Alaturka Yachting logo

OLYMPOS OLUDENİZ MAVİ YOLCULUK

Olympos Oludeniz Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Olimpostan başlayıp Ölüdenizde son bulan üç günlük turda yapabilecekleriniz ve görebileceklerinizin sayısı sizi şaşırtacak. Bu iki bölge de birbirinden güzel ve üzerine ikisi arasında göreceğiniz yerler de eklenince inanılmaz bir seyahat sizi bekliyor. Yağlıca koyunun yenileyici sularında yüzmek, güzel bir balıkçı köyü olan Kaş ı deneyimlemek, Kelebekler Vadisinin vahşi doğasında kaybolmak ve Avrupanın en çok fotoğraflanan plajı olan Ölüdenizin zarafetini izlemek gibi. Korsan Koyunda şnorkel dalışı yapmak, Ölüdeniz üzerinde yamaç paraşütü yapmak gibi yapılabilecek bir çok aktivite de bulunmaktadır. Tüm bunlar meşhur Türk misafirperverliği ve yemekleri eşliğinde, eşsiz güzellikteki guletlerimizde gerçekleşecektir.
Bu tur Nisan ortasından Ekim sonuna kadar haftada bir kaç sefer düzenlenmektedir.

Olympos Oludeniz Mavi Yolculuk fiyatları

  • 1 Nisan 2020 - 26 Haziran 2020 TL 1449
  • 27 Haziran 2020 - 31 Temmuz 2020 TL 1771
  • 1 Ağustos 2020 - 31 Ağustos 2020 TL 1900
  • 1 Eylül 2020 - 30 Eylül 2020 TL 1771
  • 1 Ekim 2020 - 15 Ekim 2020 TL 1449

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Olympos Oludeniz Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Olimpos/Demre - Gökkaya Koyu

Mavi yolculuğun başlayacağı ilk günün sabahında Olimpos ve çevresinde bulunan  misafirlerimiz saat 10:00 civarında ;diğer bölgelerden gelen misafirlerimiz ise saat 12:00 civarında Demre otogarından ücretsiz servisimizle alınacaktır.  Daha sonra Çayağzı (Andriake) limanında bulanan guletinize yerleşiminiz yapılacaktır. Mavi turumuzun başladığı bu ilk günde Kekova bölgesine seyre çıkılacaktır. İlk olarak 2000 yıl önceden Likya döneminden kalma olan ve bir depremle yıkılan antik şehri keşfetmeye çıkacağız.Daha sonra su altı Likya mezarları ve Batık Şehir’i geçerek Simena Kalesi’nin büyülü manzarası karşısında kendinizi kaybedebilirsiniz.Gece için  durağımız ise  Gökkaya körfezi olacaktır.Burada adadaki Korsan Bar'a gitmek için ücretsiz tekne servisimiz sizi alacak ve bütün gece çalışır vaziyette olacaktır. Gece buradaki şirin ve aykırı barda  keyifli vakit geçirebilir,yıldızların altında dans edebilir,yada yeni insanlarla tanışabilirsiniz.(Ö,A)

Gün 2

Gökkaya - Akvaryum Koyu

Bu sabah Yağlıca Koyuna gideceğiz ve güzel bir kahvaltı ve yüzmenin tadını çıkaracaksınız. Buradan Kaş'a gideceğiz ve bu güzel balıkçı kasabasında öğlen yemeği için duracağız. İsterseniz Kasabada ufak bir alışverişe çıkabilirsiniz. Günün en son durağı akvaryum koyu olacak ve burada akşam yemeği servis edilecektir. (K, Ö, A)

Gün 3

Akvaryum Koyu - Ölüdeniz

Sabah çok erken saat de kaptanınız Kelebek Vadisi'ne gitmek için demir alır. Bu güzel sabaha Kelebek Vadisi'nde uyanırsınız.Kelebek Vadisi'nde 136 türden farklı kelebek türlerini görebilirsiniz fakat yaz aylarında bu güve ve kelebekleri fark etmek biraz zordur.Ardından Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyire çıkacağız. Burada yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seydebilirsiniz. Ölüdeniz Mavi turumuzun son durağı olduğu için mürettebat ekibimiz sizi küçük tekne ile Ölüdeniz plajına bırakacaktır. Fethiye'ye gitmek isteyen misafirlerimiz 100m yürüyerek minibüs durağına ulaşabilir. Ölüdeniz de kalmak isteyen misafirlerimiz ise yol boyunca yürüyüş mesafesinde bir çok otel bulabilirler.(Ö,A)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ

Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.

Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Fethiye-Olimpos ve Olimpos-Fethiye mavi turları için ücretsiz servis sağlanmaktadır. Servisler, sadece Fethiye, Demre ve Olimpos merkez için geçerlidir. Çalış, Ölüdeniz, Hisarönü, Çıralı Plajı ve Antalya gibi çevre bölgeler için servis sağlanmamaktadır. Kaş turu için servisimiz yoktur.

Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir.

Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Mavi turunuz da yatak takımlarınız, tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj/banyo havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK


Seyriniz süresince yemekler turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve aperatiflerden oluşur.

Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu durum, kendi içeceklerinizi getirebileceğiniz anlamına gelmez. Su dahil tüm içecekler, uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kaydedilir ve tur sonunda toplu olarak ödeme alınır.

KONAKLAMA

Kabin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır ve kabinler önceden belirlenemez. Turunuzda, grubunuzun türüne bağlı olarak, ikiz yataklı, çift kişilik, üç kişilik ya da dört kişilik kabinlerde konaklayabilirsiniz. Mümkün ise, Alaturka, çiftler için çift kişilik, hemcinsler için çift yataklı kabin ayarlamak için elinden geleni yapacaktır.

Başka bir yolcu ile eşleşmek istemeyenler için tek kişilik kabinler ,ek ücret dahilinde, mevcuttur.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

0-5 yas arası cocular Katılamaz, 6 ile 10 yaş arası çocuklardan, ailesinin ve/veya velisinin kabininde kalma koşulu ile tam fiyatın % 50' si oranında ücret alınır. Eğer birden fazla çocuk varsa, ilk çocuk için % 50, diğer her bir çocuk için tam ücret alınır. Her 2 ebebeyn 1 cocuga indirim sagliyabilir.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir. Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler misafirlere danışılacaktır. Para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
3 Kişilik(2 yetişkin + 1 çocuk)
2 + 2 Kişilik(2 yetişkin + 2 çocuk)
3 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}