Alaturka Yachting logo

FETHİYE TO BODRUM

Fethiye to Bodrum
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Fethiye'den Bodrum'a 8 gün 7 gece süren mavi  yolculuk, Akdeniz sahili boyunca deneyimleyebileceğiniz unutulmaz bir yolculuk olacak. Enfes yerleri ziyaret eden geleneksel bir Türk Guleti üzerinde mavi yolculuğun tadına varacaksınız. Antik yerleşim yerlerinden el değmemiş  koylara  her gün bir başka keşif durağı. Fethiye Limanı’ndan yelken açınca, ilk gün Kleopatra Hamamı'na gitmeden önce Fethiye çevresindeki adaları keşfedeceksiniz. Yolculuk sırasında, Kidirga'nın sakin sahil bölgesini ziyaret ettikten sonra keşfetmek için bolca zamanın olacağı Marmaris'te duracaksınız. Datça bir sonraki durak, güzel bir kasaba. Knidos, hala fazla keşfedilmemiş eski bir yerleşim yeridir. Son durak, ertesi gün ayrılmadan önce bir gece geçireceğiniz Bodrum. Lütfen dikkat: Bu yolculuk 18-39 yaş grupları için tasarlanmıştır. Bu yaş aralığının dışındaki yaş grupları için başka yolculuklar da mevcuttur. 

Fethiye to Bodrum Mavi Yolculuk fiyatları

  • 1 Mayıs 2021 - 30 Eylül 2021 ₺ 11.778

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Fethiye to Bodrum Programı

Gün 1

Fethiye to Cleopatra's Baths

Türkiye'ye ve güzel liman kenti Fethiye'ye hoş geldiniz, guletinize saat 14: 00'de bineceksiniz. Tekneye bindiğinizde, seyir ve check-in bilgileri hakkında size bazı bilgiler verilecektir. Gününüz Fethiye yakınlarındaki kıyıların hemen dışındaki 12 Adalar’a doğru yola çıkarak başlayacaktır. Yassıca Adası, Akdeniz'de yüzmenin tadını çıkarmak için yolculuktaki ilk durağınızdır. Dinlendikten sonra yüzmenin tadını çıkarabileceğiniz Kleopatra Hamamı’na gideceksiniz. Burada biraz zaman geçirdikten sonra, gece boyunca demirlemek için Kleopatra'nın Hamamı’nın yakınında sakin bir koya giderken, burada antik Roma kalıntılarını keşfedeceksiniz.

Gün 2

Cleopatra's Baths to Dalyan

Bugün Kleopatra Hamamı’nın antik kalıntılarından başka fantastik bir liman kenti olan Marmaris yakınlarındaki Ekincik Adası'na doğru yola çıkıyorsunuz. Kıyı boyunca yolculuk ederken muhteşem koyları ziyaret edeceksiniz, ayrıca Dalyan'ın enfes manzaralarını keşfedebileceğiniz isteğe bağlı bir günlük gezi de var. Teknede kalmayı tercih ederseniz, gününüzü dinlenerek ve ya su sporlarına katılılarak keyfli hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İsteğe bağlı: Dalyan Gezisi. Bu günlük tur sizi pitoresk Dalyan bölgesinin fantastik bir turuna çıkarıyor, özel nehir teknelerinde yüksek Kaya Mezarlarını gezip, yerel Loggerhead Kaplumbağa'nın evi olan ünlü Kaplumbağa Plajını ziyaret edebilirsiniz. Ünlü çamur banyolarında da biraz zaman geçireceksiniz. Lütfen dikkat: Bu gezi maximum 5 kişinin katılımını gerektirir. Teknenize döndükten sonra bir gece de Ekincik'te kalacaksınız. 

Gün 3

Dalyan to Marmaris

Bu sabah enfes bir manzaraya uyanıyorsunuz ve Cennet Koyu'na gidiyorsunuz. Burada yüzmenin, dinlenmenin ve harka bir sabaha uyanmanın tadını çıkaracaksınız. Buradan sonra, limana yanaşacağınız ve geceyi geçireceğiniz Marmaris'e doğru yola çıkacaksınız. Öğleden sonra bu harika sahil kasabasını keşfedin, yerel pazarda alışverişin tadını çıkarın. Gece çöktüğünde bir kez daha şehre gidebilir ve muhteşem restoranlar, sakin barlar ve yoğun gece kulüpleri gibi çeşitli yerlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Gün 4

Marmaris to Kadirga

Bu sabah Marmaris Limanı’ndan ayrılıp Kadirga'ya doğru yola çıkıyorsunuz. Hareketli bir kasaba olan Marmaris'te bir gün ve akşamdan sonra gözlerden uzak olan bu sakin koy kendinizi şarj etmek için mükemmel bir yer. 

Gün 5

Kadirga to Datca

Bugün hem modern hem de eskiyi birlikte keşfedebileceğiniz muhteşem bir sahil kasabası olan Datça kasabasını ziyaret edeceksiniz. Limana 8 km mesafede, geleneksel mimariyi görebileceğiniz eski Datça kasabasına geleceksiniz. Yerel malzemelerle yapılan geleneksel bir öğle yemeği deneyimleyebilir, kasabada dolaştıktan sonra lokal mekanlarda hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Bu gece Datça yakınlarındaki yerel bir koyda geçireceksiniz.

Gün 6

Datca to Knidos

Bu sabah Knidos'a gitmeden önce kahvaltının tadını çıkaracaksınız. Kazı çalışmalarının devam ettiği Knidos antik kentinde etkileyici tarihi eserleri ve bugün bile ayakta duran ikiz limanların kalıntıları görme şansınız olacak. 

Geceleme Knidos veya Mersincik Koyu'nda.

Gün 7

Knidos to Bodrum

Bugün Bodrum'a doğru seyir edeceksiniz. Kara Adalar'a seyahat ederken, burada dinlenmek ve güzel havanın ve suyun tadını çıkarmak için vakit geeçireceksiniz. Beyaz küp şekerine benzeyen evleriyle güzel bir Akdeniz kıyı kasabası olan Bodrum kasabasına yolculuk yapın. Yunan mimarisinin her yerde bulunduğu bu eski kenti dolaşmak için zaman ayırın, biraz alışverişin tadını çıkarın, yerel müzeyi ziyaret edin, turkuaz sulara bakarken geleneksel yiyecek ve içecekleri deneyin. Bu huzurlu kasaba geceleri canlanıyor ve çeşitli gece kulüpleriyle birlikte Bodrum Avrupa'nın en büyük açık hava gece kulübüne ev sahipliği yapıyor.

Gün 8

Bodrum

Bu sabah teknedeki son kahvaltının tadını çıkaracaksınız. Bunu takiben diğer yolcularla ve mürettebatla vedalaştıktan sonra tekneden ayrılacaksınız. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, seyahat etmek ya da başka bir tatil planı için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

 

YAT BİLGİLERİ

Bu kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Bazılarında klima olabilir, ancak bu seyir klimasız bir seyirdir.
Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon sırasında önceden belirlenemez veya garanti edilemez.
Tüm yatlarımızda yat sigortası vardır. Tüm yolcularımıza kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.


DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR
Bu geziye içme suyu dahildir.
Yolculuğunuz boyunca yemekler dahildir. Buna kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar dahildir.
Kabin kiralama paketinizde içecek servisi yoktur. Bu kabin kiralamada, kendi içeceklerinizi getiremezsiniz. Tüm içecekler gemide satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kayıt edilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.
Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt, kabin kiralama paket fiyatına dahildir.
Bu kabin kiralamada yatak takımlarınız tarafımızdan sağlanmaktadır. Kendi banyo / plaj havlunuzu getirmeniz gerektiğini lütfen unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.
Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama paket fiyatına dahil değildir (Su sporları, Dalyan turu, Kara transferleri vb.).


KONAKLAMA
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır, kabinler önceden belirlenmemiştir.
Bu yolculuklarda, grup dağılımınıza bağlı olarak ikiz, çift, üç veya dört kişilik bir kabinde olabilirsiniz.
Eğer bir çift iseniz lütfen önceden bilgilendirin & çiftler için çift kişilik özel bir kabin ayarlayacağız. Hemcinsler için çift yataklı kabin ayarlamak için elimizden geleni yapacağız. (her zaman önce aynı cinsiyeti eşleştirmeye çalışacağız).
Başka bir yolcu ile kalmak istemeyen bireysel seyahat edenler için, ek ücret karşılığında tek kişilik ek kabinler mevcuttur.
Tüm kabinlerde tuvalet ve duşlu özel banyo vardır.

KISITLAMALAR
Bu geziye sadece 18 ila 39 yaşları arasında izin verilir.
Bu yolculukta kendi içeceklerinizi getirmenize izin verilmez.
Kabin kiralama rehberli olmayan bir turdur. Teknede siteler ve bölgeler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu güzergahı takip etmek için her türlü çaba gösterilecektir, ancak kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, değiştirilmiş günlük planları ve gece duraklarını içerebilir.
Bu durumlarda alternatif seçenekler konusunda müşterilere danışmak için her türlü çaba gösterilecektir, ancak para iadesi yapılmayacaktır.

BULUŞMA NOKTALARI
Fethiye'den kalkan: Otelden araçla alma hizmeti yoktur. Ofisimizde 14.00'de buluşmanız gerekecek. Fethiye Buluşma Noktası: Ofis konum bilgilerimiz için lütfen ziyaret edin https://www.alaturkacruises.com/contact
Bodrum'dan hareket: Otelden araçla alma hizmeti yoktur. Aşağıdaki buluşma noktasında saat 14.00'de buluşmanız gerekecek.
Bodrum Buluşma noktası: Halikarnas İskele'de (Halikarnas limanı) bulunan Kumbahçe Kafe'dir (Kumbahce Belediye Kafe). Web sitesi: http://www.bodrumbelediyeas.com.tr/kumbahce-kafeterya.html

 Google haritası: https://www.google.com/maps/place/Kumbah%C3%A7e+Belediye+Kafe/@37.0304363,27.4377118,19.04z/data=!4m8!1m2!2m1!1skumbah%C3%A7e+ kafeterya, + bodrum 3m4 1s0x0:!!! 0x751910d4ff28eee2 8m2 3d37.0303343 4d27.4382063!

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı