Alaturka Yachting logo

BODRUM KUZEY YUNAN ADALARI MAVİ TUR

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Mavi Tur
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Bodrum'dan geleneksel bir ahsap Türk guletinde yapilacak bu seyahat sizi mavinin en güzel tonlarina, beyaz evlerle dolu adalara ve mor begonvillere götürecek. Tur çekici Yunan Adalari Kos, Pserimos, Leros, Xerakampos, Platanos, Patmos, Lipsi, Kalimnos ve aralardaki diger adalarda geçecek. Türkiye'den Yunanistan'a tarihi bir seyahate katilirken, rahatiniza bakin. Tur Mayis 19'tan Ekim 6'ya kadar her pazar yola çikar.

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Mavi Tur Mavi Yolculuk fiyatları

  • 16 Mayıs 2020 - 22 Mayıs 2020 ₺ 10.279
  • 23 Mayıs 2020 - 26 Haziran 2020 ₺ 12.722
  • 27 Haziran 2020 - 24 Temmuz 2020 ₺ 15.165
  • 25 Temmuz 2020 - 28 Ağustos 2020 ₺ 17.861
  • 29 Ağustos 2020 - 11 Eylül 2020 ₺ 15.165
  • 12 Eylül 2020 - 25 Eylül 2020 ₺ 12.722
  • 26 Eylül 2020 - 9 Ekim 2020 ₺ 10.279
  • 10 Ekim 2020 - 16 Ekim 2020 ₺ 8.341

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Mavi Tur Programı

Gün 1

Bodrum

Ilk günümüzde ögleden sonra yatimiza giris yapip diger yolcular ve tayfamizla tanisacagiz. Gecesinde bir tanisma yemegi düzenlenecek ve açikta demirleyecegiz. (A)

Gün 2

Bodrum - Kos Adası

Kahvaltidan sonra Kos Adasina dogru yola çikacagiz. Burada Lambi Plajinda yüzebilirsiniz. Daha sonra Kos'a dogru yola çikacagiz. Gece hayatı Nafklirou caddesinde inanilmaz hareketli. Barlar, insanlar, ve hayat dolu bir sokak.(K, Ö, A)

Gün 3

Kos Adası - Leros

Bu güne biraz erkenden başlayıp Pserimos Adasına doğru yola çıkacağız. Adada kahvaltı ve yüzmenin ardından güzel Leros Adasına doğru çıkacağız. Leros yüksek tepeleri, küçük koyları ve köyleriyle yemyeşil bir ada. Öğlen yemeği için Xerakampos'ta duracağız. Akşam demir atacağımız Agia Marina Limanı ya da Lakki Limanı bu adanın doğusunda bulunuyor. Buradan başkent Platanos ve ya Leros'a ulaşabilirsiniz. Eğer enerjik hissediyorsanız Leros Kalesine çıkan 300 merdiveni tırmanabilirsiniz. (K, Ö, A)

Gün 4

Leros - Patmos Adası

Sabah yüzme molası verebileceğimiz Patmos Adası'na doğru yola çıkacağız. Yunan mitolojisine göre Patmos Zeus'tan kızı Artemise, avlanma ve genç kadınların tanrıçası,  hediye edilmişti. Bu karakterlerle ilgili isteğe bağlı bir tur var. Ya da kahvaltıdan sonra manastırları ziyaret edebilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra Patmos Limanı'nda geceleyeceğiz.(K, Ö, A)

Gün 5

Patmos -Lipsi Adası

Lipsi Adasına yol aldıktan sonra adanın küçük koylarından birinde kısa bir yüzme molası vereceğiz. Platis ve Giolos plajları kristal yeşili sularıyla adanın en güzel kumsallarından bazılarına sahip. Adadaki şehir beyaz evleri, tavernaları, kafeleri ve restaurantlarıyla güzel bir doğal liman. Şehirde 7. ve 15 yüzyıldan kalma kiliseleri ziyaret edebilirsiniz.  (K, Ö, A)

Gün 6

Lipsi- Kalimnos

Kalymnos Adası’nın başşehri Pothia Limanına girmeden önce yoldaki güzel koylarda yüzme molası vereceğiz. Günü adanın Massouri, Mirties ve Vlyhadia gibi plajlarında geçireceğiz. Gece için Kalymnos adasında demirleyeceğiz. (K, Ö, A)

Gün 7

Kalimnos- Bodrum

Bu sabah  Türk Limanı Turgutreis'e doğru yola çıkacağız. Aspat Kalesi'nin yıkıntılarını tepede görebileceğiniz Aspat Koyu'nda yüzme molası vereceğiz. Bu koy geçmişte korsanlar için uzun yıllar sığınak olmuştu ve kale de onlara gözkulak olmak için inşa edilmişti. Akvaryum Koyu'nda bir daha yüzme molası verdikten sonra son akşam yemeğimiz ve gece konaklamak için Bodrum Limanı’na döneceğiz. (K, Ö, A)

Gün 8

Bodrum

Bugün güzel bir kahvaltı sonrasında tekneden çıkış yapacağız.(K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.


YAT BİLGİLERİ

Bu seyir Standart / Klasik Guletler ile yapılmaktadır. Tüm yatlarımızda yat sigortası vardır. Tüm yolculara kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Bu rota için (Alaturka) kendimizden farklı operatör / guletler kullanabiliriz.


A / C  KULLANIMI VE GECE LİMANLARDA KALMA  HAKKINDA UYARI
Klima maksimum 8 saate kadar kullanılabilir. Limanlarda A / C kullanmak kesinlikle yasaktır ve Yunan Adası yolculuklarında 4 ile 6 gece arasında limanda kalma vardır. Tüm limanların gürültülü olabileceğini lütfen unutmayın.


DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR
Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt, kabin kiralama paket fiyatına dahildir.
Yolcular gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanırlar. Şnorkel, maske ve oyunlar da buna dahildir.
Bu kabin kiralamada banyo / plaj havlusu verilmeyebilir. Yanınızda getirmelisiniz. Teknede bulunan havlular yüzme ve güneşlenme için kullanılamaz.
Kabin kiralama paket fiyatına giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler dahil değildir.


YEMEKLER VE İÇECEKLER
Kahvaltı, öğle yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar kabin kiralama hizmetine dahildir. Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu kabin kiralamada, lütfen tekneye içecek getirmeyiniz.
Su dahil tüm içecekler teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kayıt edilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.
Bu rotada diyet gereksinimleri kabul edilmez / hazırlanmaz, diyet ihtiyacı olan konukların kendi ek yiyeceklerini tekneye getirmeleri gerekir.


KONAKLAMA
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Bu yolculuklardaki tüm kabinler genellikle çift kabin düzeninde iki kişi içindir.
Tek seyahat edenler, kabinleri seyahat sırasında diğer kişilerle paylaşamaz. Tek bir ek kabin ayırmalıdırlar. Ek ücretler için lütfen bize e-posta gönderin. Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.

KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberli olmayan bir turdur. Gemide siteler ve bölgeler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu kabinde 12 yaşından küçük çocukların konaklamasına izin verilmemektedir. 12 yaş ve üzeri tam kabin kiralama fiyatına sahiptir.
Yunan Adaları'nı ziyaret eden yolculuklar için, tüm katılımcıların geçerli bir pasaporta sahip olmaları ve gerekirse bir Schengen vizesi almaları gerekir.
Ülkeye girişte bazı vizeler alınabilir. Gerekli vizeler, pasaportlar, sağlık sertifikaları veya diğer seyahat belgelerini almak yolcunun sorumluluğundadır.

GÜZERGAH
Bu güzergahı takip etmek için tüm çaba gösterilecektir, ancak kötü hava ve / veya deniz koşulları durumunda, bu program değişebilir. Bu, değiştirilmiş günlük planları ve gece duraklarını içerebilir.
Bu durumlarda alternatif seçenekler konusunda müşterilere danışmak için her türlü çaba gösterilecektir, ancak para iadesi yapılmayacaktır. 

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı