Alaturka Yachting logo

Hakkımızda

AlaTurka Yatçılık & Embark Tur seyahat acentası, Fethiye'de 2003 yılından bu yana faaliyetini sürdürmekte olan ve her geçen gün kendini daha da geliştiren bir şirkettir.

Turizm Bakanlığının A - GRUBU 6472 Nolu Işletme Belgesine Sahip Olan Alaturka Yatçılık, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB)
, Deniz Ticaret Odasına ( DTO ) ve Amerikan Seyahat Acentalari birligi üyesidir.

Şirketimiz çeşitli standart ve kategorilerde kendisine ait veya sözleşmeli tekneleri ile özel yat kiralama, kabin kiralama turları düzenlemektedir. Onun dışında Efes, Priene, Milet, Didim, Pamukkale, Hierapolis, Kapadokya, İstanbul gibi bölgelerde de doğa, kültür ve arkeoloji turları organize etmektedir.


Ayrıca firmamız konaklama, özel transfer veya yerel otobüs,  rehberlik, su altı dalışları, su sporları, günlük tekne turları ile alternatif turizm hizmetleri sunmaktadır.

Fethiye, Karagözler mevkiinde limana yaklaşık 100 metre uzaklıktaki ofisimiz yılın her zamanında açık olup, kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.


Alaturka Yatçılık, Embark Turizm Seyahat Acentası deneyimli uzman kadrosu, modern, profesyonel ve güvenilir turizm anlayışı ile sizin ve dostlarınızın hizmetinde olmaktan onur duyuyor.