Alaturka Yachting logo

FETHİYE MARMARİS 4 GÜN MAVİ YOLCULUK

Fethiye Marmaris 4 Gün Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Fethiye’den Marmaris’e uzanan kıyı boyunca denizin doğayla bütünleşmesine hayran kalacaksınız. Dört gün boyunca birbirinden güzel koyları ve tarihi yerleri görüp keyfini çıkartıp dinlenebileceğiniz bir yolculuk. İlk olorak Göcek Adası güzelliğiyle bizi karşılar mavi ile yeşilin bu kadar güzel uyuştuğu bir yer yoktur sanırım. Burada yüzmenin tadına doyamayacaksınız bu yer adeta sizi kendine bağlayacak. buradan demir alıp 12 adalara doğru yolculuğa devam ediyoruz. Birbirinden güzel koylarda durup yüzebilirsiniz. Antik Likya mezarlarını keşfedip ya da Bedri Rahmi Koyu'nda dalış yapıp domuz adasının korunaklı sularında yüzmenin tadını çıkartın. Cennet Adası'nın bozulmamış doğal güzelliğiyle gezimizi noktalamış oluyoruz. Bu güzellikleri yaşamak için mutlaka bu geziye katılmalısınız. Mayıs ayından Ekim sonuna kadar hafta boyunca çeşitli çıkış günleri bulunmaktadır. 

Fethiye Marmaris 4 Gün Mavi Yolculuk fiyatları

  • 20 Mayıs 2020 - 26 Haziran 2020 ₺ 6.066
  • 27 Haziran 2020 - 24 Temmuz 2020 ₺ 7.246
  • 25 Temmuz 2020 - 28 Ağustos 2020 ₺ 8.509
  • 29 Ağustos 2020 - 11 Eylül 2020 ₺ 7.246
  • 12 Eylül 2020 - 25 Eylül 2020 ₺ 6.066
  • 26 Eylül 2020 - 7 Ekim 2019 ₺ 5.139

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Fethiye Marmaris 4 Gün Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Fethiye

Fethiye'deki ofisimizde buluşmanın ardından tekneye binilir. Liman başkanlığından gerekli belgeler onaylatılıp çıkış izni alınır. İlk gün servis akşam yemeğiyle yapılır ve gece Fethiye Limanında geçirilir.(Ö,A)

Gün 2

Göcek

Kahvaltıdan sonra yüzme ve öğle yemeği molası için Göcek Adası'na hareket edilir. Göcek kasabasının karşısında mavi ile yeşilin bütün tonlarını görebileceğiniz cennet köşelerinden birisi olan Göcek Adası'nda yüzmeye doyamayacaksınız.(K,Ö,A)

Gün 3

Bedri rahmi koyu

Üçüncü gün Göcek’ten demir alınıp Bedri Rahmi Koyu'na hareket edilir. Bedri Rahmi Eyüpoğlu ilk mavi yolculuk yapanlardan biridir ve onun ziyaretinden sonra bu koya Bedri Rahmi Koyu denmiştir. Koyun iskelesine yaklaştığınızda limandaki bir kayada büyük bir balık resmi dikkatinizi çeker. Bu resmi Bedri Rahmi 1974 yılında yaptığı mavi yolculuk esnasında yapmıştır. Aynı zamanda bu koy Göcek koyları arasında tatlı su bulabileceğiniz nadir yerlerden biridir. Bu koyun ardından başka yüzme molası için Domuz Adası'na gidiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme için Ağa Limanı'na demir atılacaktır. (K,Ö,A)

Gün 4

Kadırga koyu

Sabah kahvaltının ardından Kadırga Koyu'na seyrediyoruz. Öğle yemeğini Kadırga Koyu'nda veriyoruz. Ardından Turunç Koyu'na, sonra da Cennet Adası'nı ziyaret ediyoruz. Öğleden sonra saat 5 civarı Marmaris Limanı'na demir atıyoruz ve turumuz böylece tamamlanmış oluyor.(K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.


YAT BİLGİLERİ
Bu seyir Standart / Klasik Guletler ile yapılmaktadır. Tüm Guletlerimizde yat sigortası vardır. Tüm yolculara kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Bu rotada (Alaturka) kendimizden farklı operatör / guletler kullanabiliriz.


A / C  KULLANIMI VE GECE LİMANLARDA KALMA  HAKKINDA UYARI
Klima maksimum 8 saate kadar kullanılabilir. Limanda A / C kullanmak kesinlikle yasaktır ve bu gezide 1 ile 3 gece limanda kalma vardır (rezervasyonu yaptığınız güzergahınıza bağlı olarak). Tüm limanların gürültülü olabileceğini lütfen unutmayın.


DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt, kabin kiralama paket fiyatına dahildir.
Yolcular gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullabilirler. Şnorkel, maske ve oyunlar buna dahildir.
Bu kabin kiralamada banyo / plaj havlusu verilmeyebilir. Yanınızda getirmelisiniz. Teknede bulunan havlular yüzme ve güneşlenme için kullanılamaz.
Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama fiyatına dahil değildir.


YEMEKLER VE İÇECEKLER

Kahvaltı, öğle yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar kabin kiralama hizmetine dahildir. Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir.Bu durum kendi içeceğinizi getirebilirsiniz anlamına gelmez.
Su dahil tüm içecekler gemide satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kayıt edilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.
Bu rotada diyet gereksinimleri kabul edilmez / hazırlanmaz, diyet ihtiyacı olan konukların kendi yemeğini yanlarında getirmeleri gerekir.


KONAKLAMA
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Bu yolculuklardaki tüm kabinler genellikle çift kabin düzeninde iki kişi içindir. Tek seyahat edenler, kabinleri seyahat sırasında diğer kişilerle paylaşamaz. Tek bir ek kabin ayırmalıdırlar. Tek kişilik ek fiyatlar için lütfen bize e-posta gönderin.
Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.


KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberli olmayan bir turdur. Teknede siteler ve bölgeler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu kabinde 12 yaşından küçük çocukların konaklamasına izin verilmemektedir. 12 yaş ve üzeri tam kabin kiralama fiyatına sahiptir.


GÜZERGAH
Bu güzergahı takip etmek için tüm çaba gösterilecektir, ancak kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, değiştirilmiş günlük planları ve gece duraklarını içerebilir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler konusunda müşterilere danışmak için tüm çaba gösterilecek, ancak para iadesi yapılmayacaktır.
 

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı