Alaturka Yachting logo

Neden Fethiye'de Mavi Tura katılmalısınız?

 ?>

Fethiye her insanın rüyasını süsleyecek güzelliklere sahiptir. Birbirinden özel yanlarıyla harika bir tatil geçirmenize olanak tanıyacak Fethiye, sunmuş olduğu imkanlarla muhteşem bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyacaktır.

Türkiye’nin en güzel ve özel tatil bölgesi olarak bilinen Fethiye, her şeyden önce sahip olduğu müthiş değerler ile adından söz ettirmeye başlıyor. Fethiye ‘nin öne özel bölgeleri şüphesiz ki koylarıdır. Ölüdeniz gibi muhteşemliğe sahip olan Fethiye, buna benzer bir çok koyu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Fethiye Mavi Tur programları ile bu bölgelerin keyfini sürebilirsiniz. Etkileyici bir güzelliğe sahip olan Fethiye, büyülü bir dünyanın kapılarını ardına kadar açmanıza olanak sağlıyor. Fethiye’de mükemmel zaman geçirmenizi sağlayacak çok sayıda alternatif bulunuyor. Eğer klasik bir tatil yerine daha özel bir deneyim arıyorsanız mavi yolculuk programları en ideal yaklaşım olacaktır. Mavi yolculuk size adeta bir cennet bahçesini sunacak ve keyfini sürmenize olanak tanıyacaktır. Ölüdeniz Fethiye’de harika bir ayrıntı. Berrak turkuaz renkli suları, çarşafı andıran denizi, ince altın sarısında kumları ve muhteşem olanaklarıyla apayrı bir keyfi Ölüdeniz’de yaşayabilirsiniz. Fethiye bölgesinde başlayacağınız mavi tur programında Noel Baba Adası, Kaş, Gökkaya ve Olimpos rotalarından birisini tercih edebilmeniz mümkün. Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Noel Baba Adası, Kaş, Gökkaya, Demre, Limanağzı, Fiman Koyu, Tarzan Koyu, Aperlai Koyu, Fırnaz Koyu, Ağa Limanı, Ekincik, Marmaris, Manastır Koyu, Göcek Adası, Tersane Koyu, Akvaryum Koyu, Yassıca Adası, Kızılada, Göcek Koyu, 12 Adalar, Hamam Koyu, Manastır Koyu, Bedri Rahmi Koyu’na kadar uzanan eşsiz bölgeler görülebilmektedir. Fethiye’de neden mavi tura katılmalısınız sorusunun cevabını da bulmuş olacaksınız. Yine de bahsedecek olursak;

1-  Koylara aşık olabilirsiniz

Fethiye muhteşem koylarıyla dikkat çekiyor. Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi gibi özel bölgelerin yanı sıra irili ufaklı çok sayıda koya ulaşabilirsiniz.

2-  Ölüdeniz’in keyfini sürebilirsiniz


Ölüdeniz gerçek anlamda bir tatil cennetidir. Bu tatil cennetinde keyif dolu zaman geçirebilişiniz. Her dönem kıpırdamayan deniz, tüm muhteşemliğini size sunacak. Hele ki Babadağı’ndan yapacağınız yamaç paraşütü ile bu bölgenin muhteşemliğini bir kez daha görebileceksiniz.

3-  Kelebekler Vadisinde muhteşem zaman geçirebilirsiniz


Kelebekler Vadisi de özel bir alandır. Kaplan kelebeklerinin üreme alanı olduğundan el üstünde tutuluyor. Yüzlerce çeşit kelebeği görebileceğiniz gibi muhteşem denizinde de zaman geçirebilme şansına sahip olabilirsiniz.

4-  Plajların keyfini sürebilirsiniz


Fethiye’nin birbirinden güzel plajları en rüzgarlı havada dahi kıpırdamayan denizin keyfini sürmenize olanak tanır. Ölüdeniz, Çalış Plajı, Oyuktepe Koyu ve Plajı, Kıdrak Plajı, Gemile Plajı, Günlüklü Plajı, Katrancı Plajı, İnlice Plajı ve Patara gibi enfes plajlar altın sarısı kumlarıyla sizi bekliyor olacak.

Her insan farklı bir tatil düşüncesine sahip olabilir. Mavi yolculuk bu programların en güzel ve belirgin olanıdır. Eşsiz bir deneyim yaşamanıza imkan sağlayacak mavi yolculuk programlarında deneyim kazanabilir ve hayatınız boyunca unutamayacağınız anılara sahip olabilirsiniz. Bireysel, arkadaş grupları veya sevdiklerinizle birlikte gerçekleştireceğiniz bu programlar için Akdeniz kıyıları adeta birer cennet. Fethiye ise bu bölgede özel bir alanı oluşturmakta. Her noktası cennet bahçesini andıran Fethiye, bugüne kadar keşfedilmemiş yanlarıyla sizi bekliyor. Ressamların eserlerinde veya şairlerin dizelerinde karşılaşabileceğiniz mavi yolculuk teması, gelişen teknoloji ve imkanların artmasıyla daha da belirgin hale dönüşmüş ve eşsiz bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyacaktır. Mavi yolculuk temalı programlara yalnızca Fethiye merkezli değil Akdeniz ve Ege kıyılarının tamamında katılabilirsiniz. Keyfini süreceğiniz bir program için mavi yolculuklara katılabilirsiniz.


Son Makaleler

Neden Kemer'de Mavi Tura katılmalısınız?

Akdeniz bölgesi her dönemin önemli merkezlerini oluşturdu. Binlerce yıllık geçmişiyle tarihe yön veren Antalya, geçmişte ki izlerini günümüze taşıyarak önemli bir turizm destinasyonuna dönüşmeyi başardı.

Olimpos en iyi plajlar

Her köşesi cenneti andıran Türkiye’nin muhteşem güzelliklere sahip olan bölgeleri tatil için ideal alanları size sunuyor. Antalya bölgesi ise adeta turizm cenneti konumunda.

Neden Olimpos'ta Mavi Tura katılmalısınız?

Olimpos muhteşem güzellikleriyle büyüleyicidir. Eşsiz fırsatları size sunan ve mükemmel deneyimler yakalamanızı sağlayan Olimpos, mavi yolculukların değişmez rotasını oluşturuyor.

Göcek en iyi plajlar

Akdeniz’in muhteşem güzellikleriyle dikkat çeken incisi Göcek, eşsiz güzelliklerini size yansıtan yapısıyla harika bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyacaktır.

Neden Göcek'te Mavi Tura katılmalısınız?

Göcek her yönüyle insanları büyüleyen bir yapıya sahiptir. Akdeniz’in en özel bölgelerinden birisi olan Göcek, muhteşem güzellikleriyle dikkat çeker.

All Posts >>
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı