Alaturka Yachting logo

BODRUM KUZEY YUNAN ADALARI KLİMALI GULET

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Klimalı Gulet
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Haritadan bakıldığı zaman ilginç bir görünümü sahip olan yunan adaları sanki bir güç tarafından parçalanmış ve oraya buraya atılmış gibi duruyor. Fakat sahip olduğu eski tarihi ve doğal güzellikleri ile zamana meydan okuyarak dünyanın en beğenilen tatil bölgelerinden olmaya devam ediyor. Açık beyaza boyanmış ve şirin mavisine boyanmış pencereleri deniz ile tam bir uyum içinde olduğunu hemen fark edeceksiniz. Mor begonvillerin evlerin etrafını sararak yarattığı gölgelerin altına atılmış minik masaları ve tabureleri ile  sizleri dehşete düşürecek güzellikte bir tatil sizleri bekliyor. Yunan Adaları'nda gezilmesi gereken bir çok tarihi yerleşke ve kalıntıları, dünyanın en güzel sahilleri, ve en çılgın gece hayatları ile sizleri buralara bekliyor. Bu güne kadar yaşadığımız tecrübelerden adımınızı bu adalara attığınız zaman terk etmek hiç de kolay olmayacak.

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Klimalı Gulet Mavi Yolculuk fiyatları

  • 23 Mayıs 2020 - 26 Haziran 2020 ₺ 12.722
  • 27 Haziran 2020 - 24 Temmuz 2020 ₺ 15.165
  • 25 Temmuz 2020 - 28 Ağustos 2020 ₺ 17.861
  • 29 Ağustos 2020 - 11 Eylül 2020 ₺ 15.165
  • 12 Eylül 2020 - 25 Eylül 2020 ₺ 12.722
  • 26 Eylül 2020 - 9 Ekim 2020 ₺ 10.279
  • 10 Ekim 2020 - 16 Ekim 2020 ₺ 8.341

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Klimalı Gulet Programı

Gün 1

Bodrum

Bodrum Limanındaki teknenize saat 15:30 dan itibaren giriş yapabilirsiniz. Bodrum Limanında akşam yemeği verilir ve gece konaklama burada yapılır. Bodrum Müzesi ve Bodrum Kalesini gezmek için gün içinde vaktiniz olacaktır. Akşam da kendinizi Bodrum'un hızlı gece hayatına bırakabilirsiniz.(A)

Gün 2

Bodrum - Kos Adası

Güne güzel bir kahvaltı ile merhabadan sonra guletimiz Kos Adasına hareket eder. Burada ulaşımı kolay olan Lambi Plajında yüzme keyfi yaşayabilirisiniz. Gece hayatı ile ünlü olan Kos Adası'nda en renkli ve canlı olan Nafklirou isimli barlar sokağında eğlencenin tadına varabilirsiniz.(K,Ö,A)

Gün 3

Kos Adası - Leros

Kahvaltının verileceği ve yüzme molasının olacağı Primeros Adası'na gitmek için gulet erken saatlerde hareket eder. Doğa güzellikleri ile dolu olan dağlık ve yeşil bir ada olan Leros'a hareket edilir. Öğle yemeğinin ve yüzme molasının verileceği Xerokampos'a sonra Lakki Limanı veya doğudaki Agia Yat Limanı’na giriş yapılır. Burada kiralayacağınız bisiklet ile şehir turu yapabilir yada yürüyerek keşif yapabilirsiniz. Leros Kalesi'ni görebilmek için Platanos'tan  300 basamağı çıkmayı göze almalısınız.(K,Ö,A)

Gün 4

Leros - Patnos Adası

Sabah guletimiz en ünlü Yunan adalarından birisi olan Patnos'a doğru hareket eder. Patnos'a ilerlerken müsait olan koylardan birisinde yüzme molası verilir. Patnos'u bu kadar ünlü yapan detay Aziz John tarafından İncil'in son bölümünün yazıldığı yer olmasıdır. Ayrıca burası Ege'nin Kudüsü olarak da adlandırılır. Kahvaltıdan sonra Aziz John Manastırını gezebilirsiniz. Akşam yemeği ve gece konaklama bu büyülü Yunan Adası'nda yapılacaktır.(K,Ö,A)

Gün 5

Patmos -Lipsi Adası

Sabah Lipsi Adası'na hareket edilir ve burada uygun koylardan birisinde yüzme molası verilir. Adada kristal mavisi sularla çevrili plajlar, şirin kafeteryalar, güzel restaurantlar bulunur. Ayrıca Adada bulunan Catopanaghia ( 7. yy ) ve Panopanaghia ( 15. yy ) kiliselerinin görülmesi tavsiye edilir.(K,Ö,A)

Gün 6

Lipsi- Kalimnos

Kalimnos Adasının çevresinde  güzel ve uygun bir koyda yüzme molası verilir. Güzel plajların bulunduğu adanın merkezi olan Pothiya Limanı'na öğleden sonra giriş yapılıp demir atılır.(K,Ö,A)

Gün 7

Kalimnos- Bodrum

Türkiye'ye gümrük işlemleri için giriş yapıldıktan sonra balıklarla yüzme keyfini yaşayacağınız cam gibi berrak suya sahip Akvaryum Koyu'nda yüzme molası verilir. Daha sonra son konaklamanın yapılacağı Bodrum Limanı'na demir atılır ve son akşam yemeği burada servis edilir.(K,Ö,A)

Gün 8

Bodrum

Mavi turun son gününde güzel bir kahvaltıdan sonra saat 10:30'a kadar teknenizden ayrılabilirsiniz.(K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.


YAT BİLGİLERİ

Bu seyir Standart / Klasik Guletler ile yapılmaktadır. Tüm yatlarımızda yat sigortası vardır. Tüm yolculara kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Bu rota için (Alaturka) kendimizden farklı operatör / guletler kullanabiliriz.


A / C  KULLANIMI VE GECE LİMANLARDA KALMA  HAKKINDA UYARI
Klima maksimum 8 saate kadar kullanılabilir. Limanlarda A / C kullanmak kesinlikle yasaktır ve Yunan Adası yolculuklarında 4 ile 6 gece arasında limanda kalma vardır. Tüm limanların gürültülü olabileceğini lütfen unutmayın.


DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR
Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt, kabin kiralama paket fiyatına dahildir.
Yolcular gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanırlar. Şnorkel, maske ve oyunlar da buna dahildir.
Bu kabin kiralamada banyo / plaj havlusu verilmeyebilir. Yanınızda getirmelisiniz. Teknede bulunan havlular yüzme ve güneşlenme için kullanılamaz.
Kabin kiralama paket fiyatına giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler dahil değildir.


YEMEKLER VE İÇECEKLER
Kahvaltı, öğle yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar kabin kiralama hizmetine dahildir. Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu kabin kiralamada, lütfen tekneye içecek getirmeyiniz.
Su dahil tüm içecekler teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kayıt edilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.
Bu rotada diyet gereksinimleri kabul edilmez / hazırlanmaz, diyet ihtiyacı olan konukların kendi ek yiyeceklerini tekneye getirmeleri gerekir.


KONAKLAMA
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Bu yolculuklardaki tüm kabinler genellikle çift kabin düzeninde iki kişi içindir.
Tek seyahat edenler, kabinleri seyahat sırasında diğer kişilerle paylaşamaz. Tek bir ek kabin ayırmalıdırlar. Ek ücretler için lütfen bize e-posta gönderin. Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.

KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberli olmayan bir turdur. Gemide siteler ve bölgeler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu kabinde 12 yaşından küçük çocukların konaklamasına izin verilmemektedir. 12 yaş ve üzeri tam kabin kiralama fiyatına sahiptir.
Yunan Adaları'nı ziyaret eden yolculuklar için, tüm katılımcıların geçerli bir pasaporta sahip olmaları ve gerekirse bir Schengen vizesi almaları gerekir.
Ülkeye girişte bazı vizeler alınabilir. Gerekli vizeler, pasaportlar, sağlık sertifikaları veya diğer seyahat belgelerini almak yolcunun sorumluluğundadır.

GÜZERGAH
Bu güzergahı takip etmek için tüm çaba gösterilecektir, ancak kötü hava ve / veya deniz koşulları durumunda, bu program değişebilir. Bu, değiştirilmiş günlük planları ve gece duraklarını içerebilir.
Bu durumlarda alternatif seçenekler konusunda müşterilere danışmak için her türlü çaba gösterilecektir, ancak para iadesi yapılmayacaktır. 

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı