Alaturka Yachting logo

GOCEK - MARMARIS - GOCEK

Gocek - Marmaris - Gocek
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Göcek - Kleopatra Hamamı

Bugün 16:00’da Göcek limanında buluşma ve tekneye biniş.Kısa bir seyirin ardından Tershane Adası’na geçiş yapacağız.Burada biraz yüzdükten sonra Batık Roma Hamamı etrafında şnorkel yapabilir,deniz ve güneşin tadını çıkara bilirsiniz.Daha sonraki seyirimiz Kleopatra Hamamı olarak da bilinen Manastır Koyu’na devam edecek.Geceyi geçirmek için keyifli bir koydur.

Gün 2

Kleopatra Hamamı - Ekincik

Bugün sazlık nehir kenarlarından başlayarak Ekincik Koyu’nda seyire çıkacağız.Korunan Dalyan Deltası üzerinde tekne eşliğinde geziye çıkıla bilir.Uçurumun ucunda oyulmuş Antik Likya prenslerinin mezarları, Kaonos Tepesi, Dalyan’ın modern şehrine götürür. Ardından birçok yerli ve yabancı turistin dikkatini çeken çamur banyosuna geçiceksiniz.Daha sonra İztuzu Plajı,Caretta kaplumbağların yuvalama yeri olan nehir ağzına ardından,akşam yemeği ve geceleme için Ekincik Körfezine geçeceğiz.

Gün 3

Ekincik - Marmaris

Sabah Ekincik Koyu’nda kahvaltının ardından yüzme ve öğle yemeği için Kadırga Koyu’na seyire çıkacağız.Öğleden sonra Marmaris’e doğru hareket edeceğiz. Marmaris limanı uzun ve harika bir limandır.Diğer bir çok gulet ve yatlar ile yan yana demirlediğimizde muhteşem yemek keyfini çıkarabilirsiniz.Sadece yakın yerlerde dolaşmak yerine,biraz açılıp harika cafe ve barları keşfede bilirsiniz.

Gün 4

Marmaris - 12 Adalar

Sabah Marmaris’ deki muhteşem kahvaltının ardından sessizce Kumlubük Koyu’na hareket edeceğiz. Sahil boyunca devam ederek Göcek Koyu’na doğru seyire çıkacağız. Öğle yemeği ve ardından yüzme ile vakit geçire bilirsiniz.

Gün 5

12 Adalar - St Nicholas Adası

Kahvaltı için bu sabah erkenden motorları çalıştırmaya başlayacağız.Ardından Fethiye Körfezi’nde yarım adanın etrafında seyir yapacağız.Bugün dünyaca ünlü muhteşem güzellikteki mavi bayrak korumasında olan Ölüdeniz ile tanışacaksınız.Ölüdeniz Plajı’nda yüzebilir,su sporları yapabilir yada Babadağ’da yamaç paraşütü yapabilirsiniz.Daha sonra akşam için Gemiler Adası’na geçeceğiz.Likya ve Bizans döneminden kalma tarihi evler vardır.İster yürüyüş ile keşfe çıkabilir,yüzebilir,şnorkel yapabilir yada muhteşem bir manzarası olan St Nicholas Adası’nın üstünden gün batımını izleye bilirsiniz.

Gün 6

St Nicholas Adası - Yassıca Adalar

Kahvaltıdan sonra meşhur 12 Adalar ve harika güzellikteki Göcek Körfezi için seyire çıkacağız.Öğle yemeği ve yüzme için güzel bir koya demir atacağız.Yassıca Adalarını gezdikten sonra akşam yemeği ve konaklama için başka bir koya geçeceğiz.

Gün 7

Yassıca Adalar - Göcek

Bugün koylar ve adalar arasında güzel bir gün geçireceğiz.At bükü, Boynuz bükü, Sıralı bük, Sarsala, Manastır, Göcek, Yassıcalar, Tershane Adası ve Domuz Adası gibi güzel yerlerde son günün tadını çıkaracağız. Öğle yemeği, akşam yemeği ve gecelemeyi bu güzel ve doğa harikası adalarda geçireceğiz.

Gün 8

Göcek

Kahvaltıdan sonra mürettebatla vedalaşıp, tekneden ayrılış.

Tavsiye Edilen Yatlar

Esma Sultan 1

Sınıf: Lüks
Kabin: 7
Uzunluk: 43m
Kapasite: 14
başlayan fiyatlarla:
TL 26200 gün başına

Esma Sultan 2

Sınıf: Lüks
Kabin: 4
Uzunluk: 24m
Kapasite: 8
başlayan fiyatlarla:
TL 9825 gün başına

Marmotte

Sınıf: Klasik
Kabin: 5
Uzunluk: 20m
Kapasite: 10
başlayan fiyatlarla:
TL 4913 gün başına

Nesko

Sınıf: Lüks
Kabin: 4
Uzunluk: 22m
Kapasite: 8
başlayan fiyatlarla:
TL 0 gün başına

Alessandro

Sınıf: Lüks
Kabin: 5
Uzunluk: 40m
Kapasite: 10
başlayan fiyatlarla:
TL 32750 gün başına

Seaborn Legend

Sınıf: Klasik
Kabin: 8
Uzunluk: 27m
Kapasite: 16
başlayan fiyatlarla:
TL 5535 gün başına