Alaturka Yachting logo

FETHİYE MARMARİS 4 GÜN MAVİ YOLCULUK

Fethiye Marmaris 4 Gün Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Fethiye’den Marmaris’e uzanan kıyı boyunca denizin doğayla bütünleşmesine hayran kalacaksınız. Dört gün boyunca bir birinden güzel koyları ve tarihi yerleri görüp keyfini çıkartıp dinlene bileceğiniz bir yolculuk. İlk olorak Göcek adası güzelliğiyle bizi karşılar mavi ile yeşilin bu kadar güzel uyuştuğu bir yer yoktur sanırım burada yüzmenin tadına doyamıyacaksınız bu yer adeta sizi kendine bağlayacak buradan demir alıp 12 adalara doğru yolculuğa devam ediyoruz. Bir birinden güzel koylarda durup yüzebilirsiniz. Antik Likya mezarlarını keşfedip ya da Bedri rahmi koyunda dalış yapıp domuz adasının korunaklı sularında yüzmenin tadını çıkartın. Cennet adasının bozulmamış doğal güzelliğiyle gezimizi noktalamış oluyoruz. Bu güzellikleri yaşamak için mutlaka bu geziye katılmalısınız. Mayıs ayından ekim sonuna kadar hafta boyunca çeşitli çıkış günleri bulunmaktadır.

Fethiye Marmaris 4 Gün Mavi Yolculuk fiyatlar

Dönem TL EUR USD AUD GBP Sepete Ekle
28 Nisan 2018 - 25 Mayıs 2018 TL 1256 EUR 270 USD 335 AUD 424 GBP 238
26 Mayıs 2018 - 22 Haziran 2018 TL 1488 EUR 320 USD 397 AUD 502 GBP 282
23 Haziran 2018 - 20 Temmuz 2018 TL 1674 EUR 360 USD 446 AUD 565 GBP 317
21 Temmuz 2018 - 31 Ağustos 2018 TL 2093 EUR 450 USD 558 AUD 707 GBP 396
1 Eylül 2018 - 28 Eylül 2018 TL 1674 EUR 360 USD 446 AUD 565 GBP 317
29 Eylül 2018 - 27 Ekim 2018 TL 1256 EUR 270 USD 335 AUD 424 GBP 238

Fethiye Marmaris 4 Gün Mavi Yolculuk İndirim

İndirim Tarih Aralığı Kişi 1 - 5 Kişi 6 - 1 Kişi 11 - 16 Kişi 17 + İndirim Bitiş
1 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 10% 15% 15% 15% 28 February 2018

Fethiye Marmaris 4 Gün Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Fethiye

Fethiyedeki ofisimizde buluşmanın ardından tekneye binilir. Liman başkanlığından gerekli belgeler onaylatılıp çıkış izni alınır. İlk gün servis akşam yemeğiyle yapılır ve gece Fethiye limanında geçirilir.(Ö,A)
Gün 2

Göcek

Kahvaltıdan sonra yüzme ve öğle yemeği molası için Göcek adasına hareket edilir. Göcek kasabasının karşısında mavi ile yeşilin bütün tonlarını görebileceğiniz cennet köşelerinden birisi olan Göcek adasında yüzmeye doyamayacaksınız.(K,Ö,A)
Gün 3

Bedri rahmi koyu

Üçüncü gün Göcek’ten demir alınıp Bedri Rahmi koyuna hareket edilir. Bedri Rahmi Eyüpoğlu ilk mavi yolculuk yapanlardan biridir ve onun ziyaretinden sonra bu koya Bedri Rahmi Koyu denmiştir. Koyun iskelesine yaklaştığınızda limandaki bir kayada büyük bir balık resmi dikkatinizi çeker. Bu resmi Bedri Rahmi 1974 yılında yaptığı mavi yolculuk esnasında yapmıştır. Aynı zamanda bu koy Göcek koyları arasında tatlı su bulabileceğiniz nadir yerlerden biridir. Bu koyun ardından başka yüzme molası için Domuz Adası'na gidiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme için Ağa Limanına demir atılacaktır. (K,Ö,A)
Gün 4

Kadırga koyu

Sabah kahvaltının ardından Kadırga Koyuna seyrediyoruz. Öğle yemeğini Kadırga Koyunda veriyoruz. Ardından Turunç Koyu'na, sonra da Cennet Adası'nı ziyaret ediyoruz. Öğleden sonra saat 5 civarı Marmaris Limanı'na demir atıyoruz ve turumuz böylece tamamlanmış oluyor.(K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili ekstra bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ

Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.

Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR


Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir.

Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Turunuzda yatak takımlarınız ve banyo havlunuz tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü banyo havlularının, yüzme ve güneşlenme için kullanımına izin verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK

Seyriniz süresince yemekler turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve aperatiflerden oluşur.

Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu durum, kendi içeceklerinizi getirmeniz gerektiği anlamına gelmez. Su dahil tüm içecekler, uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kaydedilir ve tur sonunda toplu olarak ödeme alınır.

KONAKLAMA


Kabin tahsisi yerinde yapılır. Bu turda tüm kabinler, genellikle iki kişilik kabin düzenindedir. Tek kişiler, rezervasyonunu tek kişilik yaptırdığı ve tek kişi farkını ödediği sürece, kabinlerini diğer misafirlerle paylaşmak durumunda değillerdir. Tek kişi fark ücretleri hakkında bilgi için lütfen e-posta gönderiniz.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR


Kabin kiralama rehbersiz bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

Her yaştan çocuk için kabin seyahatine izin verilir. Ancak 1-3 yaşındakiler için özellikle tavsiye edilmez. Tüm çocuklar tam ücret öderler.

Yunan Adalarını ziyaret edecek tüm misafirlerin geçerli bir pasaportu (seyir bitiş tarihinden en az bir ay sonrasına kadar süresi olan) olmalı, gerekiyorsa Schengen vizesi olmalıdır. Her türlü vize, pasaport, sağlık sertifikası ve diğer seyahat evraklarını sağlamak misafirin sorumluluğundadır.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir. Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler misafirlere danışılacaktır. Para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj