Alaturka Yachting logo

BODRUM - GOKOVA - BODRUM

Bodrum - Gokova - Bodrum
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Bodrum


Seyrimiz canlı bir şehir olan Bodrum ile başlar. Şehri keşfetmeniz için size bolca vakit bırakacağız.15:30’da tekneye alınışınız başlayacak. Bolca vaktiniz varken, hala konserler için kullanılan Bodrum’un eski tarihi tiyatrosunu ya da dünyanın en büyük sualtı arkeoloji müzesi olan Saint Peter Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Akşam yemeği teknede servis edilecek, daha sonra Bodrum'un ünlü gece hayatını yaşamak isterseniz dışarı çıkabilir ya da teknede dinlenebilirsiniz.


Gün 2

Bodrum - Çökertme


Bu sabah kahvaltıdan sonra şnorkel ve dalış noktaları ile ünlü doğallığı bozulmamış bir ada olan Orak Adası’na seyire çıkacağız. Kırmızı mercan, deniz yıldızı, renkli papağan balığı gibi çeşitli deniz hayvanlarını burada görme imkanınız olacak. Öğle yemeğinden sonra çam ağaçları ve zeytin ağaçları ile kaplı yamaçta yürüyüş yapabilirsiz. Yüzme molasının ardından Çökertme’ye seyire çıkacağız. Akşam yemeği ve geceleme Çökertme Koyu’nda.


Gün 3

Çökertme - Uzun Liman


Bu gün, kalın çam ormanları ile kaplı yüzme için harika bir yer olan Yedi Adalar bölgesini ziyarete çıkacağız. Yüzmek için daha sonra Küfre Koyu'nda duracağız. Akşam yemeği ve geceleme için Uzun Liman’a geçerken harika gün batımını izleyebilirsiniz.


Gün 4

Uzun Liman - İngiliz Limanı


Bu sabah turkuaz sularda yüzerek güne harika bir başlangıç yapabilirsiniz. Ardından Tuzlu Koyu’na doğru seyire çıkacağız. Kahvaltıdan sonra Ali Baba’nın cafe evini de görebileceğiniz Longoz Koyu’na seyir için hazırlanacağız. Öğleden sonra 2.Dünya Savaşı’nda yaygın olarak kullanılan İngiliz Limanı’na geçeceğiz ve geceleme için buraya çapa atacağız.


Gün 5

İngiliz Limanı - Karacasöğüt Köyü


Bu sabah küçük bir kumsala ve inanılmaz derecede temiz suya sahip eşsiz bir ada olan Sedir Adası'na gidiyoruz. Şehir surlarını, 1500 kapasiteli amfitiyatroyu ve diğer tarihi binaları görebilirsiniz. Ardından, Türkiye'ye yabancı beyaz kumdan yapılmış Kleopatra Plajı'nı ziyaret edeceğiz. Marcus Antonius'nin Kleopatra için Mısır'dan buraya kum getirttiği söyleniyor. Ardından gece Karacasoğut Köyü'ne gideceğiz. Öğleden sonra yakındaki Marmaris'e isteğe bağlı turlar düzenlenebilir.


Gün 6

Karacasöğüt Köyü - Kişebükü


Kahvaltıdan önce Kargili Koyu'na hareket edeceğiz. Kahvaltınız hazır olana kadar Kargılı Koyu’ nda yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Daha sonra yüzmek, dinlenmek ve öğle yemeği için Kişebükü'ne (Alakışla) devam edeceğiz. Arzu ederseniz Bizans kalıntılarını görmek için iç bölgelere yürüyüş yapabilir; ya da gulette dinlenip, tavla oynayabilir ve güneşinin tadını çıkarabilirsiniz. Geceyi Kisebükü'nde geçireceğiz.


Gün 7

Kisebükü - Bodrum


Kahvaltıdan sonra yüzme ve şnorkel molası için Papuç Burnu’na hareket edeceğiz. Ardından öğle yemeği ve isteğe bağlı köy turu için Yalı Çiftliği Koyu’na yol alacağız. Öğleden sonra, akşam yemeği ve gecelemeyi geçirmek için Bodrum Limanı'na seyire çıkacağız.


Gün 8

Bodrum


Bu sabah kahvaltıdan sonra mürettebat ve arkadaşlarınızla vedalaştıktan sonra tekneden ayrılacaksınız. Çıkış 09:00'da.


Tavsiye Edilen Yatlar

Ceyl

Sınıf: Lüks
Kabin: 3
Uzunluk: 20m
Kişi Kapasitesi: 6
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 15.383 Günlük

Faral

Sınıf: Lüks
Kabin: 3
Uzunluk: 20m
Kişi Kapasitesi: 6
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 13.332 Günlük

Mezcal 2

Sınıf: Lüks
Kabin: 6
Uzunluk: 38m
Kişi Kapasitesi: 12
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 111.369 Günlük

Dor D

Sınıf: Lüks
Kabin: 3
Uzunluk: 18m
Kişi Kapasitesi: 6
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 8.758 Günlük

Lai D

Sınıf: Lüks
Kabin: 4
Uzunluk: 21m
Kişi Kapasitesi:
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 10.234 Günlük

Co

Sınıf: Lüks
Kabin: 2
Uzunluk: 16m
Kişi Kapasitesi: 5
'den itibaren (Tüm Tekne):
TL 15.383 Günlük
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı