Alaturka Yachting logo

Neden Olimpos'ta Mavi Tura katılmalısınız?

 ?>

 Olimpos muhteşem güzellikleriyle büyüleyicidir. Eşsiz fırsatları size sunan ve mükemmel deneyimler yakalamanızı sağlayan Olimpos, mavi yolculukların değişmez rotasını oluşturuyor. Kilometrelerce uzanan plajı, eşsiz güzellikte ki yapısı ve tabiat varlıklarıyla insanlara muhteşem bir tatil deneyimi sunan Olimpos, tüm bu güzellikleri görebilmeniz için farklı alternatif programları da yine size sunuyor. Olimpos Mavi tur programları sayesinde eşsiz bir güzelliği yakından görme şansına sahip olabilirsiniz. Bir yanda Bey dağları milli parkının enfes güzelliği, diğer yanda Akdeniz’in büyüleyici ortamı ile enfes bir deneyim yaşama şansına sahip olabilirsiniz. Olimpos, her şeyden uzakta kafa dinlemek isteyenlerin tercih ettiği bir bölge. Şehir hayatının stresli yapısından kurtulup harika bir tatil geçirmek isteyenler Olimpos’u tercih ediyor. Mavi tur programları ile daha da eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz. Neden Olimpos'ta Mavi Tura katılmalısınız? Sorusunun yanıtı ise ayrıntılarda gizleniyor.

1-  Harika zaman geçirirsiniz

Olimpos tatil için özel bir bölgedir. Burada harika zaman geçirebilirsiniz. Her şeyden önce kafanızı dinleyebileceğiniz bu bölgede mükemmel deneyimler elde edebilme şansına sahipsiniz.

2-  Caretta kamlumbağalarının yaşam alanını görürsünüz;

Çıralı plajının tarih boyunca iki önemli konuğu oldu. Birincisi insan, ikincisi ise caretta kaplumbağalarıdır. Caretta kaplumbağalarının doğal yaşam alanlarından birisi sayılan Çıralı’da muhteşem doğa olaylarına şahit olmak size ayrı bir deneyim kazandıracaktır.

3-  Çıralı plajının keyfini sürersinizi;

Çıralı plajı kilometrelerce uzanan ve eşsiz güzelliğe sahip olan bir bölgede yer alıyor. Bir yanı dağlardan kıyıya kadar uzanan ormanlarla kaplı iken, diğer tarafı ise Akdeniz’in enfes mavisini oluşturuyor. Çıralı plajında yüzmenin, güneşlenmenin, su sporları yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

4-  Diğer bölgelere de yakındır

Olimpos’un en önemli avantajı diğer bölgelere de yakın olmasıdır. Demre, Kalkan, Kaş, Fethiye, Alanya, Kemer gibi bölgeleri de bu programlara katılarak ekstradan görebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Olimpos, denizi, harika koyları ve plajlarıyla dikkat çekiyor ve size mavinin en güzel tonlarını yaşatıyor. Tarih ile iç içe eşsiz manzaralar eşliğinde geçireceğiniz tatil deneyimi sayesinde harika fırsatları Olimpos’ta yakalayabileceksiniz. Bölgenin tamamen arkeolojik ve doğal sit alanı olarak kabul edilmesi, aynı oranda iyi korunmasını sağladı. Türkiye’nin el değmemiş bölgelerinden birisi olarak gösterilen Olimpos’ta konaklama ağaç evlerde yapılıyor. Bir diğer alternatif ise bölgeye yapılacak olan Mavi yolculuk programlarıyla karşınıza çıkacaktır. Minik deniz kaplumbağaları, pırıl pırıl bir deniz, etrafta koşturan insanlar ile tüm güzellikleri sizi bekliyor olacak. Eğer amacınızda hem kafa dinlemek hem muhteşem bir tatil deneyimi yaşamak varsa, Olimpos kesinlikle size özel bir yer olacaktır. Bu bölgede kafanızı dinleyebilir, sakinliğin huzurunu yaşayabilir, eşsiz mavinin mükemmelliğinde keyfinizi sürebilir veya da kumsalların tadını çıkarabilirsiniz. Enfes güzellikte ki yapısı sayesinde sizi büyüleyici bir ortama götürecek olan Olimpos, muhteşem güzellikleriyle unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.


Son Makaleler

Neden Kemer'de Mavi Tura katılmalısınız?

Akdeniz bölgesi her dönemin önemli merkezlerini oluşturdu. Binlerce yıllık geçmişiyle tarihe yön veren Antalya, geçmişte ki izlerini günümüze taşıyarak önemli bir turizm destinasyonuna dönüşmeyi başardı.

Olimpos en iyi plajlar

Her köşesi cenneti andıran Türkiye’nin muhteşem güzelliklere sahip olan bölgeleri tatil için ideal alanları size sunuyor. Antalya bölgesi ise adeta turizm cenneti konumunda.

Göcek en iyi plajlar

Akdeniz’in muhteşem güzellikleriyle dikkat çeken incisi Göcek, eşsiz güzelliklerini size yansıtan yapısıyla harika bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyacaktır.

Neden Göcek'te Mavi Tura katılmalısınız?

Göcek her yönüyle insanları büyüleyen bir yapıya sahiptir. Akdeniz’in en özel bölgelerinden birisi olan Göcek, muhteşem güzellikleriyle dikkat çeker.

Bodrum en iyi plajlar

Bodrum, eşsiz güzellikleriyle size önemli ayrıntıları sunacak harika bir destinasyondur. Yüzyıllardır korumayı bildiği tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini günümüze kadar aktarabilen bu bölge, günümüzün en büyük tatil destinasyonlarından birisi haline dönüştü.

All Posts >>
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı