Alaturka Yachting logo

FETHİYE KEKOVA 18-35 YAS ÖZEL MAVİ TUR

Fethiye Kekova 18-35 Yas Özel Mavi Tur
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Geleneksel Türk ahşap guleti ile deniz kum güneş ve eğlencenin birleştiği sekiz günlük Fethiye- Kekova mavi yolculuğuna Alaturka Yatçılık farkı ile yelken açın. Topdeck seyahat bayrağı altında sadece 18-35 yaş arası genç grupların katılabildiği tamamen benzersiz güzergahı ile sizlere eğlenceyi ve dolu dolu tatili garantiliyor.Dayanılmaz berrak serin mavi suları çarpıcı kültürü ve zengin tarihi ile güney sahillerde benzersiz tatil anıları biriktirebilirsiniz.Sadece 18-35 yaş arası genç grupların kabul edildiği mavi yolculuğumuzun tur rotası Kekova, Kaş, Batık Şehir , Ölüdeniz ve Kelebekler vadisi gibi görülmeye değer önemli yerleri kapsamaktadır. Bu önemli yerler dışında daha birçok keşfedilmemiş gizli koylarda mavi tur rotasının içindedir. Yapabileceğiniz isteğe bağlı olarak yamaç paraşütü , tüplü dalış ve hayalet köy olarak adlandırılan Kaya Köy'e turlar ve aktiviteler bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak katılabileceğiniz bu aktiviteler ve turlarla tatilinize farklı bir bakış açısı ve heyecan katabilirsiniz.

Fethiye Kekova 18-35 Yas Özel Mavi Tur Mavi Yolculuk fiyatları

  • 25 Mayıs 2019 - 14 Haziran 2019 TL 5772
  • 15 Haziran 2019 - 28 Haziran 2019 TL 6093
  • 29 Haziran 2019 - 23 Ağustos 2019 TL 6414
  • 24 Ağustos 2019 - 6 Eylül 2019 TL 6093
  • 7 Eylül 2019 - 14 Eylül 2019 TL 5772

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Fethiye Kekova 18-35 Yas Özel Mavi Tur Programı

Gün 1

Fethiye - Tarzan Koyu

Mavi yolculuğumuzun başladığı gün fethiye Limanı'nda bulunan guletinize öğleden sonra giriş yapabilirsiniz.Fakat sabah geldiğinizde limanda buluna ofisimize çantalarınızı bırabilir ve mavi turunuzun kalkış saatine kadar Fethiye'yi gezebilir sahilde kafe ve restarontlarda değişik tatlar tadabilirsiniz. Öğleden sonra tüm misafrilerimizin giriş yapmasından ardından kısa bir bilgilendirme ve mürettebat ekibinin tanılmasının ardından kabinlerinize yerleşebilirsiniz. Mavi yolculuğumuzun ilk rotası olan Tarzan Koyu için guletimiz hareket eder. Günün ilk yorgunluğunu atmak için ferahlatıcı suya atlayabilirsiniz. Tarzan Koyu'nda servis edilecek olan şölen tadındaki akşam yemeğinin ardından gece konaklam da bu koyda yapılır.(A)
Gün 2

Tarzan Koyu - Noel Baba Adası

Mavi yolculuğun ikinci günü sabah erken saatlerde guletiniz yola çıkar. İki dağın arasında çarpıcı güzelliğe sahip olan Kelebekler Vadisi'ne demir atılır. Sabah kahvaltısı bu güzel manzarada servis edilir. kahvaltının ardından berrak suyu ve incecik kumu ile kendinizi plaja bırakabilir yüzmenin ve güneşin tadına varabilirsiniz. Daha farklı bir heyecan arayanlar ise 45 dakikalık şelale yürüyüşünü yapabilirler.  Ardından öğle yemeği için Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyire çıkacağız. Burada yamaç paraşütü yapmak için Babadağ'a çıkabilir  Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seydebilirsiniz.Mavi lagün de dalış yapmak isterseniz dalış yapabilirsiniz. Mavi yolculuğumuzun sonraki rotası Noel baba adası olcaktır.Noel Baba Adası'na demir atıldıktan sonra öğeleden sonranızı değerlendirmek için isteğe bağlı su sporlarını yapabilirsiniz.Yada Noel Baba Adası'nın tepesinde günbatımını izlemek için yürüyüş yapabilirsiniz. Romantik bir günbatımı için yanınızda bir şişe şarap götürmeniz tavsiye edilir.(K,Ö,A)
Gün 3

Noel Baba Adası - Kaş

Sabah guletimiz Akvaryum Koyu'nun mavi sularına doğru yola çıkacaktır. Akvaryum Koyu2nun kristal berrak mavi sukarında yüzebilir şınorkel yaparak balıkların dansını izleyebilirsiniz. Öğle yemeği burada servis edildikten sonra mavi yolculuğumuz Kaş Limanı'na hareket edecektir. Kaş'ın eski arnavut kaldırımlı sokaklarında dolaşabilir fantastik mücevher pazarlarını keşfedebilirsiniz. Farklı bir deneyim arayanlar ise isteğe bağlı olan tüplü dalış gezisi yapabilir. Kaş Limanı'nda servis edilen akşam yemeğinin ardından marina boyunca bulunan barlar ve kafelerde keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Gece konaklama Kaş Limanı'nda yapılır. (K,Ö,A)
Gün 4

Kaş - Aperlai Koyu

 Sabah limanda servis edilen kahvaltının ardından eksiklerinizi tamamlamak için (aperatif,güneş kremi vs) vaktiniz olacak. Yine bir muhteşem koy olan Limangazi Koyu'na gitmek için demir alacağız. Burada şezlongunuza uzanıp kitap okuyabilir yüzerek rahat zaman geçirebilirsiniz. Bir sonraki durağımız ise geleneksel bi balıkçı köyü olan Üçağız olacaktır. Yeni bina yapımında kısıtlamalar sayesinde bu eski antika balıkçı limanı çekiciliğini korumaktadır. Bu eski zaman köyünün içinde gezinmek için bir iki saat vakit harcayabilirsiniz. Denize batık bir şekilde ve evlerin arasında dağılmış bir şekilde bulunan 2000 yıllık Likya mezarları vardır. Büyüleyici görselliğe sahip bu mezarları dışarıdan gezebilirsiniz. Akşam günbatımına doğru bu günlük son durağımız olan 16. yüzyılda tamamen terkedilen şuan bir iki balıkçı ailesinin yaşadığı Aperlai Koyu olacaktır. Akşam yemeği ve konaklama bu büyüleyici antik kentde yapılır . (K,Ö,A)
Gün 5

Aperlai Koyu - Gökkaya Koyu

 Kahvaltının ardından UNESCO Miras sitesi olan ünlü Kekova Batık Şehri'ne seyre çıkacağız. Sit lanı olduğu için bu özel alanda yüzmek ve dalış yapmak yasaktır. Koyun karşısında bulunan tarihi birkaç yüzyıl öncesine ve Osmanlı devletine dayanan Simena Kalesini ziyaret edebilirsiniz. Uzun bir günün ardından yüzerek serinlemek ve dinlenmek için size bol zaman sunacak olan Gökkaya Koyu'na gelinir. Eğer şanslı gününüzde iseniz caretta kaplumbağaları ile yüzme şansını yakalayabilirsiniz. Akşam yemeğinin ardından adadaki Korsan Bar'a gitmek için ücretsiz tekne servisimiz sizi alacak ve bütün gece çalışır vaziyette olacaktır. Gece buradaki şirin ve aykırı barda  keyifli vakit geçirebilir,yıldızların altında dans edebilir,yada yeni insanlarla tanışabilirsiniz. (K,Ö,A)
Gün 6

