Alaturka Yachting logo

Olimpos en iyi plajlar

 ?>

Her köşesi cenneti andıran Türkiye’nin muhteşem güzelliklere sahip olan bölgeleri tatil için ideal alanları size sunuyor. Antalya bölgesi ise adeta turizm cenneti konumunda. Her kesimden insana hitap edebilecek güzellikleri barındıran bu bölgede keyifli ve huzurlu bir tatil dilerseniz Olimpos’u tercih edebilirsiniz.

Olimpos sahip olduğu muhteşem güzellikler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Eşsiz doğa, harika güzellikler ile birleşiyor. Kilometrelerce uzanan plaj ve sakin bir ortamda tatil yapabilme fikrinizi gerçekleştirebileceğiniz ender bölgelerden birisi konumunda ki Olimpos, ağaç evleri, etkileyici ortamı, kafa dinlemenize olanak tanıyan yapısıyla harika bir destinasyon. Olimpos’un bir diğer özelliği ise mavi yolculukların ana rotalarından birisini oluşturması. Olimpos Mavi yolculukprogramları ile tüm güzellikleri sonuna kadar görebilme şansına sahip olabilirsiniz. Eşsiz bir güzelliğin muhteşemliğinde tatil yapabilme fikri, sizi peşinden sürükleyecek ve Olimpos’a ulaştıracaktır. Kilometrelerce uzanan plajı, ağaçlar içerisinde konaklama yapmanıza imkan tanıyan yapısı, tarihi ve eşsiz güzellikleriyle tam bir tatil cenneti konumunda bulunan Olimpos, harika bir dünyanın kapılarını aralamanıza olanak sağlayacaktır. Çıralı bölgesinde bulunan Olimpos, tarihi ve doğal güzellikleriyle insanı büyülüyor. Şehir hayatının stresli yapısından kurtulmak isteyenlerin tercih ettiği bu bölge, kafa dinlemek için en ideal alanların başında kendine yer buluyor. Olimpos’a gelerek muhteşem güzelliklerin ışığında harika bir tatil deneyimi yaşayabileceksiniz. Coğrafi olarak Kemer ile Adrasan arasında bulunan Olimpos, sahip olduğu güzellikler ile Akdeniz bölgesinin sayılı destinasyonlarından birisi. Büyüleyici bir ortamı sizlere sunan Olimpos, bir yanında Bey Dağlarını, diğer yanında ise Akdeniz’in muhteşem maviliğini sizlere sunuyor.

Çıralı Plajı;

Bey Dağları Milli parkının bir bölümünü oluşturan, yeşilin enfes tonları ile Akdeniz’in turkuaz mavisini yansıtan bu bölgede ister yüzmenin keyfini ister güneşin muhteşemliğini isterseniz de kumsalların mükemmelliğini yakalayabileceksiniz. Harika bir deniz ve kilometrelerce uzanan eşsiz bir plaja sahip olan bu bölge görenlerin en büyük hayranlığı konumunda. Çıralı plajı kilometrelerce uzanan yapısıyla hem yüzmenin hem de güneşlenmenin keyfini size sunacaktır. Bakir ve el değmemiş bir alanda bulunuyor olması sebebiyle enfes bir güzelliğin keyfini burada yaşayabileceksiniz. Yapısı gereğiyle arkeolojik sit alanı olarak anılan bu bölge, doğal güzellikleri sayesinde kamp yapmak isteyenlerin tercihlerini oluşturuyor. Çıralı plajının iki önemli misafiri her dönem bu bölgeyi ziyaret ederek hareketli kalmasını sağlıyor. Şehir hayatının stresinden kurtulmak isteyen kişiler ve caretta kaplumbağaları, bu bölgenin müdavimleri arasında. Çabuk derinleşmeyen denizi ve enfes güzellikte ki kumsalıyla harika bir deneyim elde etmek isterseniz yönünüzü Çıralı plajına çevirebilirsiniz.

Olimpos, dünyanın sayılı güzelliklerine sahip. Mavi turprogramları sayesinde enfes bir güzelliği görebileceğiniz bu bölgede denizin ve güneşin keyfini sonuna kadar hissedebileceksiniz. Olimpos bölgesini de içerisinde alan mavi yolculuk programlarında Akdeniz kıyılarının tamamını görebilir, yönünüzü Yunan adaları veya Ege kıyılarına çevirerek daha geniş bir coğrafyada bu deneyimi elde edebilirsiniz. Türkiye kıyılarında gerçekleştireceğiniz seyahatinizde bir çok gizli koyu, kıyı ve adayı keşfedebileceksiniz. İster tüm gün boyunca yüzerek rahatlayabilir, güneşin ve güzel yemeklerin tadını çıkarabilir, isterseniz de dalış, su kayağı, banana, balık tutma gibi daha heyecanlı deneyimlere ilk adımı atabilirsiniz. Olimpos ziyaretçilerin hoşça vakit geçirebildikleri, benzersiz bir doğal cennet konumunda kendine yer buluyor. Harika bir ortamda bulunmanın keyfini yaşamak, denizin ve güneşin muhteşem güzelliğine şahit olmak için Olimpos bölgesini ziyaret ederek tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu bölgenin muhteşem güzelliğini yaşamak ve hissetmek olacaktır. 


Son Makaleler

Neden Kemer'de Mavi Tura katılmalısınız?

Akdeniz bölgesi her dönemin önemli merkezlerini oluşturdu. Binlerce yıllık geçmişiyle tarihe yön veren Antalya, geçmişte ki izlerini günümüze taşıyarak önemli bir turizm destinasyonuna dönüşmeyi başardı.

Neden Olimpos'ta Mavi Tura katılmalısınız?

Olimpos muhteşem güzellikleriyle büyüleyicidir. Eşsiz fırsatları size sunan ve mükemmel deneyimler yakalamanızı sağlayan Olimpos, mavi yolculukların değişmez rotasını oluşturuyor.

Göcek en iyi plajlar

Akdeniz’in muhteşem güzellikleriyle dikkat çeken incisi Göcek, eşsiz güzelliklerini size yansıtan yapısıyla harika bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyacaktır.

Neden Göcek'te Mavi Tura katılmalısınız?

Göcek her yönüyle insanları büyüleyen bir yapıya sahiptir. Akdeniz’in en özel bölgelerinden birisi olan Göcek, muhteşem güzellikleriyle dikkat çeker.

Bodrum en iyi plajlar

Bodrum, eşsiz güzellikleriyle size önemli ayrıntıları sunacak harika bir destinasyondur. Yüzyıllardır korumayı bildiği tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini günümüze kadar aktarabilen bu bölge, günümüzün en büyük tatil destinasyonlarından birisi haline dönüştü.

All Posts >>
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı