Alaturka Yachting logo

Neden Bodrum'da Mavi Tura katılmalısınız?

 ?>

Bodrum, muhteşem güzellikleriyle insanı büyüler. Eşsiz bir destinasyon konumunda bulunan Bodrum, sahip olduğu tüm doğal güzellikleri ziyaretçilerine sunuyor. Ege bölgesinin incisi konumunda ki Bodrum, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle büyülü bir dünyanın kapılarını ardına kadar aralamanıza olanak tanıyacaktır. Onlarca plaj, koy ve doğal güzelliğe sahip olan Bodrum, Akdeniz ve Yunan adalarına kadar uzanan geniş bir coğrafyanın tüm özelliğini size yansıtır. Bodrum Mavi Tur programları sayesinde bu güzellikleri görebilir ve keyfine varabilirsiniz. Sakinliği yaşamak isteyenlerin tercih edeceği Bodrum mavi tur programları, sizi şehir hayatının stresli yapısından kurtaracak ve harika bir deneyim kazanmanıza olanak tanıyacaktır. Bodrum’da mavi yolculuk yapmak için pek çok sebep bulunuyor. Bunların arasında tercihinizi tamamen keyfinize göre gerçekleştirebilirsiniz. Eşsiz mavi güzelliğin çam ağaçlarıyla buluşma noktasında ortaya çıkan plajlar, yüzme ve şnorkel için size ideal bir çözüm üretecektir.

Neden Bodrum’da mavi tura katılmalısınız sorusunun yanıtları ise aşağıda yer almaktadır;

1-  Koylara aşık olabilirsiniz

Koylar, eşsiz güzellikleriyle sizi bekleyecek. Bodrum bölgesinin en cezbedici yanlarını oluşturan koylar, mutlaka görülmesi gereken yerleri oluşturmaktadır. Cennet koyu, Bağla Koyu, Karaincir, Gümüşlük Koyu, Küdür Koyu akla ilk gelenlerdir. Bunların yanı sıra Mazı, Kargı, Aspat, Günbatımı, Fener, Karaada, Adaboğazı gibi bölgelerde ilginizi çekecektir.

2-  Bodrum’un keyfini sürebilirsiniz

Bodrum, hem tarihi hem doğal güzellikleriyle tercih sebebi olmuştur. Mavi yolculuk programları ise Bodrum’da görülmeyen alanlara yapıldığından farklı bir deneyim yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Bodrum’un keyfini sürebileceğiniz bu alanlarda harika deneyimlere ev sahipliği yapabilirsiniz.

3-  Plajlarda harika zaman geçirebilirsiniz

Kadıkalesi Plajı, Bitez Plajı, Ortakent Plajı, Yalıkavak Plajları, Akyarlar, Göltürkbükü, Güvercinlik gibi muhteşem plajlar sizi çağırıyor. Yüzmenin ve güneşlenmenin keyfine varabileceğiniz bu bölgelerde harika fırsatları değerlendirmek tamamen sizin elinizde olacak.

4-  Akdeniz ve Yunan adaları gibi geniş bir coğrafyada yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz;

Mavi yolculuk programı için pek çok farklı rota bulunuyor. Bodrum’dan çıkacağınız bir mavi yolculuk programında Gökova , Çökertme, İngiliz Koyu, Değirmen Bükü, Karacasöğüt, Tuzlakoyu, Kisebükü gibi nadir alanların yanı sıra Hisarönü , İnceburun, Bencik Koyu, Selimiye, Bozburun, Knidos, Kos Adası, Leros, Patmos Adası, Lipsi Adası, Kalimnos, Kargı Koyu, Bozburun, Rodos, Simi  gibi alanları görebilirsiniz.

Türkiye’nin önemli tatil destinasyonlarından birisi olan Bodrum aynı zaman da Mavi yolculuk programlarının da vazgeçilmezleri arasında kendine yer bulur. Enfes güzellikleri görebileceğiniz bu programlarda mükemmel deneyimler elde edebilirsiniz. Yunan adalarına ve Akdeniz kıyılarına kadar uzanacak bir rotada şehir hayatının stresinden kurtulabilir, enfes güzellikler eşliğinde huzur dolu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Berrak sularda serinlemek, güneşin keyfini plajlarda çıkarmak, cenneti andıran bölgelerde zaman geçirmek için tercih edeceğiniz bu programlar size unutamayacağınız anılar yaşatacaktır.


Son Makaleler

Neden Kemer'de Mavi Tura katılmalısınız?

Akdeniz bölgesi her dönemin önemli merkezlerini oluşturdu. Binlerce yıllık geçmişiyle tarihe yön veren Antalya, geçmişte ki izlerini günümüze taşıyarak önemli bir turizm destinasyonuna dönüşmeyi başardı.

Olimpos en iyi plajlar

Her köşesi cenneti andıran Türkiye’nin muhteşem güzelliklere sahip olan bölgeleri tatil için ideal alanları size sunuyor. Antalya bölgesi ise adeta turizm cenneti konumunda.

Neden Olimpos'ta Mavi Tura katılmalısınız?

Olimpos muhteşem güzellikleriyle büyüleyicidir. Eşsiz fırsatları size sunan ve mükemmel deneyimler yakalamanızı sağlayan Olimpos, mavi yolculukların değişmez rotasını oluşturuyor.

Göcek en iyi plajlar

Akdeniz’in muhteşem güzellikleriyle dikkat çeken incisi Göcek, eşsiz güzelliklerini size yansıtan yapısıyla harika bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyacaktır.

Neden Göcek'te Mavi Tura katılmalısınız?

Göcek her yönüyle insanları büyüleyen bir yapıya sahiptir. Akdeniz’in en özel bölgelerinden birisi olan Göcek, muhteşem güzellikleriyle dikkat çeker.

All Posts >>
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı