Alaturka Yachting logo

FETHİYE KEKOVA HERŞEY DAHİL MAVİ TUR

Fethiye Kekova Herşey Dahil Mavi Tur
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Fethiye de başlayıp Kekova'nın güzel mavi sularını da kapsayan 1 haftalık bu güzel mavi yolculuk için tercihiniz Alaturka Yatçılık olsun . Bir haftalık bu mavi yolculuk Kaş , Kelebekler Vadisi , Noel Baba adası , Simena Kalesi ve Ölüdeniz'in yanı sıra deniz kum güneş ve kültürel bir karışım içerir.Mavi turda Myra Antik Kenti  Noel Baba Kilise gezisinin yanında Xanthos Antik Kenti ve Saklıkenti içeren birçok arazi gesileride vardır.

Fethiye Kekova Herşey Dahil Mavi Tur Programı

Gün 1

Fethiye

Fethiye Limanı'nda bulunan guletimize saat 15:00 dan itibaren yerleşebilirsiniz. Gulet turumuzun ilk gecesi Fethiye Limanı'nda yapılacaktır. Fethiye muhteşem doğal güzelliği Likyalı kasabalarıyla Batı Akdeniz'de bulunan doğal bir liman kentidir. Öğleden sonranızı bu güzel kenti gezmek,antik tiyatroları ziyaret etmek ve Likya mezarlarını gezmek için değerlendirebilirsiniz. Akşam yemeğimiz guletimizde verilecek ve gece konaklama fethiye limanında yapılacaktır.(A)
Gün 2

Fethiye - Noel Baba Adası

Sabaha enerjik bir kahvaltı ile başladıktan sonra mavi yolculuğumuzun ilk rotası olan Kelebek vadisine seyir haline geçeceğiz. Kelebek vadisinde 136 türden farklı kelebek türlerini görebilirsiniz fakat yaz aylarında bu güve ve kelebekleri fark etmek biraz zordur. Ardından Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyire çıkacağız. Burada yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seydebilirsiniz. Günbatımını izleme çıkarken yanınızda bir şişe şarap almanız tavsiye edilir.Gece teknemiz Noel Baba Adasına demir atacak ve gece burada geçirilecektir. (K,Ö,A)
Gün 3

Noel Baba Adası -Simena

Sabah erken saatlerde yüzmek ve öğle yemeği için Tersane Koyuna seyre çıkılır . Öğle yemeğinin ardından küçük balıkçı köyü olan Kale Köy'e guletimiz hareket eder. İsteğe bağlı olarak bozulmamış antik tiyatrosu ile Simena kalesini ziyaret edebilir yada bu salaş kasabanın tadını tembellik yaparak çıkartabilirsiniz. Gece guletimiz Kale Köy yakınlarındaki bir koyda demir atacaktır.(K,Ö,A)
Gün 4

Simena - Gökkaya koyu

Sabah kahvaltının ardından çeşitli koylarda yüzme molası verilecektir. öğlede sonra mavi turumuz kaş limanına doğru seyre çıkar. Arnavut kaldırımlı sokakaları çeşitli çorap türk eşarpları gümüş takıların bulunduğu dükkanları ile keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Begonvillerle süslü dükkanları size huzuru yaşatacak. Akşam yemeği ve gece konaklama için Kaş limanına demir atılır gece burada geçirilir.(K,Ö,A)
Gün 5

Gökkaya Koyu - Kaş

Sabah kahvaltının ardından çeşitli koylarda yüzme molası verilecektir. Öğlede sonra mavi turumuz kaş limanına doğru seyre çıkar. Arnavut kaldırımlı sokakları çeşitli çorap Türk eşarpları gümüş takıların bulunduğu dükkanları ile keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Begonvillerle süslü dükkanları size huzuru yaşatacak. Akşam yemeği ve gece konaklama için Kaş limanına demir atılır gece burada geçirilir.(K,Ö,A)
Gün 6

Kaş - Yeşil Köy Koyu

Sabah kahvaltıdan sonra guletimiz limandan çıkacaktır. yüzme molası için küçük ve güzel bir koyda demir atılacaktır. İsteğe bağlı olarak Ksantos Antik kentine ve Saklıkente yapılan turlara katılabilirsiniz. Öğleden sonra Yeşilköy Koyuna demir atılacaktır. Gece Yeşilköy koyunda geçirilecektir. Teknenizde huzurlu bir akşam geçirebilirsiniz. Gece konaklama bu koyda yapılacaktır.(K,Ö,A)
Gün 7

yeşilköy koyu- fethiye

Sabah erken saatlerde mavi turumuz yolculuğuna devam eder. Fantastik plajı ve turkuaz mavisi denizi ile Göcek körfezi tüm güzelliği ile sizleri bekliyor olacak. Guletiniz de eğlenceli ve rahat bir atmosferin tadını çıkartabilirsiniz. Fethiye limanına guletimiz gitmeden önce güzel bir koyda son kez yüzme molası verecektir. Akşam yemeği ve gece konaklama için guletimiz fethiye limanına demir atar.(K,Ö,A)
Gün 8

fethiye

Mavi turumuzun son kahvaltisi Fethiye limaninda verildikten sonra saat 09:00 da turumuz sona erer.(K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili ekstra bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ

Kabin kiralama için sizlere, gezi detaylarında belirtilmediği sürece, standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.

Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR


Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir.

Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Turunuzda yatak takımlarınız ve banyo havlunuz tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü banyo havlularının, yüzme ve güneşlenme için kullanımına izin verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK

Seyriniz süresince yemekler turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve aperatiflerden oluşur.
Alkolsüz içecekler (kahve, çay, su, meşrubat) 24 saat servis edilir. Bira ve şarap türü alkollü içecekler ise 13:00 ile 23:00 arası sunulmaktadır. 23:00' dan sonra misafirler içeceklerini bardan ücretli olarak alabilirler.Misafirler gemiye kendi içeceklerini getirebilirler.
KONAKLAMA

Kabin tahsisi yerinde yapılır. Bu turda tüm kabinler, genellikle iki kişilik kabin düzenindedir. Tek kişiler, rezervasyonunu tek kişilik yaptırdığı ve tek kişi farkını ödediği sürece, kabinlerini diğer misafirlerle paylaşmak durumunda değillerdir. Tek kişi fark ücretleri hakkında bilgi için lütfen e-posta gönderiniz.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR

Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

12 yaşın altındaki çocuklar için bu kabin seyahatine izin verilmektedir. 12 yaşın üstündekiler tam ücret öder.

Yunan Adalarını ziyaret edecek tüm misafirlerin geçerli bir pasaportu (seyir bitiş tarihinden en az bir ay sonrasına kadar süresi olan) olmalı, gerekiyorsa Schengen vizesi olmalıdır. Her türlü vize, pasaport, sağlık sertifikası ve diğer seyahat evraklarını sağlamak misafirin sorumluluğundadır.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir. Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler misafirlere danışılacaktır. Para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj

Dikkat!!!

Bu mavi turumuz artık yapılmamaktatır, diger turlari gormek icin ana sayfaya gidiniz.