Alaturka Yachting logo

BODRUM - KUZEY YUNAN ADALARı - BODRUM

Bodrum - Kuzey Yunan Adaları - Bodrum
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Bodrum

Bodrum limanında 15:30’da yat içinde kontrole başlanır. Misafirlere, Bodrum’un eşsiz güzellikleri ve tarihi eserlerini görmeleri için zaman bırakılır.Akşam yemeğinden sonra guletten çıkabilir ve Bodrum’un meşhur gece hayatını yaşaya bilirsiniz.

Gün 2

Bodrum - Kos

Bu sabah Bodrum’da güzel bir kahvaltı ile güne başlanır. Ardından Kos Adası’na seyire çıkılır.Kos,12 Adaların ikinci büyük adası ve tıbbın babası Hipokrat’ın doğum yeridir. Kos adasını keşfetmek bütün bir gününüzü alacaktır.Hipokrat’ın 560 yaşındaki ağacı, 290 km uzunluğundaki Lampi plajı ve keşfedilmeyi bekleyen bir çok güzelliği ile sizi bekliyor olacak. Akşam açık havada,Bodrum’un eşsiz denizinin üstünde muhteşem bir yemeğin ardından, barlar ve gece kulüpleriyle dolu sokaklarda gece hayatının tadını çıkara bilirsiniz.

Gün 3

Kos - Leros

Bu sabah Leros Adası’na yolculuk yapılacak.Yeşil ve dağlık bir adada gizli koylar ve şirin köyleri keşfediceksiniz.Daha sonra adanın doğusundaki Lakki veya Agia Marina Limanı’na sefere çıkılacak,Xerokompos’da yüzme molası verilecektir.Dik merdivenleri,dar sokakları ve çiçek bahçeleri ile Platonos, Leros şehrini ziyaret etmenizi öneririz.Kesinlikle hayran kalacaksınız.Yürüyüş yapmaktan keyif alıyorsanız 300 adımlık yürüme mesafesinde olan Leros Kalesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Gün 4

Leros - Patmos

Bugün ki seyirimiz sabahın ilk saatlerinde kahvaltının ardından yüzme ve şnorkel yapmanız için Patmos Adasına olacaktır.İsterseniz başkent Kariye ve St Johın Manastırı’na yürüyüş yapabilir,yeni güzellikler keşfede bilirsiniz.Akşam yatta muhteşem bir yemeğin ardından Patmos limanından demir atılacak ve geceleme burada yapılacak.

Gün 5

Patmos - Lipsi

Bugün güne uzun kumsalları,turkuaz suları ve beyaz evleriyle meşhur Lipsi’ de başlayacağız. Lipsi’nin önündeki küçük adalardan birinde yüzme molası verilecektir.Manastır ve Yunan tarzı kilisileri ada üzerinde dağılmış durumdadır.Burada yunan tarzı tavernalar,kafeteryalar ve restorantlar da keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Gün 6

Lipsi - Kalmynos

Bu sabah Kalimnos’a doğru seyire çıkılır.Kalimnos Adası’nın çevresindeki küçük bir koyda yüzme molası vereceğiz.Portia Limanına girdikten sonra kasabada gezebilir yada Massovri,Mirties,Vlyhadia gibi güzel plajları ziyaret edebilirsiniz.

Gün 7

Kalymos - Bodrum

Bugün Kumlu Karaincir plajının eşsiz güzelliklerini görecek,yüzmenin keyfini çıkaracaksınız.Bu gece son geceleme ve akşam yemeği için Bodrum limanında kalınacak.

Gün 8

Bodrum

10:30 da kahvaltının ardından mürettebatla vedalaştıktan sonra tekneden ayrılış.

Tavsiye Edilen Yatlar

Ceylan

Sınıf: Lüks
Kabin: 3
Uzunluk: 20m
Kapasite: 6
başlayan fiyatlarla:
TL 4868 gün başına

Faralya

Sınıf: Lüks
Kabin: 3
Uzunluk: 20m
Kapasite: 6
başlayan fiyatlarla:
TL 4219 gün başına

Kayhan Kaptan

Sınıf: Lüks
Kabin: 6
Uzunluk: 37m
Kapasite: 12
başlayan fiyatlarla:
TL 16874 gün başına

Mezcal 2

Sınıf: Lüks
Kabin: 6
Uzunluk: 38m
Kapasite: 12
başlayan fiyatlarla:
TL 35046 gün başına

Dora Deniz

Sınıf: Lüks
Kabin: 3
Uzunluk: 18m
Kapasite: 6
başlayan fiyatlarla:
TL 2109 gün başına

Laila Deniz

Sınıf: Lüks
Kabin: 5
Uzunluk: 21m
Kapasite:
başlayan fiyatlarla:
TL 2434 gün başına

Cosh

Sınıf: Lüks
Kabin: 2
Uzunluk: 16m
Kapasite: 5
başlayan fiyatlarla:
TL 3894 gün başına