Alaturka Yachting logo

FETHIYE - 12 ADALAR - FETHIYE

Fethiye - 12 Adalar - Fethiye
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Fethiye - Ağa Limanı Koyu

Bugün 11:00 civarında Fethiye limanında ayrılış ve ilk yüzme molası için Ağa limanına doğru seyire çıkacağız. Bu koy kıyı boyunca kayalık yamaçlardan ve güzel çam ağaçlarından oluşmaktadır.Daha sonra Kleopatra Hamamı’na doğru seyire çıkacağız. Gün batımından önce antik kalıntılar içinde yüzmenin tadını çıkaracağız.Akşam yemeği ve gecelemeyi burada geçireceğiz.

Gün 2

Ağa Limanı - Tershane Koyu

Bugün ilk seyirimiz Bedri Rahmi Koyu’na olacak.Ünlü Türk yazarı ve ressamı olan Bedri Rahmi Eyüpoğlu’ndan ismini almıştır.Bedri Rahmi Koyu Fethiye Körfezi’nin en popüler koylarından biridir. Dalış yapmak için harika bir yerdir.Bu harika koyu keşfimizden sonra Daire Adası’na doğru yola çıkacağız. Ardından akşam yemeği ve geceleme için Tershane Adası’na seyire çıkacağız.

Gün 3

Tershane Koyu - Tarzan Koyu

Kahvaltıdan sonra Göcek’in berrak suları için yola çıkacağız. Red Adası’na gitmeden önce turkuaz rengindeki sularda yüzmenin tadını çıkaracağız.Red adası adını kızıl renkteki kayalarından almıştır.Ada çok huzurlu ve sakin bir adadır.Ayrıca burada isteğe bağlı çamur banyosuna girme şansınız olacak. Akşam yemeği ve geceleme için Tarzan Koyu’na seyire çıkacağız.

Gün 4

Tarzan Koyu - Fethiye

Bugün güne sakin bir başlangıç yapacağız. Kahvaltıdan sonra yüzme molası vereceğiz ve son durağımız olan Samanlık Koyu’na doğru seyire çıkacağız. Son bir yüzme molasının ardından öğle Fethiye limanına geçeceğiz.

Tavsiye Edilen Yatlar

Alaturka 81

Sınıf: Klasik
Kabin: 8
Uzunluk: 27m
Kapasite: 20
başlayan fiyatlarla:
TL 6540 gün başına

Alaturka 1

Sınıf: Klasik
Kabin: 6
Uzunluk: 23m
Kapasite: 16
başlayan fiyatlarla:
TL 5232 gün başına

Alaturka 2

Sınıf: Klasik
Kabin: 9
Uzunluk: 26m
Kapasite: 20
başlayan fiyatlarla:
TL 6540 gün başına

Ali Ugur

Sınıf: Klasik
Kabin: 8
Uzunluk: 23m
Kapasite: 16
başlayan fiyatlarla:
TL 4251 gün başına