Alaturka Yachting logo

OLYMPOS FETHİYE MAVİ YOLCULUK

Olympos Fethiye Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Akdeniz en güzel kıyılarını keşfedebileceğiniz, el değmemiş koylarında doğayla ve sevdiklerinizle baş başa kalabileceğiniz en güzel, en unutulmaz turlardandır. Mavi ve yeşilin çeşitli tonları arasında,binlerce yıllık kültür ve tarihin şahidi bu kıyılarda bir hafta geçirip denizin tadını çıkarıp akşam sevdiklerinizle içkinizi yudumlamanın zevki ve eğlenmenin keyfine doyamıyacağınız bir mavi yolculuk. Olympos dan Fethiye yaptığımız bu mavi yolculukta kıyı boyunca her biri eşsiz renklere bezeli sayısız koy ve antik kent keşfedip mavi sularda yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz. s

Olympos Fethiye Mavi Yolculuk fiyatlar

Dönem TL EUR USD AUD GBP Sepete Ekle
1 Nisan 2017 - 30 Haziran 2017 TL 1023 EUR 220 USD 273 AUD 345 GBP 194
1 Temmuz 2017 - 31 Temmuz 2017 TL 1209 EUR 260 USD 322 AUD 408 GBP 229
1 Ağustos 2017 - 31 Ağustos 2017 TL 1302 EUR 280 USD 347 AUD 440 GBP 246
1 Eylül 2017 - 30 Eylül 2017 TL 1209 EUR 260 USD 322 AUD 408 GBP 229
1 Ekim 2017 - 31 Ekim 2017 TL 1023 EUR 220 USD 273 AUD 345 GBP 194

Olympos Fethiye Mavi Yolculuk İndirim

İndirim Tarih Aralığı Kişi 1 - 5 Kişi 6 - 1 Kişi 11 - 16 Kişi 17 + İndirim Bitiş
1 Nisan 2018 - 31 Mayıs 2018 15% 20% 20% 20% 28 February 2018
1 Haziran 2018 - 21 Eylül 2018 10% 15% 15% 15% 28 February 2018
22 Eylül 2018 - 31 Ekim 2018 15% 20% 20% 20% 28 February 2018

Olympos Fethiye Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Olimpos/Demre-Gökkaya Koyu

Mavi turumuzun başlayacağı ilk sabah Olimpos çevresinde olan misafirlerimiz saat 10:00 'da ; başka yerlerden gelen misafirlerimiz ise saat 12:00 'da Demre otogarından ücretsiz servisimizle alınacaktır.  Daha sonra Çayağzı (Andriake) limanında bulunan guletinize yerleştirileceksiniz. Mavi turumuzun başladığı ilk gün Kekova bölgesinde  seyir yapılacaktır. İlk olarak 2000 yıl önceden Likya döneminden kalmış ve bir depremle yıkılmış batık şehri keşfetmeye çıkacağız. Daha sonra Batık Şehir’i geçerek Simena Kalesi’nin büyülü manzarası karşısında hayran kalacaksınız.Gecelemek içinse  Gökkaya körfezine gideceğiz.Burada adadaki Smuggler's Inn adlı Korsan Barına gitmek için ücretsiz tekne servisimiz sizi alacak ve bütün gece çalışır vaziyette olacaktır. Gece buradaki şirin ve aykırı barda  keyifli vakit geçirebilir,yıldızların altında dans edebilir,yada yeni insanlarla tanışabilirsiniz. (K,Ö,A)
Gün 2

Gökkaya - Akvaryum Koyu

Güzel bir kahvaltı ile güne başladıktan sonra bugünkü seyrimiz Yağlıca Koyu'na olacaktır. Yüzme molasının ardından öğle yemeği için rotamız ise küçük ve şirin bir balıkçı kasabası olan Kaş olacaktır. Akşam yemeğimiz için adresimiz Akvaryum Koyu olacaktır.Burası hem yüzmek hem de şnorkel yapmak için mükemmel bir mekandır. Gece konaklama için buraya demir atılır. Alışveriş yapmak ve şirin Türk şehrini keşfetmek için yeterince vaktiniz olacaktır.
Gün 3

Akvaryum Koyu - Noel Baba Adası

Sabah siz uyanmadan kaptanınız demir alacak ve uyandığınızda kendinizi kelebekler vadisinde bulacaksınız.  Kahvaltıdan sonra burada yüzmek, güneşlenmek veya Şelaleye tırmanmak için vakit bulacaksınız. Kelebekler Vadisi bilinen 136 tür kelebeğe ev sahipliği yapmaktadır fakat yaz aylarında bu kelebekleri görmek kolay olmayabilir.

Kelebekler vadisinden sonra Ölüdeniz sahilini ziyaret edeceğiz. Burası Avrupanın en çok fotoğraflanan plajı ve dünyanın en güze Yamaç Paraşütü noktalarından biri. Eğer yamaç paraşütü yapmayı planlıyorsanız kaptanınıza üçüncü gün söylemelisiniz. Geceyi Gemiler adasında demirli geçireceğiz ve vardığımız saatlerde hem farklı su sporları hem de leziz gözlemeler satan botlarla karşılaşma şansına sahip olacağız. Akşamüzeri adaya tırmanıp ömrünüzdeki en güzel günbatımını izleme şansına sahip olabilirsiniz. (K, Ö, A)
Gün 4

Noel Baba Adası - Fethiye

Kahvaltı Gemiler Adasında servis edilecek ve Samanlık veya Tarzan koyuna gitmeden önce burada kısa bir vakit geçirilecektir. Öğlen yemeğinden sonra Fethiye limanına yanaşacağız. (K, Ö)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ

Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.

Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Fethiye-Olimpos ve Olimpos-Fethiye mavi turları için ücretsiz servis sağlanmaktadır. Servisler, sadece Fethiye, Demre ve Olimpos merkez için geçerlidir. Çalış, Ölüdeniz, Hisarönü, Çıralı Plajı ve Antalya gibi çevre bölgeler için servis sağlanmamaktadır. Kaş turu için servisimiz yoktur.

Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir.

Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Mavi turunuz da yatak takımlarınız, tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj/banyo havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK


Seyriniz süresince yemekler turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve aperatiflerden oluşur.

Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu durum, kendi içeceklerinizi getirebileceğiniz anlamına gelmez. Su dahil tüm içecekler, uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kaydedilir ve tur sonunda toplu olarak ödeme alınır.

KONAKLAMA

Kabin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır ve kabinler önceden belirlenemez. Turunuzda, grubunuzun türüne bağlı olarak, ikiz yataklı, çift kişilik, üç kişilik ya da dört kişilik kabinlerde konaklayabilirsiniz. Mümkün ise, Alaturka, çiftler için çift kişilik, hemcinsler için çift yataklı kabin ayarlamak için elinden geleni yapacaktır.

Başka bir yolcu ile eşleşmek istemeyenler için tek kişilik kabinler ,ek ücret dahilinde, mevcuttur.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR

Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

Her yaştan çocuk için kabin seyahatine izin verilir. Ancak 1-3 yaşındakiler için tavsiye edilmez. 4 ile 10 yaş arası çocuklardan, ailesinin ve/veya velisinin kabininde kalma koşulu ile tam fiyatın % 50' si oranında ücret alınır. Eğer birden fazla çocuk varsa, ilk çocuk için % 50, diğer her bir çocuk için tam ücret alınır.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir. Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler misafirlere danışılacaktır. Para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj