Alaturka Yachting logo

Alaturka'yı tercih edenlerin yorumları

Eşimle Türkiye ziyaretimiz sırasında en keyif aldığımız ve kesinlikle tavsiye edeceğimiz bir deneyimdi! Sahil şeridi ve gezilen yerler çok güzeldi, yemekler taze , sağlıklı ve lezzetliydi! Mürettebat ekibi eğlenceli ve profesyoneldi, tatilimizi rahat ve eğlenceli geçirmemizi sağladı. Birçok ekstra aktivite seçenekleri vardı fakat biz sadece rahatlamayı tercih ettik. Çok keyif aldık ve tekrar bu mavi yolculuğa katılacağız. Başka firma kullanmayın- bu insanlar müthiş! Teşekkürler Alaturka Yatçılık!

"4 Günlük Fethiye Olympos "

Visited August 2016

Bu tur Türkiye ziyaretimin en güzel parçasıydı. Sahil kesimi inanılmaz güzellikteydi. Turkuaz masmavi deniz ve etkileyici manzarasının yanında yapılacak bilecek ekstra aktiveteler: paraşüt , tüplü dalış, şnorkel... Her zaman mutlu ve arkadaş canlısı olan tekne personeli, bize teknede mükemmel yemekler sunarak herkesin rahat hissetmesini sağladı.
Kesinlikle bu geziyi herkese tavsiye ederim!

"Unutulmaz dört gün"

Visited July 2016

Ne kadar övsem azdır! Muhteşem mürettebat ve hayatımda yediğim en iyi yemekler! Dünyanın en iyi yemek deneyimi ile bizi doyurduğun için teşekkürler Volkan!  bir dört gün daha kalabilirdim!!

"Mükemmel bir deneyim sunar"

Visited August 2016

Mürettebatın misafirperverliğinden memnun olduğumuz harika bir gün geçirdik, bizi tüm gün boyunca yüzeceğimiz ve şnorkel ile keşfedebileceğimiz çok güzel yerlere götürdüler. 

Bu keşif bize güzel balık çeşitleri ve carettaları görmemizin yanında, tüm tatilimiz boyunca en iyi yemekler ile unutamayacağımız  günler yaşattılar.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı