Alaturka Yachting logo

BODRUM - HISARONU KORFEZI - BODRUM

Bodrum - Hisaronu Korfezi - Bodrum
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Bodrum


Bodrum Limanı’nda 15:30'da tekneye giriş yapacaksınız. Mürettebatla tanışıp mavi yolculuğunuz ile ilgili bilgilendirileceksiniz. Akşam yemeği ve geceleme burada olacak. Öğleden sonra Bodrum’un zengin ve eski tarihine tanıklık edebilir ya da ege mutfağının özgün tatlarını keşfedebilirsiniz.


Gün 2

Palamut Bükü - İnceburun Koyu


Kahvaltıdan sonra Palamutbükü Koyu'na seyre çıkacağız. Bu gün nefes kesici turkuaz rengi sularda harika vakit geçireceksiniz. Öğleden sonra İnceburun Koyu’na demir atacağız. Buradan harika gün batımını izleyebilirsiniz. Geceleme İnce Burun Koyu'nda.


Gün 3

İnceburun - Bencik Koyu


Kahvaltıdan sonra Aktur Koyu’na seyire çıkacağız. Burada yüzmek ve güneşlenmek için bolca vaktiniz olacak. Daha sonra öğle yemeği için Gökova Körfezi ile Hisarönü Körfezi'ni birbirinden ayıran, yarımadanın en dar yerinde bulunan Bencik Koyu'na gideceğiz. Akşam yemeği ve geceleme Bencik Koyu'nda.


Gün 4

Bencik Koyu - Selimiye


Kahvaltıdan sonra yüzme molası için Emel Sayın Koyu'na demirleyeceğiz. Orhaniye'de doğal gelgit oluşumu ve Kız Kumu Plajı dahil olmak üzere eşsiz manzara arasında öğle yemeğinin tadını çıkaracaksınız. Kıyıdan başlayan kum yolu sizi antik bir kalenin kalıntıları olan körfezdeki küçük bir adaya götürecek. Bu gece Selimiye'ye demir atacağız

.

Gün 5

Selimiye - Bozburun


Selimiye Koyunda huzur içinde bir sabaha uyanarak güne başlayacağız. Geç bir kahvaltı ve biraz dinlendikten sonra bu günkü seyrimize başlayacağız. İlk durağımız Dirsekbükü Koyu olacak. Yüzmek ve dinlenmek için harika bir yerdir. Öğleden sonra güzel ve özgün florası ile bilinen, küçük bir balıkçı köyü olan Bozburun’a gideceğiz.Gün 6

Bozburun - Kyndos


Bu gün MÖ 7. yüzyılda Dorlar tarafından kurulan Datça'ya gidiyoruz. Ada nemsiz havası ve tüm yıl boyunca hafif ve serin olan esintisiyle bilinir. Datça'da yürüyüş yapabilir, ya da dolmuşla eski Datça’daki taş evleri görmeye gidebilirsiniz. Datça'dan sonra kıyı boyunca yürüyebileceğiniz ve eski şehrin kalıntılarını görebileceğiniz Knidos'a gideceğiz. Akşam yemeği ve geceleme Knidos’ta.


Gün 7

Kyndos - Bodrum


Bu sabah erken saatlerde kahvaltı için Poyraz Koyu'na devam etmeden önce hızlı bir yüzme molası için Kara Ada’ya gideceğiz. Buradaki berrak su şnorkel yapmak için ideal. Kahvaltıdan sonra adanın güney tarafında bulunan Meteor Koyu'na hareket edeceğiz. Platformun üzerinden koya adını veren meteor deliğinin derin sularına atlayabilir ve ya yakındaki sualtı mağarasını keşfedebilisiniz. Akşam yemeği ve geceleme için Bodrum Limanı'na yanaşacağız.


Gün 8

Bodrum


Kahvaltıdan sonra mürettebatla vedalaşıp tekneden ayrılacaksınız.


Tavsiye Edilen Yatlar

Ceyl

Sınıf: Lüks
Kabin: 3
Uzunluk: 20m
Kişi Kapasitesi: 6
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük

Mezcal 2

Sınıf: Lüks
Kabin: 6
Uzunluk: 38m
Kişi Kapasitesi: 12
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük

Dor D

Sınıf: Lüks
Kabin: 3
Uzunluk: 18m
Kişi Kapasitesi: 6
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük

Lai D

Sınıf: Lüks
Kabin: 4
Uzunluk: 21m
Kişi Kapasitesi:
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük

Co

Sınıf: Lüks
Kabin: 2
Uzunluk: 16m
Kişi Kapasitesi: 5
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 0 Günlük
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı