Alaturka Yachting logo

BODRUM - GOKOVA - BODRUM

Bodrum - Gokova - Bodrum
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Bodrum

Seyirimiz canlı bir şehir olan Bodrum ile başlar. Şehri keşfetmeniz için size bolca vakit bırakacağız.15:30’da tekneye alınışınız başlayacak. Bolca vaktiniz varken, hala konserler için kullanılan Bodrum’un eski tarihi tiyatrosunu ya da dünyanın en büyük sualtı arkeoloji müzesi olan Saint Peter Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Akşam yemeği teknede servis edilecek, daha sonra ünlü Bodrum gece hayatını yaşamak isterseniz dışarı çıkabilir yada teknede dinlenebilirsiniz.

Gün 2

Bodrum - Çökertme

Bu sabah kahvaltıdan sonra şnorkel ve dalış noktaları için bilinen doğallığı bozulmamış bir ada olan Orak Adası’na seyire çıkacağız. Kırmızı mercan ve deniz yıldızı,renkli papağan balığı gibi çeşitli deniz hayvanlarını burada görme imkanınız olacak. Öğle yemeğinden sonra çam ağaçları ve zeytin ağaçları ile kaplı yamaçta yürüyüş yapabilirsiz. Yüzme molasının ardından Çökertme’ye seyire çıkacağız. Akşam yemeğini ve gecelemeyi Çökertme Koyu’nda geçireceğiz.

Gün 3

Çökertme - Uzun Liman

Bugün,kalın çam ormanları ile kaplı yüzme için harika bir yer olan Yedi Adalar bölgesini ziyarete çıkacağız.Ayrıca,yüzmek için daha sonra Küfre Koyu'nda duracağız. Akşam yemeği ve geceleme için Uzun Liman’a geçerken harika gün batımını izleye bilirsiniz.

Gün 4

Uzun Liman - İngiliz Limanı

Bu sabah turkuaz sularda yüzerek güne harika bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu arada Tuzlu Koyu’na doğru seyire çıkacağız. Kahvaltıdan sonra Longoz Koyu’na ve Ali Baba’nın cafe evine  seyir için hazırlanacağız.Öğleden sonra 2.Dünya Savaşı’nda yaygın olarak kullanılan İngiliz Limanı’na geçeceğiz ve geceleme için buraya çapa atacağız.

Gün 5

İngiliz Limanı - Karacasöğüt Köyü

Bu sabah benzersiz güzellikteki küçük bir plaj ve ada olan Sedir Adası’na seyirimiz başlayacak. Burada 1500 kapasiteli tarihi amfi tiyatro ve surları görebilirsiniz.

Gün 6

Karacasöğüt Köyü - Kisebükü

Sabah kahvaltıdan önce Kargılı Koyu’na hareket edeceğiz.Konuklar kahvaltıdan önce yüzmek ile güne başlayabilirler. Daha sonra öğle yemeği için Kisebükü üzerine seyirimiz devam edecek. İsterseniz Bizans kalıntılarını gezebilir, yada gulette kalıp tavla oynarken güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Bu geceyi Kisebükü’nde geçireceğiz.

Gün 7

Kisebükü - Bodrum

Kahvalltıdan sonra yüzme ve şnorkel molası için Papuç Burnu’na hareket edeceğiz. Ardından öğle yemeği ve isteğe bağlı köy turu için Yalı Çiftlik Koyu’na başkanlık edeceğiz. Öğleden sonra, akşam yemeği ve gecelemeyi geçirmek için Bodrum limanına seyire çıkacağız.

Gün 8

Bodrum

Bu sabah kahvaltıdan sonra tekneden ayrılış.

Tavsiye Edilen Yatlar

Ceylan

Sınıf: Lüks
Kabin: 3
Uzunluk: 20m
Kapasite: 6
başlayan fiyatlarla:
TL 4815 gün başına

Faralya

Sınıf: Lüks
Kabin: 3
Uzunluk: 20m
Kapasite: 6
başlayan fiyatlarla:
TL 4173 gün başına

Mezcal 2

Sınıf: Lüks
Kabin: 6
Uzunluk: 38m
Kapasite: 12
başlayan fiyatlarla:
TL 34668 gün başına

Dora Deniz

Sınıf: Lüks
Kabin: 3
Uzunluk: 18m
Kapasite: 6
başlayan fiyatlarla:
TL 2087 gün başına

Laila Deniz

Sınıf: Lüks
Kabin: 5
Uzunluk: 21m
Kapasite:
başlayan fiyatlarla:
TL 2408 gün başına

Cosh

Sınıf: Lüks
Kabin: 2
Uzunluk: 16m
Kapasite: 5
başlayan fiyatlarla:
TL 3852 gün başına