Alaturka Yachting logo

BODRUM - GüNEY YUNAN ADALARı - BODRUM

Bodrum - Güney Yunan Adaları - Bodrum
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Bodrum

İlk gün öğleden sonra Bodrum Limanı’nda sizi ekibimizle karşılayacağız.Teknede vakit geçirdikten sonra şehri keşfetmeye çıkabilirsiniz.

Gün 2

Bodrum - Kargı Koyu

Kahvaltıdan sonra ilk olarak ‘Tıbbın Babası’  olarak bilinen Hipokrat'ın evi olan ve 12 Adaların 2.büyük adası olarak bilinen  Kos Adası’na seyire çıkıcağız.Burada tarihi anıtları keşfede bilir, 290 km uzunluğundaki Lampi Plajı’nda dinlene bilirsiniz.Akşam yemeği ve geceleme Kos Adası’nda yapılacaktır.

Gün 3

Kargı Koyu - Bozburun

Bugün hava şartlarına bağlı olarak Amargos veya Levita adalarına seyire çıkacağız.Harika güzellikteki bu yunan adaları sakin ve çok huzurludur.Amargos, kayalık tepelerle çevrili 112 km uzunluğunda bir sahile sahiptir.Geleneksel  Yunan mutfağını ve harika şarapları tatmak için en iyi yerlerden biridir.Levita ve Amargos oldukça birbirlerine benzerler.

Gün 4

Bozburun - Rodos

Bugün şaşırtıcı güzellikteki Santoroni Adası’na seyire çıkacağız.Bu tarihsel adada zamanınızı geçireceğiniz bir çok aktivite ve mekan bulunmaktadır.Adadaki meşhur Rodos şövalyeleri ve Grand Master Sarayı görülmeye değer.Muhteşem plajlara sahip adada yüzebilir,akşam adanın tepesinden dünyanın en güzel gün batımlarından birini izleye bilirsiniz.

Gün 5

Rodos - Simi

Los parti için Santoroni’de kalacağız.Yol boyunca ideal yüzme noktalarında duracağız ve yüzerek serinleyip kendimize geleceğiz.

Gün 6

Simi - Kos

Bugün Paros Adası’na yüzme ile seyire başlayacağız.Ardından en büyük ve merkezi ada olan Naxos,Kiklad doğru yola çıkacağız.Bu etkileyici adada yürüyüş yapabilir ve kasabayı keşfede bilirsiniz.Ege denizinin ılık sularına kendinizi atmanız için vaktiniz olacak.

Gün 7

Kos - Bodrum

Bu sabah en iyi kıyafetlerinizi giyin çünkü dünyaca ünlü Mykonos Adasına yola çıkacağız.Sermayesi önceleri balıkçılık iken, sonradan lüks yatlar olmuş ve limanı renkli bir hale gelmiştir.En popüler Yunan adalarından biri olan Mykonos muhteşem plajları ile göz alıcıdır.

Gün 8

Bodrum

Bu sabah kahvaltıdan sonra Mykonos’a veda edeceğiz.

Tavsiye Edilen Yatlar

Mezcal 2

Sınıf: Lüks
Kabin: 6
Uzunluk: 38m
Kapasite: 12
başlayan fiyatlarla:
TL 34668 gün başına

Dora Deniz

Sınıf: Lüks
Kabin: 3
Uzunluk: 18m
Kapasite: 6
başlayan fiyatlarla:
TL 2087 gün başına

Laila Deniz

Sınıf: Lüks
Kabin: 5
Uzunluk: 21m
Kapasite:
başlayan fiyatlarla:
TL 2408 gün başına

Cosh

Sınıf: Lüks
Kabin: 2
Uzunluk: 16m
Kapasite: 5
başlayan fiyatlarla:
TL 3852 gün başına