Alaturka Yachting logo

DEMRE - FETHIYE

Demre - Fethiye
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Demre - Gökkaya Koyu


Saat 13.00 civarında teknemize bineceğiz. Şnorkelle dalmak ve bu karanlık mağrayı keşfetmek için Korsan Mağrası’na gideceğiz. Daha sonra 2000 yıllık Likya dönemine kadar uzanan ve bir depremle yıkılan eski bir şehir olan Batık Şehir'e doğru yola çıkacağız. Bu korunan dünya mirası alanında gezeceğiz. Ancak bu alanda yüzme, dalış ve ya şnorkelli yüzme yapılmasına izin verilmiyor.

Kaptanınız daha sonra guleti Simena Kalesi'ne yönlendirecek ve burada sualtı Likya Mezarları ve Batık Şehir'i görerek koyun üzerinde büyülü bir manzaraya şahit olacaksınız. Guletimiz geceyi Gökkaya Koyu'nda geçirecek.


Gün 2

Gökkaya Koyu - Akvaryum Koyu


Bu sabah kahvaltının ve serinletici bir yüzmenin tadını çıkaracağınız Yağlica Koyu'na seyahat edeceğiz. Daha sonra öğle yemeği için güzel bir balıkçı köyü olan Kaş'a doğru yol alacağız.

İsteğe Bağlı Aktivite: Scuba Dalış

Sualtı dünyasını keşfetmekten çekinmeyin. Akdeniz'in bu bölümünde sular çok berrak. Bu isteğe bağlı aktivitenin özel indirimli fiyatlardan yararlanmak ve dalışınızı garanti altına almak için seyahatinizden önce web sitemizden rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Akşam yemeği için Akvaryum Koyu’na gitmeden önce bol miktarda yeme, içme ve alışveriş alternatifinin olduğu bu küçük kasabanın tadını çıkarmak için zaman bulacaksınız. Geceleme Akvaryum Koyu.Gün 3

Akvaryum Koyu - St Nicholas Adası


Siz henüz uyanmadan, kaptanınız kuzeye doğru demir alacak. Böylece Kelebekler Vadisi'nin doğal güzelliğine uyanabileceksiniz. Kahvaltıdan sonra yüzmek, güneşlenmek ve şelaleye kadar isteğe bağlı bir yürüyüş yapmak için zamanınız olacak. Kelebekler Vadisi 136 farklı kelebek ve güvenin bulunduğu endemik bir bölge, ancak yaz aylarında tespit edilmesi zordur. Daha sonra Avrupa'nın en çok fotoğraflanan plajı ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz Plajını ziyaret edeceğiz.

İsteğe Bağlı Etkinlik: Yamaç Paraşütü Ölüdeniz.

Uçurum tepelerinden süzülüp, Ölüdeniz'in muhteşem manzarasını seyredebilirsiniz. Bu etkinliğin özel fiyatlar için önceden web sitemizden ve ya ofis ekibimizden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Ancak, teknede karar verirseniz, lütfen kaptanınıza bildirin.

 

Bu gece St.Nicholas Adası'na demirleyeceğiz, bazı su sporlarının ve ahşap teknelerde bayanlar tarafından sunulan lezzetli gözemenin tadını çıkarabilirsiniz. Öğleden sonra geç saatlerde, adanın kalıntıları boyunca yürüyebilir ve muhteşem gün batımına şahit olabilirsiniz.


Gün 4

St Nicholas Adası - Fethiye


Kahvaltı için Samanlık Koyu'na gidip son yüzme molasının tadını çıkaracağız. Tekneden ayrılmak için öğlen saat 13:00'da Fethiye Limanı’na gideceğiz.


Tavsiye Edilen Yatlar

Alaturka 81

Sınıf: Klasik
Kabin: 8
Uzunluk: 27m
Kişi Kapasitesi: 20
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük

Alaturka 1

Sınıf: Klasik
Kabin: 6
Uzunluk: 23m
Kişi Kapasitesi: 16
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük

Alaturka 2

Sınıf: Klasik
Kabin: 9
Uzunluk: 26m
Kişi Kapasitesi: 20
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük

Mavi

Sınıf: Klasik
Kabin: 6
Uzunluk: 25m
Kişi Kapasitesi: 12
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük

Sean

Sınıf: Lüks
Kabin: 8
Uzunluk: 30m
Kişi Kapasitesi: 16
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı