Alaturka Yachting logo

OLYMPOS - FETHİYE

Olympos - Fethiye
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Mavi yolculuklar içinde Kekova, Kaş ve Fethiye bölgesini en iyi gezdiren turlardandır. Mavinin  ve yeşilin bütün tonlarını  görebileceğiniz tarihi dokusuyla bezenmiş koyları keşfedebileceğiniz etkileyici bir tur sunmaktadır sizlere ayrıca akdeniz kıyılarının en güzel turlarından birdir. Geziniz boyunca dinlenmenin,eğlenmenin ve yüzmenin keyfine vara bileceğiniz turlardandır. Bu turda batık şehrin muhteşem görüntüsü Simena kalesini gizemi kelebekler vadisinin sakinliği ölüdenizin turkuaz mavisi denizi gemiler adasında harika gün batımı izlemenin ve birbirinden güzel doğal koyların görünümü sizi etkiliyecektir.

Olympos - Fethiye Mavi Yolculuk fiyatlar

Dönem TL EUR USD AUD GBP
1 Nisan 2017 - 30 Haziran 2017 TL 1607 EUR 410 USD 435 AUD 578 GBP 349
1 Temmuz 2017 - 31 Temmuz 2017 TL 1921 EUR 490 USD 519 AUD 691 GBP 417
1 Ağustos 2017 - 31 Ağustos 2017 TL 2078 EUR 530 USD 562 AUD 747 GBP 451
1 Eylül 2017 - 30 Eylül 2017 TL 1921 EUR 490 USD 519 AUD 691 GBP 417
1 Ekim 2017 - 31 Ekim 2017 TL 1607 EUR 410 USD 435 AUD 578 GBP 349

Olympos - Fethiye İndirim

İndirim Tarih Aralığı Kişi 1 - 5 Kişi 6 - 1 Kişi 11 - 16 Kişi 17 + İndirim Bitiş
1 Nisan 2017 - 31 Mayıs 2017 10% 10% 15% 15% 13 April 2017
1 Haziran 2017 - 22 Eylül 2017 5% 8% 10% 10% 13 April 2017
23 Eylül 2017 - 31 Ekim 2017 10% 10% 15% 15% 13 April 2017

Olympos - Fethiye Programı

Gün 1

Olimpos/Demre - Gökkaya Koyu

Mavi turumuzun başlayacağı ilk sabah Olimpos çevresinde olan misafirlerimiz saat 10:00 'da ; başka yerlerden gelen misafirlerimiz ise saat 12:00 'da Demre otogarından ücretsiz servisimizle alınacaktır.  daha sonra Çayağzı (Andriake) limanında bulanan guletinize yerleşiminiz yapılacaktır. Mavi turumuzun başladığı bu ilk günde Kekova bölgesine seyre çıkılacaktır. İlk olarak 2000 yıl önceden Likya döneminden kalma olan ve bir depremle yıkılan antik şehri keşfetmeye çıkacağız.Daha sonra su altı Likya mezarları ve Batık Şehir’i geçerek Simena Kalesi’nin büyülü manzarası karşısında kendinizi kaybedebilirsiniz.Gece için  durağımız ise  Gökkaya körfezi olacaktır.Burada adadaki Korsan Bar'a gitmek için ücretsiz tekne servisimiz sizi alacak ve bütün gece çalışır vaziyette olacaktır. Gece buradaki şirin ve aykırı barda  keyifli vakit geçirebilir,yıldızların altında dans edebilir,yada yeni insanlarla tanışabilirsiniz.(Ö,A)
Gün 2

Gökkaya - Akvaryum Koyu

Güzel bir kahvaltı ile güne başladıktan sonra bugünkü seyrimiz Yağlıca Koyu'na olacaktır. Yüzme molasının ardından öğle yemeği için rotamız ise küçük ve şirin bir balıkçı kasabası olan Kaş olacaktır. Akşam yemeğimiz için adresimiz Akvaryum Koyu olacaktır.Burası hem yüzmek hem de şnorkel yapmak için mükemmel bir mekandır. Gece konaklama için buraya demir atılır. Alışveriş yapmak ve şirin Türk şehrini keşfetmek için yeterince vaktiniz olacaktır.(K,Ö,A)
Gün 3

Akvaryum Koyu - Noel Baba Adası

Sabah çok erken saatte kaptanınız Kelebek Vadisi'ne gitmek için demir alır. Kelebek vadisinde 136 türden farklı kelebek türlerini görebilirsiniz fakat yaz aylarında bu güve ve kelebekleri fark etmek biraz zordur.Ardından Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyire çıkacağız. Burada yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seydebilirsiniz. Günbatımını izleme çıkarken yanınızda bir şişe şarap almanız tavsiye edilir.Gece teknemiz Noel Baba Adasına demir atacak ve gece burada geçirilecektir. (K,Ö,A)
Gün 4

Noel Baba Adası - Fethiye

Sabah Noel Baba Adası 'nda kahvaltı verildikten sonra öğle yemeği için Samanlık Koyu veya Tarzan Koyu'na demir atılır. Öğle yemeği sonrası Gece konaklamayı yapacağımız Fethiye Limanı'na doğru seyre çıkılır. Fethiye Limanı'na demir atılır ve gece burada geçirilir. Liman barlar,restaurantlar, ünlü balık pazarı ve canlı gece hayatı ile Fethiye de çok eğleneceksiniz. Fethiye de terkedilmiş Yunan köyü olan Kaya Köy'ü ziyaret etmeniz şiddetle tavsiye edilir.(K,Ö,A)
Gün 5

Fethiye - Noel Baba Adası

Bazı yeni yolcuları almak ve yüzme molası vermek için saat 11:00 11:45 sularında Fethiye Limanından Kelebek Vadisi'ne doğru seyre çıkacağız. Yamaç paraşütünü denemek isteyen misafirlerimiz için  Ölüdeniz seyrinde rotamız devam edecektir. Öğlede sonra yüzmek ve çeşitli su sporları yapmak isteyenler için Noel Baba Adası'na geri döneceğiz. Gece burada konaklama yapılacağı için buraya demir atılır.(K,Ö,A)
Gün 6

Noel Baba Adası - Kaş

Sabah kahvaltısı ve yüzme molası için Kaş'a doğru guletimiz seyir halinde olacaktır. Burada en güzel koylardan birisine demir atılır.  Öğle yemeği için Kaş Limanı'na demir atılır. Bu güzel şehri keşfetmek alışveriş yapmak için bol bol vaktiniz olacak. Ayrıca dalış yapmak isterseniz Kaş da bu imkanı bulabilirsiniz.(K,Ö,A)
Gün 7

Kaş - Gökkaya Koyu

Bu güzel gecenin sabahında kahvaltımızdan sonra Kekova bölgesine seyre çıkılacaktır. İlk olarak 2000 yıl önceden Likya döneminden kalma olan ve bir depremle yıkılan antik şehri keşfetmeye çıkacağız.Daha sonra su altı Likya mezarları ve Batık Şehir’i geçerek Simena Kalesi’nin büyülü manzarası karşısında kendinizi kaybedebilirsiniz.Gece için  durağımız ise  Gökkaya körfezi olacaktır.Burada adadaki Korsan Bar'a gitmek için ücretsiz tekne servisimiz sizi alacak ve bütün gece çalışır vaziyette olacaktır. Gece buradaki şirin ve aykırı barda  keyifli vakit geçirebilir,yıldızların altında dans edebilir,yada yeni insanlarla tanışabilirsiniz.(K,Ö,A)
Gün 8

Gökkaya - Olimpos

Güzel bir kahvaltının ardından yüzmek şnorkel yapmak için Korsan Mağarası yada yakın başka bir koya gitmek için demir alınır. Öğle yemeği son gün turumuza dahil olmadığı için Çayağzı (Andriake) limanına demir atacağız ve mavi turumuz burada sona erecektir. Farklı bir yere gidecek misafirlerimiz için Demre otogarına  ücretsiz servisimiz vardır. Demre otogarından Antalya 'ya her 30 dk da, Fethiye veya Kaş'a  ise her saat başı otobüsler bulunmaktadır.(K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ

Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.

Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Fethiye-Olimpos ve Olimpos-Fethiye mavi turları için ücretsiz servis sağlanmaktadır. Servisler, sadece Fethiye, Demre ve Olimpos merkez için geçerlidir. Çalış, Ölüdeniz, Hisarönü, Çıralı Plajı ve Antalya gibi çevre bölgeler için servis sağlanmamaktadır. Kaş turu için servisimiz yoktur.

Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir.

Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Mavi turunuz da yatak takımlarınız, tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj/banyo havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK


Seyriniz süresince yemekler turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve aperatiflerden oluşur.

Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu durum, kendi içeceklerinizi getirebileceğiniz anlamına gelmez. Su dahil tüm içecekler, uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kaydedilir ve tur sonunda toplu olarak ödeme alınır.

KONAKLAMA

Kabin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır ve kabinler önceden belirlenemez. Turunuzda, grubunuzun türüne bağlı olarak, ikiz yataklı, çift kişilik, üç kişilik ya da dört kişilik kabinlerde konaklayabilirsiniz. Mümkün ise, Alaturka, çiftler için çift kişilik, hemcinsler için çift yataklı kabin ayarlamak için elinden geleni yapacaktır.

Başka bir yolcu ile eşleşmek istemeyenler için tek kişilik kabinler ,ek ücret dahilinde, mevcuttur.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR

Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

Her yaştan çocuk için kabin seyahatine izin verilir. Ancak 1-3 yaşındakiler için tavsiye edilmez. 4 ile 10 yaş arası çocuklardan, ailesinin ve/veya velisinin kabininde kalma koşulu ile tam fiyatın % 50' si oranında ücret alınır. Eğer birden fazla çocuk varsa, ilk çocuk için % 50, diğer her bir çocuk için tam ücret alınır.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir. Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler misafirlere danışılacaktır. Para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj