Alaturka Yachting logo

MARMARİS - YUNAN ADALARI MAVİ YOLCULUK

Marmaris - Yunan Adaları Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Alaturka yatçılığın sizler için hazırladığı turlar, Türkiye'nin etkileyici güzellikteki sahillerini görmek için en fantastik yollardan biridir.Tenha koyları keşfetmek ve buralarda gezintiler yapmak için yapmanız gereken tek şey bu turlardan birisini seçmek.  Kabinler, ister tek kişi olsun, ister grup yada ailece, her zaman size uygun seçenekler Alaturka yatçılık da olacaktır.

Marmaris - Yunan Adaları Mavi Yolculuk fiyatları

  • 11 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019 TL 2712
  • 1 Haziran 2019 - 28 Haziran 2019 TL 3390
  • 29 Haziran 2019 - 26 Temmuz 2019 TL 4407
  • 27 Temmuz 2019 - 30 Ağustos 2019 TL 4882
  • 31 Ağustos 2019 - 28 Eylül 2019 TL 3390

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Marmaris - Yunan Adaları Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Marmaris

Saat 15:30 'da mavi turunuzun başlangıcı olan Marmaris Limanı’ndaki teknenize yerleşebilirsiniz.Bu geceyi Marmaris Limanı’nda teknede geçireceğiz.Teknede akşam yemeğinin ardından Marmaris’in hareketli gece hayatında yeni mekanlar keşfederek keyifli vakit geçirebilirsiniz.(A)
Gün 2

Marmaris - Bozukkale

Sabah Bozburun Koyu'nda verilen kahvaltının ardından Serçe Koyu için yola çıkılır.Temiz denizi ve plajları ile dinlenmek ve yüzmek için oldukça ideal bir yerdir. Akşam yemeği için Antik çağda doğal ve tarihi bir liman olan Bozukkale Limanı'na demir atılacaktır.(K,Ö,A)
Gün 3

Bozukkale - Bencik Koyu

Kahvaltıdan sonra ilk durağımız sünger avcılığı ve balıkçılık yapılan sahil kasabası Bozburun olacaktır. Daha sonra Hisarönü Körfez'nden geçerek sakin ve huzurlu bir koy olan Dirsekbükü'nde mola verilir. Bugünün son durağı ise Ege ve Akdeniz arasında kavşak görevi gören Bencik Koyu olacaktır.(K,Ö,A)
Gün 4

Bencik Koyu -Datça

Sabah çam ağaçları arasında bize taze bir nedfes sunacak olan Aktur'a doğru seyir halinde olacağız. Buradan rengarenk çiçek desenleri ile dekore edilmiş sokakları olan tatlı bir sahil kasabası olan Datça'ya seyir halinde olacağız. Datça'nın balık, badem ve balını denemeniz tavsiye edilir.(K,Ö,A)
Gün 5

Datça - Symi Adası

Mavi turumuzun bugunkü durağı ise Symi Yunan Adası olacaktır.  Burada ünlü Panormitis manastırı ve iki müze ve kütüphaneyi ziyaret edebilirsiniz.Neo-Klasik evler ve çam ağaçları ile çevrili limanın güney kısmında yüzebilir manzarayı seyredebilirsiniz.(K,Ö,A)
Gün 6

Simi Adası -Rodos

Sabah Simi Adası'ndan ortaçağın en iyi korunmuş kalesine sahip ve en popüler yunan adalarından birisi olan Rodos için yola çıkacağız. Rodos tarih boyunca birçok kültüre ev sahipliği yapmıştır: ilk ortaçağ St John şövalyeleri, önce Osmanlılar ve İtalyanlar daha sonra Yunanlılar . Çam ve meşe ağaçlarıyla dolu huzur veren bu adadan ayrılmak sizin için  inanın çok zor olacaktır.(K,Ö,A)
Gün 7

Rodos - Marmaris

Sabah Cennet Adası olarak bilinen Nimara Yarımadası'na gitmek için demir alınacaktır. Bu eşsiz yarımadada öğle yemeği servis edilecek ve yüzme molası verilecektir. Daha sonra geceyi geçireceğimiz ve akşam yemeği verilecek olan Marmaris'e doğru seyre çıkılır. Mavi turumuzun son gecesinde Marmaris Limanı'na demir atılır.(K,Ö,A)
Gün 8

Marmaris

Sabah kahvaltısının ardından mürettebat ekibi ve tur arkadaşlarınızla vedalaştıktan sonra tekneden ayrılabilirsiniz. (K)

Notlar

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}