Alaturka Yachting logo

DEMRE - FETHIYE

Demre - Fethiye
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Demre - Gökkaya Koyu

Öğlen 12:00’de Demre limanından toplandıktan sonra tekneye alınacaksınız. Karanlık bir mağarada şnorkel ve yüzme keyfini yaşamak için Korsanlar Mağarası’na doğru yola çıkacağız.Ardından 2000 yıllık antik bir şehir olan ve bir depremle yıkılan Batık Şehir’e gideceğiz. Ancak bu alan içinde yüzme ve şnorkel yapılamamaktadır. Çünkü korunan bir Dünya Mirası’dır. Likya mezarları ve Batık şehir üzerinde yürüyüş yaparak,Simana Kalesi’nin büyülü manzarasına tanık olacaksınız. Daha sonra teknemiz geceyi geçireceğimiz Gökkaya Koyu’na doğru seyire çıkacaktır. Akşam partiye katılabileceğiniz yakındaki bir adada Smuggler’S Inn adında bir bar var. Burada yıldızların altında keyifli vakit geçire bilir,yeni insanlarla tanışa bilirisiniz. Ücretsiz tekne servisimzi tüm gece boyunca çalışır vaziyette olacaktır.

Gün 2

Gökkaya Koyu - Akvaryum Koyu

Bu sabah kahvaltı ve yüzme molası için Yağlıca Koyu’na seyire çıkacağız. Ardından öğle yemeği için güzel bir balıkçı köyü olan Kaş’a gideceğiz. Akşam yemeği için Akvaryum Koyu’na seyire çıkacağız.Burada yeme-içme,gezme ve alışveriş yapmak için vaktiniz olacak.Gecelemeyi de burada geçireceğiz.

Gün 3

Akvaryum Koyu - St Nicholas Adası

Bu sabah Kelebekler Vadisi’nin eşsiz güzelliğinde güne uyanacaksınız. Kahvaltıdan sonra güneşlenme ve yüzmek için bolca vaktiniz olacak. Burası 136 türden kelebeğe ev sahipliği yapmaktadır. Daha sonra Avrupa’nın en çok fotoğraflanan  ve yamaç paraşütü için Dünya’nın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz Plajı’na geçeceğiz. Daha sonra bu geceyi geçireceğimiz St.Nicholas Adası’na doğru yola çıkacağız. Burada adanın kalıntıları arasında yürüyebilir, su sporları yapabilir, lezzetli Türk yemeklerinden tada bilir ve muhteşem gün batımını izleme şansı bulabilirsiniz.

Gün 4

St Nicholas Adası - Fethiye

Bu sabah, kahvaltı ve son yüzme molası için Samanlık Koyu’na seyire çıkacağız. Öğle yemeğinden önce Fethiye limanına yanaşacağız ve burada tekneden ayrılacaksınız.

Tavsiye Edilen Yatlar

Alaturka 81

Sınıf: Klasik
Kabin: 8
Uzunluk: 27m
Kapasite: 20
başlayan fiyatlarla:
TL 6540 gün başına

Alaturka 1

Sınıf: Klasik
Kabin: 6
Uzunluk: 23m
Kapasite: 16
başlayan fiyatlarla:
TL 5232 gün başına

Alaturka 2

Sınıf: Klasik
Kabin: 9
Uzunluk: 26m
Kapasite: 20
başlayan fiyatlarla:
TL 6540 gün başına

Mavi Boncuk

Sınıf: Klasik
Kabin: 6
Uzunluk: 25m
Kapasite: 12
başlayan fiyatlarla:
TL 5886 gün başına

Sea Angel

Sınıf: Lüks
Kabin: 8
Uzunluk: 30m
Kapasite: 16
başlayan fiyatlarla:
TL 9156 gün başına