Alaturka Yachting logo

BODRUM KUZEY YUNAN ADALARI KLİMALI GULET

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Klimalı Gulet
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Haritadan bakıldığı zaman ilginç bir görünümü sahip olan yunan adaları sanki bir güç tarafından parçalanmış ve oraya buraya atılmış gibi duruyor. Fakat sahip olduğu eski tarihi ve doğal güzellikleri ile zamana meydan okuyarak dünyanın en beğenilen tatil bölgelerinden olmaya devam ediyor. Açık beyaza boyanmış ve şirin mavisine boyanmış pencereleri deniz ile tam bir uyum içinde olduğunu hemen fark edeceksiniz. Mor begonvillerin evlerin etrafını sararak yarattığı gölgelerin altına atılmış minik masaları ve tabureleri ile  sizleri dehşete düşürecek güzellikte bir tatil sizleri bekliyor. Yunan adalarında gezilmesi gereken bir çok tarihi yerleşke ve kalıntıları, dünyanın en güzel sahilleri, ve en çılgın gece hayatları ile sizleri buralara bekliyor. Bugüne kadar yaşadığımız tecrübelerden adımınızı bu adalara attığınız zaman terk etmek hiçte kolay olmayacak.

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Klimalı Gulet Mavi Yolculuk fiyatları

 • 25 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019 TL 3738
 • 1 Haziran 2019 - 28 Haziran 2019 TL 4485
 • 29 Haziran 2019 - 2 Ağustos 2019 TL 5460
 • 3 Ağustos 2019 - 30 Ağustos 2019 TL 6338
 • 31 Ağustos 2019 - 13 Eylül 2019 TL 5460
 • 14 Eylül 2019 - 27 Eylül 2019 TL 4485
 • 28 Eylül 2019 - 11 Ekim 2019 TL 3738
 • 12 Ekim 2019 - 18 Ekim 2019 TL 2990

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Klimalı Gulet Programı

Gün 1

Bodrum

Bodrum Limanındaki teknenize saat 15:30 dan itibaren giriş yapabilirsiniz. Bodrum Limanında akşam yemeği verilir ve gece konaklama burada yapılır. Bodrum Müzesi ve Bodrum Kalesini gezmek için gün içinde vaktiniz olacaktır. Akşam da kendinizi Bodrum'un hızlı gece hayatına bırakabilirsiniz.(A)
Gün 2

Bodrum - Kos Adası

Güne güzel bir kahvaltı ile merhabadan sonra guletimiz Kos Adasına hareket eder. Burada ulaşımı kolay olan Lambi plajında yüzme keyfi yaşayabilirisiniz. Gece hayatı ile ünlü olan Kos Adası'nda en renkli ve canlı olan Nafklirou isimli barlar sokağında eğlencenin tadına varabilirsiniz.(K,Ö,A)
Gün 3

Kos Adası - Leros

Kahvaltının verileceği ve yüzme molasının olacağı Primeros Adası'na gitmek için gulet erken saatlerde hareket eder. Doğa güzellikleri ile dolu olan dağlık ve yeşil bir ada olan Leros'a hareket edilir.Öğle yemeğinin ve yüzme molasının verileceği Xerokampos'a sonra Lakki Limanı veya doğudaki Agia Yat Limanı’na giriş yapılır. Burada kiralayacağınız bisiklet ile şehir turu yapabilir yada yürüyerek keşif yapabilirsiniz. Leros Kalesi'ni görebilmek için Platanos'tan  300 basamağı çıkmayı göze almalısınız.(K,Ö,A)
Gün 4

Leros - Patnos Adası

Sabah guletimiz en ünlü Yunan adalarından birisi olan Patnos'a doğru hareket eder. Patnos'a ilerlerken müsait olan koylardan birisinde yüzme molası verilir. Patnos'u bu kadar ünlü yapan detay Aziz John tarafından İncil'in son bölümünün yazıldığı yer olmasıdır. Ayrıca burası Ege'nin Kudüsü olarak da adlandırılır. Kahvaltıdan sonra Aziz John Manastırını gezebilirsiniz. Akşam yemeği ve gece konaklama bu büyülü yunan adasında yapılacaktır.(K,Ö,A)
Gün 5

Patmos -Lipsi Adası

Sabah Lipsi Adası'na hareket edilir ve burada uygun koylardan birisinde yüzme molası verilir. Adada kristal mavisi sularla çevrili plajlar, şirin kafeteryalar ,güzel restaurantlar bulunur. Ayrıca Adada bulunan Catopanaghia ( 7. yy ) ve Panopanaghia ( 15. yy ) kiliselerinin görülmesi tavsiye edilir.(K,Ö,A)
Gün 6

Lipsi- Kalimnos

Kalimnos Adasının çevresinde  güzel ve uygun bir koyda yüzme molası verilir. Güzel plajların bulunduğu adanın merkezi olan Pothiya Limanı'na öğleden sonra giriş yapılıp demir atılır.(K,Ö,A)
Gün 7

Kalimnos- Bodrum

Türkiye'ye gümrük işlemleri için giriş yapıldıktan sonra balıklarla yüzme keyfini yaşayacağınız cam gibi berrak suya sahip Akvaryumda yüzme molası verilir. Daha sonra son konaklamanın yapılacağı Bodrum Limanı'na demir atılır ve son akşam yemeği burada servis edilir.(K,Ö,A)
Gün 8

Bodrum

Mavi turun son gününde güzel bir kahvaltıdan sonra saat 10:30'a kadar teknenizden ayrılabilirsiniz.(K)

Notlar

Please find more details and information on your cabin charter below.

YACHT INFORMATION
All our yachts have yacht insurance. We advise all travelers to take out their own individual travel insurance.

WARNING ABOUT AC USAGE & OVERNIGHT HARBOUR STAYS
The A/C can be used up to 8 hours maximum. Using A/C in the harbors are strictly forbidden, and there are 4 - 6 nights harbor docking on Greek Island cruises.

INCLUSIONS & EXCLUSIONS
- Port and marina fees, taxes and fuel are all included in your cabin charter package price.
- Passengers have the use of all standard yachting equipment on board. This includes snorkels and masks and board games.
- Bath / Beach towels may not be provided on this cabin charter. You must bring along. The towels on board cannot be used for swimming and sunbaking.
- Entrance fees and optional activities are not included in the cabin charter package price.

MEALS & DRINKS
Breakfast, lunch, afternoon tea and snacks are included in the cabin charter. Drinks are not provided in your cabin charter package. On this cabin charter, you may not bring along your own drinks. All drinks including water are sold onboard prices. A bar tab is set up for the duration of the week. All bar tabs are paid on the conclusion of your cruise.

ACCOMMODATION
Allocation of cabins is done on site. All cabins on these cruises are for two people in usually a double cabin layout. Single travelers cannot share cabins with other individuals on the cruise. They must reserve a single supplement cabin. For single supplement prices please email us. All cabins have private bathrooms with toilet and shower

RESTRICTIONS
- Your cabin charter is a non-guided tour. There is no local guide on board providing information on the sites and locations.
- Children under 12 years old are not allowed on this cabin charter. 12+ years old are at full cabin charter price.
- For cruises visiting the Greek Islands, all participants must be in possession of a valid passport and should obtain a Schengen visa if required. Some visas can be acquired on arrival into the country. It is the passenger’s responsibility to obtain any visas, passports, health certificates or other travel documentation required.

ITINERARY
All efforts will be made to follow this itinerary, however, in cases of poor weather and/or sea conditions, this schedule may change. This could include altered daily plans and overnight stops. In these situations all efforts will be made to consult customers on alternative options, no money will be refunded.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
 • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
  TL {{ price.totalPrice }}