Alaturka Yachting logo

MARMARİS - YUNAN ADALARI MAVİ YOLCULUK

Marmaris - Yunan Adaları Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Alaturka Yatçılığın sizler için hazırladığı turlar, Türkiye'nin etkileyici güzellikteki sahillerini görmek için en fantastik yollardan biridir. Tenha koyları keşfetmek ve buralarda gezintiler yapmak için yapmanız gereken tek şey bu turlardan birisini seçmek. Kabinler, ister tek kişi olsun, ister grup ya da ailece, her zaman size uygun seçenekler Alaturka Yatçılıkta olacaktır.

Marmaris - Yunan Adaları Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Marmaris

Saat 15:30 'da mavi turunuzun başlangıcı olan Marmaris Limanı’ndaki teknenize yerleşebilirsiniz. Bu geceyi Marmaris Limanı’nda teknede geçireceğiz. Teknede akşam yemeğinin ardından Marmaris’in hareketli gece hayatında yeni mekanlar keşfederek keyifli vakit geçirebilirsiniz.(A)

Gün 2

Marmaris - Bozukkale

Sabah Bozburun Koyu'nda verilen kahvaltının ardından Serçe Koyu için yola çıkılır. Temiz denizi ve plajları ile dinlenmek ve yüzmek için oldukça ideal bir yerdir. Akşam yemeği için Antik çağda doğal ve tarihi bir liman olan Bozukkale Limanı'na demir atılacaktır.(K,Ö,A)

Gün 3

Bozukkale - Bencik Koyu

Kahvaltıdan sonra ilk durağımız sünger avcılığı ve balıkçılık yapılan sahil kasabası Bozburun olacaktır. Daha sonra Hisarönü Körfez'inden geçerek sakin ve huzurlu bir koy olan Dirsekbükü'nde mola verilir. Bugünün son durağı ise Ege ve Akdeniz arasında kavşak görevi gören Bencik Koyu olacaktır.(K,Ö,A)

Gün 4

Bencik Koyu -Datça

Sabah çam ağaçları arasında bize taze bir nefes sunacak olan Aktur'a doğru seyir halinde olacağız. Buradan rengarenk çiçek desenleri ile dekore edilmiş sokakları olan tatlı bir sahil kasabası olan Datça'ya seyir halinde olacağız. Datça'nın balık, badem ve balını denemeniz tavsiye edilir.(K,Ö,A)

Gün 5

Datça - Symi Adası

Mavi turumuzun bugunkü durağı ise Symi Yunan Adası olacaktır.  Burada ünlü Panormitis Manastırı ve iki müze ve kütüphaneyi ziyaret edebilirsiniz. Neo-Klasik evler ve çam ağaçları ile çevrili limanın güney kısmında yüzebilir manzarayı seyredebilirsiniz.(K,Ö,A)

Gün 6

Simi Adası -Rodos

Sabah Simi Adası'ndan ortaçağın en iyi korunmuş kalesine sahip ve en popüler yunan adalarından birisi olan Rodos için yola çıkacağız. Rodos tarih boyunca birçok kültüre ev sahipliği yapmıştır. İlk ortaçağ St John şövalyeleri, önce Osmanlılar ve İtalyanlar daha sonra Yunanlılar. Çam ve meşe ağaçlarıyla dolu huzur veren bu adadan ayrılmak sizin için  inanın çok zor olacaktır.(K,Ö,A)

Gün 7

Rodos - Marmaris

Sabah Cennet Adası olarak bilinen Nimara Yarımadası'na gitmek için demir alınacaktır. Bu eşsiz yarımadada öğle yemeği servis edilecek ve yüzme molası verilecektir. Daha sonra geceyi geçireceğimiz ve akşam yemeği verilecek olan Marmaris'e doğru seyre çıkılır. Mavi turumuzun son gecesinde Marmaris Limanı'na demir atılır.(K,Ö,A)

Gün 8

Marmaris

Sabah kahvaltısının ardından mürettebat ekibi ve tur arkadaşlarınızla vedalaştıktan sonra tekneden ayrılabilirsiniz. (K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ
Bu seyir Standart / Klasik Guletler ile yapılmaktadır. Guletlerde klima yoktur. Tüm Guletlerimizde yat sigortası vardır. Tüm yolculara kendi bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.Bu rota için (Alaturka) kendimizden farklı operatör / guletler kullanabiliriz.

LİMANLARDA GECELEME
Güzergahına bağlı olarak bu geziye 2/3 gece limanlarda geceleme yapılır. Tüm limanların gürültülü olabileceğini lütfen unutmayın.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR
Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt kabin kiralama paket fiyatınıza dahildir. Yolcular gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanırlar. Şnorkel, maske ve masa oyunları da dahildir. Bu kabin kiralamada banyo / plaj havlusu verilmeyebilir. Yanınızda getirmelisiniz. Teknede bulunan havlular yüzme ve güneşlenme için kullanılamaz. Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama fiyatına dahil değildir.

YEMEKLER VE İÇECEKLER
Kahvaltı, öğle yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar kabin kiralama hizmetine dahildir. Kabin kiralama paketinizde içecek servisi yoktur. Bu durumda kendi içeceğinizi getiremezsiniz. Su dahil tüm içecekler gemide satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kayıt edilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.
Bu rotada diyet gereksinimleri kabul edilmez / hazırlanmaz, diyet ihtiyacı olan konukların kendi ek yiyeceklerini tekneye getirmeleri gerekir.


KONAKLAMA
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Bu yolculuklardaki tüm kabinler genellikle çift kabin düzeninde iki kişi içindir. Tek seyahat edenler, kabinleri seyahat sırasında diğer kişilerle paylaşamaz. Ek ücret dahilinde ek bir kabin ayırmalıdırlar. Ek ücretler için lütfen bize e-posta gönderin. Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.

KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberli olmayan bir turdur. Gemide siteler ve bölgeler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur. 12 yaşından küçük çocukların konaklamasına izin verilmemektedir. 12 yaş ve üzeri tam kabin kiralama fiyatına sahiptir.

GÜZERGAH
Bu güzergahı takip etmek için tüm çaba gösterilecektir, ancak kötü hava ve / veya deniz koşulları durumunda, bu program değişebilir. Bu, değiştirilmiş günlük planları ve gece duraklarını içerebilir. Bu durumlarda alternatif seçenekler konusunda müşterilere danışmak için her türlü çaba gösterilecektir, para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı