Alaturka Yachting logo

KEMER KEKOVA MAVİ YOLCULUK

Kemer Kekova Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim


Akdeniz’in en güzel kıyılarını sahip Antalya ve Kekova’nın en güzel koylarının gezdiren bir mavi yolculuktur. Pırıl pırıl denizi el değmemiş doğal koyları günümüze kadar ulaşmış tarihi kalıntıları göre bileceğiniz harika bir turdur. Hepsi birbirinde güzel koylarda yüzüp yada dalış yaparak deniz altını keşfedebilirsiniz. Türkiye’nin cennet koylarına sahip Akdeniz’de hayal ettiğinizden daha fazlası sizleri bekliyor. Olympos antik kenti, adrasan çavuş koyu,Çayağzı,Noel baba kilisesi,myra,gökkaya,batık şehir,tersane koyu,Üçağız,Simena antik kenti, Kekova,Ceneviz limanı,sazak koyu, Phaselis koyu,ay ışığı koyu ve daha bir doğal koyu görebileceğiniz bu gezide sizi çok etkiliyecektir. Mavi ve yeşilin iç içe bu kadar güzel uyumlu olduğu başka bir yer yoktur sanırım.

Kemer Kekova Mavi Yolculuk fiyatları

 • 3 Mayıs 2019 - 23 Mayıs 2019 TL 1831
 • 24 Mayıs 2019 - 27 Haziran 2019 TL 2420
 • 28 Haziran 2019 - 18 Temmuz 2019 TL 2780
 • 19 Temmuz 2019 - 29 Ağustos 2019 TL 3662
 • 30 Ağustos 2019 - 26 Eylül 2019 TL 2780
 • 27 Eylül 2019 - 10 Ekim 2019 TL 1831
 • 11 Ekim 2019 - 28 Ekim 2019 TL 1570
 • 13 Nisan 2019 - 2 Mayıs 2019 TL 1570

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Kemer Kekova Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Kemer

Mavi turumuzun başladığı ilk günde guletimiz Kemer yat marina da misafirlerimizle buluşacaktır. Akşam yemeğide burda verileceği için Kemer marinaya demir atılır. Bu bölge yılın 300 günü güneşe boğulan ve Türkiye'nin en popüler tatil merkezlerinden birisidir. Gece kendinizi hızlı gece hayatının kollarına atabilirsiniz.(A)
Gün 2

Kemer - Adrasan Koyu

Kahvaltıdan sonra öğle yemeği için Olympos’a seyire çıkacağız. Olympos’un çarpıcı plajında yüzebilir veya plajın arkasında büyümüş ağaçlarla kaplı antik kenti keşfedebilirsiniz. Daha sonra akşam yemeği için Adrasan Koyu’na doğru seyirimiz devam edicek. Gece konaklamayı burada yapacağız.(K,Ö,A)

Gün 3

Adrasan Koyu - Gökkaya

Kahvaltıdan sonra St.Nicholas Kilisesi,Likya Kaya Mezarları ve Antik tiyatroda dahil olmak üzere Myra kalıntılarını ziyaret edebilirsiniz. Daha sonra yüzmek ve güneşlenmek için Kekova Batık Şehri’ne yelken açacağız. Burası opsiyonel su sporları yapmak için uygun bir yerdir.Gökkaya'ya yakın sakin bir koyda geceyi geçirmek için demir atılır. (K,Ö,A)
Gün 4

Gökkaya- Kekova

Bugünümüzü Gökkaya'nın gizli koylarından birisinde geçireceğiz. Kahvaltıdan sonra akşam yemeğine kadar olan vakitte opsiyonel olarak size sunduğumuz Saklıkent turuna katılabilirsiniz. Yada gece demir atacağımız Kekova'da da vaktinizi değerlendirebilirsiniz.(K,Ö,A)
Gün 5

Kekova

Bu güzel gecenin sabahında kahvaltımızdan sonra Kekova bölgesine seyre çıkılacaktır. İlk olarak 2000 yıl önceden Likya döneminden kalma olan ve bir depremle yıkılan antik şehri keşfetmeye çıkacağız.Daha sonra su altı Likya mezarları ve Batık Şehir’i göreceğiz. Dünya mirası listesinde koruma bölgesi olduğu için burada yüzme veya farklı bir spor etkinliği yapmak yasaktır. Bir sonraki durak olan Simena Kalesi’nin büyülü manzarası karşısında ise kendinizi kaybedebilirsiniz. Geriye kalan zamanımızı Üçağız veya Kekova'da geçireceğiz.(K,Ö,A)
Gün 6

Üçağız/Kekova- Faselis Koyu

Kahvaltımızdan sonra ilk rotamız Porto Ceneviz veya Sazak koyu olacaktır. Her iki yerde de denize dik uçurumlar bulunmaktadır ve oldukça sakin koylardır. Eğer cesur birisi iseniz kaya atlayışı yapmayı deneyebilirsiniz. Daha sonra geceyi geçirmek üzere rotamızı Faselis Koyu'na çevireceğiz ,gece buraya demir atılacaktır.(K,Ö,A)
Gün 7

Faselis Koyu- Kemer

Kahvaltıdan sonra iyi korunmuş bu antik kenti keşfe çıkabilirsiniz. Faselis üç limanı ile Likya'nın doğusunda uzun yıllar en önemli liman özelliğini korumuştur. Kentin ortasında 20-24 metre genişliğinde muhteşem bir cadde vardır. Bu caddenin güney ucunda Hadrian Su Yolu Kapısı bulunur. Caddenin iki yanında gezinti yolları ve dükkânlar vardır. Bunların da yakınında Hamamlar, Agora ve Tiyatro gibi kamu yapıları bulunur. Bu yapıların tarihinin MÖ 1. ve 2. yüzyıla kadar uzandığı ileri sürülmektedir. Kent merkezi ile 70 m yükseklikteki plato üzerine kurulmuş olan yerleşim yeri arasında su kanalları vardır. Bu güzel antik kentden sonra akşam yemeği için rotamızı Kemer'e çevireceğiz. Mavi turda tanıştığınız yeni arkadaşlarınızla Kemer 'de manzaranın tadını çıkartabilirsiniz.(K,Ö,A)
Gün 8

Kemer

Mavi turumuzun son kahvaltısından sonra rahatlamış ve eğlence dolu bir tatilin ardından mürettebat ekibi ile vedalaşarak guletinizden ayrılabilirsiniz.(K)

Notlar

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
 • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
  TL {{ price.totalPrice }}