Alaturka Yachting logo

BODRUM KUZEY YUNAN ADALARI KLİMALI GULET

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Klimalı Gulet
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Haritadan bakıldığı zaman ilginç bir görünümü sahip olan yunan adaları sanki bir güç tarafından parçalanmış ve oraya buraya atılmış gibi duruyor. Fakat sahip olduğu eski tarihi ve doğal güzellikleri ile zamana meydan okuyarak dünyanın en beğenilen tatil bölgelerinden olmaya devam ediyor. Açık beyaza boyanmış ve şirin mavisine boyanmış pencereleri deniz ile tam bir uyum içinde olduğunu hemen fark edeceksiniz. Mor begonvillerin evlerin etrafını sararak yarattığı gölgelerin altına atılmış minik masaları ve tabureleri ile  sizleri dehşete düşürecek güzellikte bir tatil sizleri bekliyor. Yunan adalarında gezilmesi gereken bir çok tarihi yerleşke ve kalıntıları, dünyanın en güzel sahilleri, ve en çılgın gece hayatları ile sizleri buralara bekliyor. Bugüne kadar yaşadığımız tecrübelerden adımınızı bu adalara attığınız zaman terk etmek hiçte kolay olmayacak.

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Klimalı Gulet Mavi Yolculuk fiyatları

 • 25 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019 TL 3899
 • 1 Haziran 2019 - 28 Haziran 2019 TL 4678
 • 29 Haziran 2019 - 2 Ağustos 2019 TL 5695
 • 3 Ağustos 2019 - 30 Ağustos 2019 TL 6611
 • 31 Ağustos 2019 - 13 Eylül 2019 TL 5695
 • 14 Eylül 2019 - 27 Eylül 2019 TL 4678
 • 28 Eylül 2019 - 11 Ekim 2019 TL 3899
 • 12 Ekim 2019 - 18 Ekim 2019 TL 3119

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Bodrum Kuzey Yunan Adaları Klimalı Gulet Programı

Gün 1

Bodrum

Bodrum Limanındaki teknenize saat 15:30 dan itibaren giriş yapabilirsiniz. Bodrum Limanında akşam yemeği verilir ve gece konaklama burada yapılır. Bodrum Müzesi ve Bodrum Kalesini gezmek için gün içinde vaktiniz olacaktır. Akşam da kendinizi Bodrum'un hızlı gece hayatına bırakabilirsiniz.(A)
Gün 2

Bodrum - Kos Adası

Güne güzel bir kahvaltı ile merhabadan sonra guletimiz Kos Adasına hareket eder. Burada ulaşımı kolay olan Lambi plajında yüzme keyfi yaşayabilirisiniz. Gece hayatı ile ünlü olan Kos Adası'nda en renkli ve canlı olan Nafklirou isimli barlar sokağında eğlencenin tadına varabilirsiniz.(K,Ö,A)
Gün 3

Kos Adası - Leros

Kahvaltının verileceği ve yüzme molasının olacağı Primeros Adası'na gitmek için gulet erken saatlerde hareket eder. Doğa güzellikleri ile dolu olan dağlık ve yeşil bir ada olan Leros'a hareket edilir.Öğle yemeğinin ve yüzme molasının verileceği Xerokampos'a sonra Lakki Limanı veya doğudaki Agia Yat Limanı’na giriş yapılır. Burada kiralayacağınız bisiklet ile şehir turu yapabilir yada yürüyerek keşif yapabilirsiniz. Leros Kalesi'ni görebilmek için Platanos'tan  300 basamağı çıkmayı göze almalısınız.(K,Ö,A)
Gün 4

Leros - Patnos Adası

Sabah guletimiz en ünlü Yunan adalarından birisi olan Patnos'a doğru hareket eder. Patnos'a ilerlerken müsait olan koylardan birisinde yüzme molası verilir. Patnos'u bu kadar ünlü yapan detay Aziz John tarafından İncil'in son bölümünün yazıldığı yer olmasıdır. Ayrıca burası Ege'nin Kudüsü olarak da adlandırılır. Kahvaltıdan sonra Aziz John Manastırını gezebilirsiniz. Akşam yemeği ve gece konaklama bu büyülü yunan adasında yapılacaktır.(K,Ö,A)
Gün 5

Patmos -Lipsi Adası

Sabah Lipsi Adası'na hareket edilir ve burada uygun koylardan birisinde yüzme molası verilir. Adada kristal mavisi sularla çevrili plajlar, şirin kafeteryalar ,güzel restaurantlar bulunur. Ayrıca Adada bulunan Catopanaghia ( 7. yy ) ve Panopanaghia ( 15. yy ) kiliselerinin görülmesi tavsiye edilir.(K,Ö,A)
Gün 6

Lipsi- Kalimnos

Kalimnos Adasının çevresinde  güzel ve uygun bir koyda yüzme molası verilir. Güzel plajların bulunduğu adanın merkezi olan Pothiya Limanı'na öğleden sonra giriş yapılıp demir atılır.(K,Ö,A)
Gün 7

Kalimnos- Bodrum

Türkiye'ye gümrük işlemleri için giriş yapıldıktan sonra balıklarla yüzme keyfini yaşayacağınız cam gibi berrak suya sahip Akvaryumda yüzme molası verilir. Daha sonra son konaklamanın yapılacağı Bodrum Limanı'na demir atılır ve son akşam yemeği burada servis edilir.(K,Ö,A)
Gün 8

Bodrum

Mavi turun son gününde güzel bir kahvaltıdan sonra saat 10:30'a kadar teknenizden ayrılabilirsiniz.(K)

Notlar

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
 • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
  TL {{ price.totalPrice }}