Alaturka Yachting logo

Alaturka'yı tercih edenlerin yorumları

Benim için tekne ile Türkiye'nin sahil kesiminin keyfini çıkartmak için en iyi seçenek. Ve Fethiye'den Olimpos'a veya tam tersi yönde gezmek isterseniz kesinlikle bu gulet turunu yapın. 

Alaturka her şeyi çok iyi organize etmişti bu yüzden çok kolay ve eğlenceliydi. Harika bir takımdılar ve bize büyük bir hizmet sundular. Tekne çok güzeldi ve rahattı, yemekler lezzetli, bol mürettebat ise özenli ve profesyoneldi.Çarpıcı güzellikteki koylarında yüzmek, küçük Kaş kasabasında gezmenin yanı sıra Korsan Barda ki eğlenceli gecede dans etmenin birleşimini sevdik. Turun keyfini çıkartmamızı sağlayan harika bir grubumuz vardı.

Alaturka'yı mavi yolculukları ve verdiği diğer bütün hizmetleri için kesinlikle tavsiye edeceğiz.

En mükemmel mürettebat ile Lady Jane teknesinde muhteşem dört gün geçirdik! Yunanistan ve Türkiye'de yediğim tüm yemeklere kıyasla teknedeki yemekleri anlatmaya kelimeler yetmez. Güzel, temiz, turkuaz sularında bedeniniz; muhteşem manzaraya sahip gün batımını izlerken de ruhunuz yenilenir. Bu güzel Türkiye'yi gezmek isteyen herkese tavsiye edilecek bir mavi yolculuk.

Kesinlikle tavsiye ederim. Mürettebat mükemmeldi. Yemek inanılmazdı(bir sonraki akşam yemeğimiz için kaptanımız bize zıpkın ile balık yakaladı,yemeğimiz kesinlikle tazeydi).  Manzara şu ana kadar gördüklerimin içinde en iyisiydi( Hırvatistan sahiline oldukça benzer). Yüzme molaları ve Carettaları görebileceğimiz bölgeleriyle dolu dolu ve rahatlatıcı bir zaman geçirdik. Ölüdeniz'de paraşüt yapmanızı tavsiye ederim, bütçenizi sarsmayacak fiyatta.

Güzel mavi yolculuk: samimi ve düşünceli bir ekip-harika ve etkileyici bir manzara- mükemmel yemekler-yıldızların altında hayran kalacağınız rahatlatıcı bir uyku- restoranlar ve dükaknların bulunduğu küçük ve güzel bir şehir olan Kaş'ta mola.

Teşekkürler Kaptan, Adem ve aşçı !!!

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı