel bir doğal liman. Şehirde 7. ve 15 yüzyıldan kalma kiliseleri ziyaret edebilirsiniz.  (K, Ö, A)
Gün 6

Lipsi- Kalimnos

Kalymnos adasının başşehri Pothia Limanına girmeden önce yoldaki güzel koylarda yüzme molası vereceğiz. Günü adanın Massouri, Mirties ve Vlyhadia gibi plajlarında geçireceğiz. Gece için Kalymnos adasında demirleyeceğiz. (K, Ö, A)
Gün 7

Kalimnos- Bodrum

Bu sabah  Türk Limanı Turgutreis'e doğru yola çıkacağız.  Aspat kalesinin yıkıntılarını tepede görebileceğiniz Aspat koyunda yüzme molası vereceğiz. Bu koy geçmişte korsanlar için uzun yıllar sığınak olmuştu ve kale de onlara gözkulak olmak için inşa edilmişti. Akvaryum koyunda bir daha yüzme molası verdikten sonra son akşam yemeğimiz ve gece konaklamak için Bodrum Limanına döneceğiz. (K, Ö, A)
Gün 8

Bodrum

Bugün güzel bir kahvaltı sonrasında tekneden çıkış yapacağız.(K)

Notlar

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
 • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
  TL {{ price.totalPrice }}