Alaturka Yachting logo

KAS FETHİYE MAVİ TUR

Kas Fethiye Mavi Tur
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Kaş ve Fethiye arası en güzel koyları gezdiren bir yolculuktur. Üç gün boyunca eğlenmenin keşfetmenin ve yüzmenin keyfini çıkartın. Doğa harikası kelebekler vadisinde yürüyüş yapıp kelebekleri görebilir. Ölüdenizin turkuaz mavisi sularında yüzebilir ya da isterseniz yamaç paraşütü yapabilirsiniz. Gemiler adasında muhteşem gün batımı izleyip bu anı resim çekerek ölümsüzleştire bilirsiniz. Doğal güzelliğini kaybetmemiş birbirinde güzel farklı koyları da görebileceğiniz bu mavi yolculuk hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gezidir.

Kas Fethiye Mavi Tur Mavi Yolculuk fiyatları

  • 1 Nisan 2020 - 26 Haziran 2020 TL 1449
  • 27 Haziran 2020 - 31 Temmuz 2020 TL 1771
  • 1 Ağustos 2020 - 31 Ağustos 2020 TL 1900
  • 1 Eylül 2020 - 30 Eylül 2020 TL 1771
  • 1 Ekim 2020 - 31 Ekim 2020 TL 1449

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Kas Fethiye Mavi Tur Programı

Gün 1

Kaş

Mavi turumuzun ilk gününde öğle yemeği için rotamız küçük ve şirin bir balıkçı kasabası olan Kaş olacaktır. Akşam yemeğimiz için adresimiz ise  Akvaryum Koyu olacaktır.Burası hem yüzmek hem de şnorkel yapmak için mükemmel bir mekandır. Gece konaklama için buraya demir atılır. Alışveriş yapmak ve şirin Türk şehrini keşfetmek için yeterince vaktiniz olacaktır.(Ö,A)

Gün 2

Akvaryum Koyu - Noel Baba Adası

Sabah çok erken saat de kaptanınız Kelebek Vadisi'ne gitmek için demir alır. Sabah gözünüzü Kelebek Vadisi'nin eşsiz manzarasında açarsınız.Kelebek vadisinde 136 türden farklı kelebek türlerini görebilirsiniz fakat yaz aylarında bu güve ve kelebekleri fark etmek biraz zordur.Ardından Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyire çıkacağız. Burada yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seydebilirsiniz. Günbatımını izleme çıkarken yanınızda bir şişe şarap almanız tavsiye edilir.Gece teknemiz Noel Baba Adasına demir atacak ve gece burada geçirilecektir. (K,Ö,A)

Gün 3

Noel Baba Adası - Fethiye

Sabah Noel Baba Adasında servis edilen kahvaltının ardından hem yüzme molası hem de öğle yemeği için Samanlık Koyu veya Tarzan Koyu'na rotamızı çevireceğiz. Öğle yemeğinin ardından mavi turumuzun son durağı olan Fethiye Limanı'na demir atılır. Ve üç günlük mavi turumuz aklınızda kalacak olan  eğlenceli anılarla son bulur.(K,Ö)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ

Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.

Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Fethiye-Olimpos ve Olimpos-Fethiye mavi turları için ücretsiz servis sağlanmaktadır. Servisler, sadece Fethiye, Demre ve Olimpos merkez için geçerlidir. Çalış, Ölüdeniz, Hisarönü, Çıralı Plajı ve Antalya gibi çevre bölgeler için servis sağlanmamaktadır. Kaş turu için servisimiz yoktur.

Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir.

Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Mavi turunuz da yatak takımlarınız, tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj/banyo havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK


Seyriniz süresince yemekler turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve aperatiflerden oluşur.

Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu durum, kendi içeceklerinizi getirebileceğiniz anlamına gelmez. Su dahil tüm içecekler, uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kaydedilir ve tur sonunda toplu olarak ödeme alınır.

KONAKLAMA

Kabin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır ve kabinler önceden belirlenemez. Turunuzda, grubunuzun türüne bağlı olarak, ikiz yataklı, çift kişilik, üç kişilik ya da dört kişilik kabinlerde konaklayabilirsiniz. Mümkün ise, Alaturka, çiftler için çift kişilik, hemcinsler için çift yataklı kabin ayarlamak için elinden geleni yapacaktır.

Başka bir yolcu ile eşleşmek istemeyenler için tek kişilik kabinler ,ek ücret dahilinde, mevcuttur.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

0-5 yas arası cocular Katılamaz, 6 ile 10 yaş arası çocuklardan, ailesinin ve/veya velisinin kabininde kalma koşulu ile tam fiyatın % 50' si oranında ücret alınır. Eğer birden fazla çocuk varsa, ilk çocuk için % 50, diğer her bir çocuk için tam ücret alınır. Her 2 ebebeyn 1 cocuga indirim sagliyabilir.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir. Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler misafirlere danışılacaktır. Para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}