Alaturka Yachting logo

COVID-19 GULET KİRALAMA PAKETİ VE İNDİRİMLER

 ?>

COVID-19 ÖZEL GULET KİRALAMA PAKETİ, İNDİRİMLER VE KOŞULAR
İZOLE BİR MAVİ TATİL İÇİN

Firmamız 2003 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup, Türkiye'nin önde gelen seyahat ve yatçılık firmalarından bir tanesidir. Covid-19 / CORONA virüsü öncelikle insan sağlığını, gündelik yaşamı ve Turizm en başta olmak üzere tüm dünya ticaretini olumsuz yönde etkiledi.

Ülkemiz için koşullar sıkı ve umut verici görünüyor ve bu bağlamda yaz ortasından sonraki dönemde misafirlerimizi tekrar ağırlayabilmeyi umuyoruz. Kesin başlama tarihimiz belirli olmamak ile birlikte bu süreci sürekli olarak izliyoruz, tahmini olarak Haziran ortası veya sonu itibarı ile tekrardan turlarımıza devam etmeyi planlıyoruz.

Bu dönemde, Özel Gulet Kiralama'nın İzole Tatil için harika bir fırsat olduğu kesindir, fakat, bununla birlikte, endişelerinizi anlıyoruz. Aşağıdaki Covid-19 paketimiz birçok kişinin sorduğu ve endişe duyduğu üç konuyu kapsamaktadır:

A) Hijyen
B) Bütçe
C) İptal ve İade esnekliği

A) HİJYEN

- Yönetimimiz ve tekne personelimiz için; Tüm Guletlerimizde hijyen birinci öncelik olacaktır.
- Guletlerimiz her tur başı ve sonu profesyonel ekiplerce dezenfekte edilecektir.
- Mürettebat, yemek servisi süreleri boyunca maske ve eldiven kullanacaktır.
- Guletlerimizde Termometre ve gerekli tüm dezenfektanlar yatların stratejik noktalarında kullanımınıza hazır bulunacaktır.
- Türk turizm bakanlığı, mürettebat / gemiler için COVID-19 sertifikaları gibi yeni kurallar üzerinde çalışıyor, bu kararları ve bundan sonra hizmetlerimizi geliştirmek için diğer ülkelerde benzer kuralları izleyeceğiz.


B) SÜPER FIRSATLAR
1 Mayıs 2020 tarihinden itibaren 2020 sezonu için yapılan rezervasyonlar ve haftalık özel turlar için geçerlidir
• Seçilen Guletlerde onine fiyatları üzerinden %50'e varan indirim: Alaturka 1, Alaturka 2, Revenge, Alaturka 81, Grand Alaturka. Bunların dışındaki guletlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

C) STRESSİZ İPTAL - İADE POLİTİKALARI
- 28.04.2020 tarihi itibarı ile 2020 sezonu için yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
- Sadece belirli Gulelerimiz için geçerlidir:  Alaturka 1 (23 metre 6 kabin), Alaturka 2 (26 metre 9 kabin), Revenge (26 metre 8 kabin), Alaturka 81 (27 metre 8 kabin), Grand Alaturka (30 metre 8 kabin)
- Rezervasyon anında %30 ön ödeme yapılır. Kalan ödeme check-in tarihinde nakit olarak yapılır.
- Rezervasyon tur çıkış gününün 31 gün öncesine kadar ücretsiz iptal edilebilir.
- Son 30 gün tarihi itibarıyla rezervasyon kesinleşir; iptal durumunda yapılan ödemeler iade edilmez, fakat, son 30 gün içerisinde ücretsiz İptal Süreci bitmiş olsa bile seyahat kısıtlaması oluşması durumunda %100 ücret iadesi yapılır.

Son Makaleler

Balayı için tekne kiralama

Evliliğinizi ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O halde balayı için tekne kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. 

Doğum günü için yat kiralama

Özel anlarınızı özel bir ortamda değerlendirmek düşüncesindeyseniz yapmanız gereken birden fazla alternatif sizi bekliyor olacak.

Düğün için tekne kiralama

Mavi düşler bazı insanlar için özel anların yaşanmasına sebep olabilir. Gelişen teknoloji ve imkanların artması, çeşitli organizasyonlarda değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Kaptansız tekne Kiralama

Tatil önerileri içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi konumunda ki Mavi yolculuk, insanlara huzurlu ve keyifli bir deneyimi sunmaktadır.

Haftalık yat kiralama fiyatları

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres ve yoğun iş temposuna bağlı olarak yaşanabilecek yorgunluklar güzel bir tatil ile son bulabilir. Türkiye, tatil denildiğinde akla gelen önemli destinasyonlardan bir tanesi olarak biliniyor.

All Posts >>
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı