Alaturka Yachting logo

Alaturka'yı tercih edenlerin yorumları

"Üç gece dört gün mavi yolculuk"

Visited September 2015

Üç gece dört gün olan Olimpos Fethiye turunu yaptık mükemmeldi ! Tekne , mürettebat, yemek - tüm gezilen yerler güzel ve büyüleyiciydi ! Teşekkürler Kaptan Ali, Volkan ve Yusuf eğlenceli ve harikaydı ! Alaturka'yı kesinlikle tavsiye edeceğim !

"Cennetten güzel bir zaman."

Visited September 2015

Hayatımın turuydu. Kesinlikle bu firma ile gitmelisiniz. Muhteşem yemekler ve gezilecek yerler.

"Harika !"

Visited July 2015

Şahaneydi ! Eşimle beraber haziran ayında Fethiye Olimpos turunu yaptık. Koylar rüya kadar güzeldi. 3 gece 4 gündü ama bizim için yeterli değildi. Ve asla yeterli olmayacaktı çünkü çok keyif aldık. Fethiye'ye tatil planınız varsa deniz suyunu görmek ve yüzmek istiyorsanız, 4 gününüzü bu tur için ayırmalısınız. Teşekkürler Alaturka ekibi. Tatilimizi mükemmel geçirmemizi sağladınız.

Daha önce 3 defa bu turu başka bir firma ile yaptım, bu sefer Alaturka'yı denedim. NE BÜYÜK FARKLILIK. Nerede ne kadar kalacağımızı sizi nelerin beklediğini anlatan Avustralyalı kız ile çok profesyonel bir ekibe sahipler.Bize tekneyi gösterdi, tekne çok güzeldi. Diğer firmalara kıyasla temiz ve bakımlı iyi İngilizce konuşan mükemmel bir ekibi vardır. Odalar tertemiz ve o yemekler çok lezzetliydi. Bu firmayı ne kadar tavsiye etsem azdır. Başak bir firmaya gitmeyin.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı