Alaturka Yachting logo

FETHİYE OLUDENİZ 12 ADALAR MAVİ YOLCULUK

Fethiye Oludeniz 12 Adalar Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Fethiye Körfezinde irili ufaklı yaklaşık olarak toplam 21 tane ada bulunuyor ancak bunlardan 12 tanesi güzelliği ile ön plana çıkıyor. Bu güzellikleri görmek, hissetmek ve tadını çıkarmak için çıkılan bu gizemli 12 adalar turu sizi çok etkiliyecekdir. İnanılmaz denizi ve büyüleyici atmosferi ile harika bir gezi imkan sunuyor 12 adalar turu sizlere. Dünyanın en nadir denizlerinden birine sahip olan Ege’yle Akdeniz’i birbirine bağlayan Fethiye Körfez’inin eşsiz, cennet gibi doğasını izlerken içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Bu turda denizin etrafına çok iyi bakmanızı öneriyoruz, eğer şansınız varsa bu temiz suları ziyarete gelen yunusları, uçan balıkları ve hatta deniz kaplumbağalarını görebilirsiniz.

Fethiye Oludeniz 12 Adalar Mavi Yolculuk fiyatları

  • 1 Nisan 2019 - 30 Haziran 2019 TL 1573
  • 1 Temmuz 2019 - 31 Temmuz 2019 TL 1894
  • 1 Ağustos 2019 - 31 Ağustos 2019 TL 2022
  • 1 Eylül 2019 - 30 Eylül 2019 TL 1894
  • 1 Ekim 2019 - 31 Ekim 2019 TL 1573

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Fethiye Oludeniz 12 Adalar Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Fethiye - Noel Baba Adası

Mavi yolculuğunuzun başlayacağı ilk gün saat 10:00-10:45 arasında ücretsiz servisimiz ile Fethiye'de ki otellerinizden alınıp guletinize getirileceksiniz. Tur hakkında bilgi verildikten sonra saat 11:00-11:45 arasında tekneniz Kelebek Vadisi'ne doğru seyre çıkacaktır. Kelebek Vadisinde 136 türden farklı kelebek türlerini görebilirsiniz fakat yaz aylarında bu güve ve kelebekleri fark etmek biraz zordur. Ardından Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyire çıkacağız. Burada yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seydebilirsiniz. Günbatımını izleme çıkarken yanınızda bir şişe şarap almanız tavsiye edilir.Gece teknemiz Noel Baba Adasına demir atacak ve gece burada geçirilecektir. (Ö,A)
Gün 2

Noel Baba Adası - Hamam Koyu

Sabah Kahvaltımızı Noel Baba Adasında yaptıktan sonra öğle yemeği , yüzme olası ve şnorkel yapmak için Ag Koyu’na hareket edeceğiz. Daha sonra rotamızı Kleopatra ve Hamam Koyu boyuna çevirerek seyre devam edeceğiz..Burada Roma döneminden kalma Hamam ve Antik kalıntıların keyfini çıkarabilirsiniz.Akşam yemeği ve gecelemeyi burada geçireceğiiz için gece buraya demir atılır.(K,Ö,A)
Gün 3

Hamam Koyu -Tershane Adası

Kahvaltıdan sonra 1973 yılından kalma kayaların bulunduğu Bedri Rahmi Koyu’na seyire çıkacağız.İster adayı keşife çıkabilir, yada deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.Ardından öğle yemeği için Daira Adası’na geçeceğiz.Daha sonra bir zamanlar bir zamanlar çok önemli tershanelere sahip olan ve halen kalıntılarını barındıran Tershane Adası’na doğru yelken açacağız. Gece teknede akşam yemeği ve muhteşem manzaranın tadına çıkaracağız.(K,Ö,A)
Gün 4

Tershane Adası -Fethiye

Bugün yüzme,güneşlenme ve yemek ihtiyaçlarımızı karşılamak için Göcek’ in sakin bir alanına seyire çıkacağız. Mavi turumuzun sonyüzme molası ise küçük kırmızı taşları ,çok özel koyları ve büyüleyici deniz feneri ile Kırmızı Ada olacaktır.Akşam üstüde son durağımız olan Fethiye limanına  doğru yelkenleri açacağız.Mürettebatla ve tur arkadaşlarınızla vedalaştıktan sonra tekneden ayrılabilirsiniz.(K,Ö)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ

Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.

Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Fethiye-Olimpos ve Olimpos-Fethiye mavi turları için ücretsiz servis sağlanmaktadır. Servisler, sadece Fethiye, Demre ve Olimpos merkez için geçerlidir. Çalış, Ölüdeniz, Hisarönü, Çıralı Plajı ve Antalya gibi çevre bölgeler için servis sağlanmamaktadır. Kaş turu için servisimiz yoktur.

Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir.

Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Mavi turunuz da yatak takımlarınız, tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj/banyo havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK


Seyriniz süresince yemekler turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve aperatiflerden oluşur.

Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu durum, kendi içeceklerinizi getirebileceğiniz anlamına gelmez. Su dahil tüm içecekler, uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kaydedilir ve tur sonunda toplu olarak ödeme alınır.

KONAKLAMA

Kabin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır ve kabinler önceden belirlenemez. Turunuzda, grubunuzun türüne bağlı olarak, ikiz yataklı, çift kişilik, üç kişilik ya da dört kişilik kabinlerde konaklayabilirsiniz. Mümkün ise, Alaturka, çiftler için çift kişilik, hemcinsler için çift yataklı kabin ayarlamak için elinden geleni yapacaktır.

Başka bir yolcu ile eşleşmek istemeyenler için tek kişilik kabinler ,ek ücret dahilinde, mevcuttur.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

0-5 yas arası cocular Katılamaz, 6 ile 10 yaş arası çocuklardan, ailesinin ve/veya velisinin kabininde kalma koşulu ile tam fiyatın % 50' si oranında ücret alınır. Eğer birden fazla çocuk varsa, ilk çocuk için % 50, diğer her bir çocuk için tam ücret alınır. Her 2 ebebeyn 1 cocuga indirim sagliyabilir.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir. Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler misafirlere danışılacaktır. Para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
3 Kişilik(2 yetişkin + 1 çocuk)
2 + 2 Kişilik(2 yetişkin + 2 çocuk)
3 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}