Alaturka Yachting logo

KAS OLYMPOS MAVİ TUR

Kas Olympos Mavi Tur
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Kaş, Kekova ve Olympos rotasında gerçekleşen bu turumuzda maviyle yeşilin buluşmasına tanık olacaksınız. Birbirinden güzel yerleri göreceginiz bu yolculukta Bayındır Limanı, Güvercin Adası, Ufak Dere, Aperlai,Yağlıca Koyu, Tersane Koyu, Akvaryum Koyu, Üçağız, Kaleköy ve en önemlisi Karalos Koyu bu turun vazgeçilmez noktalarındandır. Likya turu tarihi kalıntıların gezilebildiği bir tur olmasının yanı sıra bu bölgedeki doğal güzelliklerin en etkili şekilde gezilebildiği bir turdur. 

Kas Olympos Mavi Tur Mavi Yolculuk fiyatları

  • 16 Nisan 2022 - 24 Haziran 2022 ₺ 4.381
  • 25 Haziran 2022 - 31 Temmuz 2022 ₺ 5.392
  • 1 Ağustos 2022 - 31 Ağustos 2022 ₺ 5.729
  • 1 Eylül 2022 - 30 Eylül 2022 ₺ 5.392
  • 1 Ekim 2022 - 15 Ekim 2022 ₺ 4.381

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Kas Olympos Mavi Tur Programı

Gün 1

Kaş

Mavi turumuzun ilk gününde öğle yemeği için rotamız küçük ve şirin bir balıkçı kasabası olan Kaş olacaktır. Akşam yemeği ve gece konaklama için Kaş-Kekova arasında sakin bir koya demir atılır.

(A)

Gün 2

Kaş - Gökkaya Koyu

Bu güzel gecenin sabahında kahvaltımızdan sonra Kekova bölgesine seyre çıkılacaktır. İlk olarak 2000 yıl önce Likya döneminden kalma olan ve bir depremle yıkılan antik şehri keşfetmeye çıkacağız. Daha sonra su altı Likya mezarları ve Batık Şehir’i geçerek Simena Kalesi’nin büyülü manzarası karşısında kendinizi kaybedebilirsiniz. Gece için durağımız ise Gökkaya Koyu olacaktır.(K,Ö,A)

Gün 3

Gökkaya Koyu - Olimpos

Güzel bir kahvaltının ardından yüzmek şnorkel yapmak için Korsan Mağarası ya da yakın başka bir koya gitmek için demir alınır. Öğle yemeği son gün turumuza dahil olmadığı için Ucagız Limanı’na demir atacağız ve mavi turumuz burada sona erecektir. Farklı bir yere gidecek misafirlerimiz için Demre Otogarına  ücretsiz servisimiz vardır. Demre Otogarı’ndan Antalya 'ya her 30 dk da, Fethiye veya Kaş'a  ise her saat başı otobüsler bulunmaktadır.(K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ
Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR
Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir. Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Mavi turunuz da yatak takımlarınız, tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj/banyo havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri (paraşüt, dalış, su sporları, transferler) ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK
Seyriniz süresince yemekler ve içme suyu turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı, içme suyu ve aperatiflerden oluşur.

Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu durum, kendi içeceklerinizi getirebileceğiniz anlamına gelmez.

Su hariç tüm içecekler, uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kaydedilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.

KONAKLAMA
Kabin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır ve kabinler önceden belirlenemez. Turunuzda, grubunuzun türüne bağlı olarak, ikiz yataklı, çift kişilik, üç kişilik ya da dört kişilik kabinlerde konaklayabilirsiniz.

Mümkün ise, Alaturka, çiftler için çift kişilik, hemcinsler için çift yataklı kabin ayarlamak için elinden geleni yapacaktır.

Başka bir yolcu ile eşleşmek istemeyenler için tek kişilik kabinler, ek ücret dahilinde, mevcuttur.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

0-6 yas arası çocuklar katılamaz, 7 ile 10 yaş arası çocuklardan, ailesinin ve/veya velisinin kabininde kalma koşulu ile tam fiyatın % 50' si oranında ücret alınır. Eğer birden fazla çocuk varsa, ilk çocuk için % 50, diğer her bir çocuk için tam ücret alınır. Her 2 ebebeyn 1 çocuğa indirim sağlayabilir. 11 yaş ve üstü çocuklardan tam ücret talep edilir.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir.

Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler hakkında  misafirlere danışılacaktır.Ancak para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı