Alaturka Yachting logo

OLYMPOS OLUDENİZ MAVİ YOLCULUK

Olympos Oludeniz Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Olimpos'tan başlayıp Ölüdeniz'de son bulan üç günlük turda yapabilecekleriniz ve görebileceklerinizin sayısı sizi şaşırtacak. Bu iki bölge de birbirinden güzel ve üzerine ikisi arasında göreceğiniz yerler de eklenince inanılmaz bir seyahat sizi bekliyor. Yağlıca Koyu'nun yenileyici sularında yüzmek, güzel bir balıkçı köyü olan Kaş'ı deneyimlemek, Kelebekler Vadisi'nin vahşi doğasında kaybolmak ve Avrupa'nın en çok fotoğraflanan plajı olan Ölüdeniz'in zarafetini izlemek gibi. Korsan Koyun'da şnorkel dalışı yapmak, Ölüdeniz üzerinde yamaç paraşütü yapmak gibi yapılabilecek bir çok aktivite de bulunmaktadır. Tüm bunlar meşhur Türk misafirperverliği ve yemekleri eşliğinde, eşsiz güzellikteki guletlerimizde gerçekleşecektir. Bu tur Nisan ortasından Ekim sonuna kadar haftada bir kaç sefer düzenlenmektedir.

Olympos Oludeniz Mavi Yolculuk fiyatları

  • 16 Nisan 2022 - 24 Haziran 2022 ₺ 4.381
  • 25 Haziran 2022 - 31 Temmuz 2022 ₺ 5.392
  • 1 Ağustos 2022 - 31 Ağustos 2022 ₺ 5.729
  • 1 Eylül 2022 - 30 Eylül 2022 ₺ 5.392
  • 1 Ekim 2022 - 18 Ekim 2022 ₺ 4.381

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Olympos Oludeniz Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Olimpos/Demre - Gökkaya Koyu

Mavi yolculuğun başlayacağı ilk günün sabahında Olimpos ve çevresinde bulunan  misafirlerimiz saat 10:00 civarında ; diğer bölgelerden gelen misafirlerimiz ise saat 12:00 civarında Demre Otogarı'ndan ücretsiz servisimizle alınacaktır. Daha sonra Ucagız Limanı'nda bulanan guletinize yerleşiminiz yapılacaktır. Mavi turumuzun başladığı bu ilk günde Kekova bölgesine seyre çıkılacaktır. İlk olarak 2000 yıl önceden Likya döneminden kalma olan ve bir depremle yıkılan antik şehri keşfetmeye çıkacağız. Daha sonra su altı Likya mezarları ve Batık Şehir’i geçerek Simena Kalesi’nin büyülü manzarası karşısında kendinizi kaybedebilirsiniz. Gece için durağımız ise Gökkaya Koyu olacaktır. (Ö,A)

Gün 2

Gökkaya - Akvaryum Koyu

Bu sabah Yağlıca Koyuna gideceğiz ve güzel bir kahvaltı ve yüzmenin tadını çıkaracaksınız. Buradan Kaş'a gideceğiz ve bu güzel balıkçı kasabasında öğlen yemeği için duracağız. İsterseniz kasabada ufak bir alışverişe çıkabilirsiniz. Günün en son durağı Akvaryum Koyu olacak ve burada akşam yemeği servis edilecektir. (K, Ö, A)

Gün 3

Akvaryum Koyu - Ölüdeniz

Sabah çok erken saat de kaptanınız Kelebek Vadisi'ne gitmek için demir alır. Bu güzel sabaha Kelebekler Vadisi'nde uyanırsınız. Kelebekler Vadisi'nde 136 türden farklı kelebek türlerini görebilirsiniz fakat yaz aylarında bu güve ve kelebekleri fark etmek biraz zordur. Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyire çıkacağız. Burada yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seydebilirsiniz. Ölüdeniz mavi turumuzun son durağı olduğu için mürettebat ekibimiz sizi küçük tekne ile Ölüdeniz plajına bırakacaktır. Fethiye'ye gitmek isteyen misafirlerimiz 100 m yürüyerek minibüs durağına ulaşabilir. Ölüdeniz'de kalmak isteyen misafirlerimiz ise yol boyunca yürüyüş mesafesinde bir çok otel bulabilirler.(Ö,A)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ
Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR
Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir. Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Mavi turunuz da yatak takımlarınız, tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj/banyo havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri (paraşüt, dalış, su sporları, transferler) ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK
Seyriniz süresince yemekler ve içme suyu turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı, içme suyu ve aperatiflerden oluşur.

Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu durum, kendi içeceklerinizi getirebileceğiniz anlamına gelmez.

Su hariç tüm içecekler, uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kaydedilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.

KONAKLAMA
Kabin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır ve kabinler önceden belirlenemez. Turunuzda, grubunuzun türüne bağlı olarak, ikiz yataklı, çift kişilik, üç kişilik ya da dört kişilik kabinlerde konaklayabilirsiniz.

Mümkün ise, Alaturka, çiftler için çift kişilik, hemcinsler için çift yataklı kabin ayarlamak için elinden geleni yapacaktır.

Başka bir yolcu ile eşleşmek istemeyenler için tek kişilik kabinler, ek ücret dahilinde, mevcuttur.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

0-6 yas arası çocuklar katılamaz, 7 ile 10 yaş arası çocuklardan, ailesinin ve/veya velisinin kabininde kalma koşulu ile tam fiyatın % 50' si oranında ücret alınır. Eğer birden fazla çocuk varsa, ilk çocuk için % 50, diğer her bir çocuk için tam ücret alınır. Her 2 ebebeyn 1 çocuğa indirim sağlayabilir. 11 yaş ve üstü çocuklardan tam ücret talep edilir.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir.

Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler hakkında  misafirlere danışılacaktır.Ancak para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı