Alaturka Yachting logo

FETHİYE MARMARİS 4 GÜN MAVİ YOLCULUK

Fethiye Marmaris 4 Gün Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Fethiye’den Marmaris’e uzanan kıyı boyunca denizin doğayla bütünleşmesine hayran kalacaksınız. Dört gün boyunca bir birinden güzel koyları ve tarihi yerleri görüp keyfini çıkartıp dinlene bileceğiniz bir yolculuk. İlk olorak Göcek adası güzelliğiyle bizi karşılar mavi ile yeşilin bu kadar güzel uyuştuğu bir yer yoktur sanırım burada yüzmenin tadına doyamıyacaksınız bu yer adeta sizi kendine bağlayacak buradan demir alıp 12 adalara doğru yolculuğa devam ediyoruz. Bir birinden güzel koylarda durup yüzebilirsiniz. Antik Likya mezarlarını keşfedip ya da Bedri rahmi koyunda dalış yapıp domuz adasının korunaklı sularında yüzmenin tadını çıkartın. Cennet adasının bozulmamış doğal güzelliğiyle gezimizi noktalamış oluyoruz. Bu güzellikleri yaşamak için mutlaka bu geziye katılmalısınız. Mayıs ayından ekim sonuna kadar hafta boyunca çeşitli çıkış günleri bulunmaktadır.

Fethiye Marmaris 4 Gün Mavi Yolculuk fiyatları

  • 22 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019 TL 2080
  • 1 Haziran 2019 - 30 Haziran 2019 TL 2340
  • 1 Temmuz 2019 - 31 Temmuz 2019 TL 2925
  • 1 Ağustos 2019 - 31 Ağustos 2019 TL 2925
  • 1 Eylül 2019 - 30 Eylül 2019 TL 2340
  • 1 Ekim 2019 - 9 Ekim 2019 TL 1755

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Fethiye Marmaris 4 Gün Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Fethiye

Fethiyedeki ofisimizde buluşmanın ardından tekneye binilir. Liman başkanlığından gerekli belgeler onaylatılıp çıkış izni alınır. İlk gün servis akşam yemeğiyle yapılır ve gece Fethiye limanında geçirilir.(Ö,A)
Gün 2

Göcek

Kahvaltıdan sonra yüzme ve öğle yemeği molası için Göcek adasına hareket edilir. Göcek kasabasının karşısında mavi ile yeşilin bütün tonlarını görebileceğiniz cennet köşelerinden birisi olan Göcek adasında yüzmeye doyamayacaksınız.(K,Ö,A)
Gün 3

Bedri rahmi koyu

Üçüncü gün Göcek’ten demir alınıp Bedri Rahmi koyuna hareket edilir. Bedri Rahmi Eyüpoğlu ilk mavi yolculuk yapanlardan biridir ve onun ziyaretinden sonra bu koya Bedri Rahmi Koyu denmiştir. Koyun iskelesine yaklaştığınızda limandaki bir kayada büyük bir balık resmi dikkatinizi çeker. Bu resmi Bedri Rahmi 1974 yılında yaptığı mavi yolculuk esnasında yapmıştır. Aynı zamanda bu koy Göcek koyları arasında tatlı su bulabileceğiniz nadir yerlerden biridir. Bu koyun ardından başka yüzme molası için Domuz Adası'na gidiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme için Ağa Limanına demir atılacaktır. (K,Ö,A)
Gün 4

Kadırga koyu

Sabah kahvaltının ardından Kadırga Koyuna seyrediyoruz. Öğle yemeğini Kadırga Koyunda veriyoruz. Ardından Turunç Koyu'na, sonra da Cennet Adası'nı ziyaret ediyoruz. Öğleden sonra saat 5 civarı Marmaris Limanı'na demir atıyoruz ve turumuz böylece tamamlanmış oluyor.(K)

Notlar

Please find more details and information on your cabin charter below. YACHT INFORMATION This cruise operated with Standard/Classic gulets. Gulets does not have A/C. All our Gulets have yacht insurance. We advise all travelers to take out their own individual travel insurance. OVERNIGHT HARBOUR STAYS Depending on the itinerary there may be 2/3 nights harbour docking on this cruise. INCLUSIONS & EXCLUSIONS - Port and marina fees, taxes and fuel are all included in your cabin charter package price. - Passengers have the use of all standard yachting equipment on board. This includes snorkels and masks and board games. - Bath / Beach towels may not be provided on this cabin charter. You must bring along. The towels on board cannot be used for swimming and sunbaking. - Entrance fees and optional activities are not included in the cabin charter price. MEALS & DRINKS Breakfast, lunch, afternoon tea and snacks are included in the cabin charter. Drinks are not provided in your cabin charter package. On this cabin charter, you may not bring along your own drinks. All drinks including water are sold onboard prices. A bar tab is set up for the duration of the week. All bar tabs are paid on the conclusion of your cruise. ACCOMMODATION Allocation of cabins is done on site. All cabins on these cruises are for two people in usually a double cabin layout. Single travelers cannot share cabins with other individuals on the cruise. They must reserve a single supplement cabin. For single supplement prices please email us. All cabins have private bathrooms with toilet and shower RESTRICTIONS - Your cabin charter is a non-guided tour. There is no local guide on board providing information on the sites and locations. - Children under 12 years old are not allowed on this cabin charter. 12+ years old are at full cabin charter price. ITINERARY All efforts will be made to follow this itinerary, however, in cases of poor weather and/or sea conditions, this schedule may change. This could include altered daily plans and overnight stops. In these situations all efforts will be made to consult customers on alternative options, no money will be refunded.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}