Alaturka Yachting logo

FETHIYE - 12 ADALAR - FETHIYE

Fethiye - 12 Adalar - Fethiye
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Fethiye - Ağa Limanı Koyu


Fethiye Limanı'ndan sabah 10:00 civarında ayrılacak ve ilk yüzme molası için doğruca Ağa Limani Koyu'na gideceğiz. Bu koy, kıyı boyunca kayalık yamaçlara ve güzel çam ağaçlarına sahiptir. Oradan sonra Kleopatra Hamamı'na doğru yola çıkacağız. Gün batımından önce, Roma Hamamlarının antik kalıntılarında yüzmenin tadını çıkarın. Akşam yemeği ve geceyi burada geçireceksiniz.


Gün 2

Ağa Limanı - Tershane Koyu


Bugün Bedir Rahmi Koyu'na hareket edeceğiz. Türkiye'nin en büyük yazar ve ressamlarından  Bedri Rahmi Eyuboğlu'nun adını taşıyan, Fethiye Körfezi'ndeki en popüler koylardan biridir. Okyanusa dalmak ve ya kıyıya tırmanmak ve bazı antik yerleri keşfetmek için harika bir yerdir. Keşfettikten sonra Yassıca Adalar'a gideceğiz. Bu, su yüzeyinin hemen altına gizlenmiş kumlu şeritler ile birbirine bağlı bir adalar kümesidir. Daha sonra akşam için Tersane Adası'na gidip geceyi orada geçireceğiz.


Gün 3

Tershane Koyu - Tarzan Koyu


Kahvaltıdan sonra Göcek bölgesinin güzel sularına gireceğiz. Kızıl Ada'ya gitmeden önce yüzmek için yeterli vaktiniz olacak. Bu ada, adını güneşin altında parlayarak adayı oluşturan kayalardan alıyor. Ada huzurlu ve tenha. Eğer şanslıysanız, güzelleşmek için çamur banyosu bile bulabilirsiniz. Daha sonra teknede akşam yemeği ile son gecemizin tadını çıkaracağımız Tarzan Koyu'na doğru yola çıkacağız.


Gün 4

Tarzan Koyu - Fethiye


Bugün kahvaltıdan sonra,yolculuğumuzun son durağı olan Fethiye Limanı'na gideceğiz. Tekneden çıkış saati yaklaşık 10:00 olacaktır.


Tavsiye Edilen Yatlar

Alaturka 81

Sınıf: Klasik
Kabin: 8
Uzunluk: 27m
Kişi Kapasitesi: 20
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük

Alaturka 1

Sınıf: Klasik
Kabin: 6
Uzunluk: 23m
Kişi Kapasitesi: 16
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük

Alaturka 2

Sınıf: Klasik
Kabin: 9
Uzunluk: 26m
Kişi Kapasitesi: 20
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük

Ali Ugur

Sınıf: Klasik
Kabin: 8
Uzunluk: 23m
Kişi Kapasitesi: 16
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı