Alaturka Yachting logo

FETHIYE - OLYMPOS

Fethiye - Olympos
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Fethiye - St.Nicholas Adası

Sabah 10:00da Fethiye’de ki otelinizden alınacaksınız ve seyir hakkında bilgilendirme için tekneye bindirileceksiniz.11’de Fethiye limanından hareket edilir ve Kelebekler Vadisi’ne seyire çıkılır. 136 türden ve farklı çeşitlerdeki  kelebekleri burada görebilirsiniz.Ardından Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyire çıkacağız.Gün batımında yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seyrede bilirsiniz.Bu gece çapalar Nicholas Adası’ na atılacak.

Gün 2

St.Nicholas Adası - Fırnaz Koyu

Bugün kahvaltının ardından yüzmek ve Akvaryum koyunun güzellikleriyle tanışmak için Kalkan’ a seyire çıkacağız. Burası yüzmek ve şnorkel yapmak için harika bir mekandır.Öğle yemeği için küçük ve şirin bir balıkçı kasabası olan Kaş’ a seyire çıkılacaktır.Burada bir çok el yapımı takı,giysi,ev eşyası, mağzalarını gezmek ve keşfetmek için bolca vaktiniz olacak.Bu geceyi Kaş ve Kekova arasındaki güzel bir koyda  geçireceğiz.

Gün 3

Fırnaz Koyu - Gökkaya Koyu

Bugün kahvaltıdan sonra Kekova bölgesine seyire çıkacağız. İlk olarak 2000 yıl önceden Likya döneminden kalma olan ve bir depremle yıkılan antik şehri keşfetmeye çıkacağız.Daha sonra su altı Likya mezarları ve Batık Şehir’in üstünde yürüyerek Simena Kalesi’nin büyülü manzarasını keşfede bilirisiniz.Bu geceki durağımız Gökkaya körfezi olacak.Akşam buradaki barlarda keyifli vakit geçire bilirsiniz.Yıldızların altında dans edebilir,yada yeni insanlarla tanışa bilirsiniz.Ücretsiz tekne servisimiz sizi alacak ve bütün gece çalışır vaziyette olacaktır.

Gün 4

Gökkaya Koyu - Demre / Olympos

Son günde sabahının erken saatlerine kadar eğlenmeye devam edeceğiz. Kahvaltıdan sonra yüzme için Korsanlar Mağarası (yada başka yakın bir koyda) vakit geçireceğiz

Tavsiye Edilen Yatlar

Alaturka 81

Sınıf: Klasik
Kabin: 8
Uzunluk: 27m
Kapasite: 20
başlayan fiyatlarla:
TL 6540 gün başına

Alaturka 1

Sınıf: Klasik
Kabin: 6
Uzunluk: 23m
Kapasite: 16
başlayan fiyatlarla:
TL 5232 gün başına

Alaturka 2

Sınıf: Klasik
Kabin: 9
Uzunluk: 26m
Kapasite: 20
başlayan fiyatlarla:
TL 6540 gün başına

Eternal Flame

Sınıf: Klasik
Kabin: 6
Uzunluk: 23m
Kapasite: 12
başlayan fiyatlarla:
TL 5526 gün başına

Mavi Boncuk

Sınıf: Klasik
Kabin: 6
Uzunluk: 25m
Kapasite: 12
başlayan fiyatlarla:
TL 5886 gün başına