Gökkaya Koyu - Fırnaz Koyu

Kahvaltının ardından mavi yolculuğumuz Hidayet Koyu!na hareket edecektir. Yüzmek ve şınorkel yapmak için gizli ve sakin bir koyda mola verilir. Daha sonra gece konaklama için son durağımız olan Fırnaz Koyu'na hareket edilir. Akşam yemeği bu koyda servis edilecektir. Akşam yemeğinin ardından yıldızların altında şezlongunuza uzanıp rahat ve sakin bir gece geçirebilirsiniz. Gece konaklama bu koyda yapılır. (K,Ö,A)
Gün 7

Fırnaz Koyu - Fethiye

 Sabah mavi yolculuğumuzun ilk durağı Gemiler plajı olacaktır. Su sporlarını yapabileceğiniz zeytin ağaçları ile çevrili yeşil mavinin buluştuğu bu plajda rahatlatıcı bir sabah geçirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ıssız ve eski bir Rum köyü olan Birinci dünya savaşından sonra terkedilen ve hayalet köy olarak adlandırılşan Kayaköy'e gezi vardır. Bu tura katılmak isterseniz araba ile alınıp gezi sonunda tenha bir koyda bekleyen guletinize bırakılacaksınız. Akşam yemeği ve gece konaklama için Fethiye Limanı'na demir atılır. Akşam yemeğinin ardından fethiye'nin canlı ve eğlenceli gece hayatına kendinizi bırakabilirsiniz. (K,Ö,A)
Gün 8

Fethiye

 Mavi yolculuğumuz türkiye'nin güney kıyısında sona erer.Teknede servis edilecek son kahvaltının ardından eğlenceli macera dolu ve yeni arkadaşlar edinmiş olarak guletinizden ayrılabilirsiniz.

Notlar

Please find more details and information on your cabin charter below.
YACHT INFORMATION
A standard gulet is provided for this cabin charter. Some may be equipped with air conditioning and will only be used if specified on your cabin charter information and itinerary.
Yachts are determined on your arrival. Gulet cannot be predetermined or guaranteed at time of booking.
All our yachts have yacht insurance. We advise all travellers to take out their own individual travel insurance.

INCLUSIONS & EXCLUSIONS
No pickups are provided for this cruise. The meeting point is at the Alaturka office in Fethiye at 3pm on your departure date.
Port and marina fees, taxes and fuel are all included in your cabin charter package price.
Passengers have the use of all standard yachting equipment on board. This includes snorkels and masks and board games.
Linen is provided on this cabin charter. Please note that you must bring along your own bath/beach towel. No towels are provided.
Entrance fees and optional activities are not included in the cabin charter package price.

MEALS & DRINKS
All meals are included for the duration of your cruise. This includes breakfast, lunch, dinner, afternoon tea and snacks.
Drinks are not provided in your cabin charter package. On this cabin charter you may not bring along your own drinks. All drinks including water are sold on board at reasonable prices. A bar tab is setup for the duration of the week. All bar tabs are paid on the conclusion of your cruise.

ACCOMMODATION
Allocation of cabins is done on site. All gulets and cabin layouts are different, cabins are predetermined.  On these cruises you may be roomed in a twin, double or triple room depending on your group breakdown. Please request this at time of reservation. All single travellers will be roomed with another passenger of the same sex. 
All cabins have private bathrooms with toilet and shower
RESTRICTIONS
Your cabin charter is a non-guided tour. There is no local guide on board providing information on the sites and locations.
No children are allowed on this cruise. This cruise is strictly for the ages 18 to 35 years of age. No bookings outside of these age brackets will be accepted.
All efforts will be made to follow this itinerary, however in cases of poor weather and/or sea conditions, this schedule may change. This could include altered daily plans and overnight stops. In these situations all efforts will be made to consult customers on alternative options, no money will be refunded.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
3 Kişilik(2 yetişkin + 1 çocuk)
2 + 2 Kişilik(2 yetişkin + 2 çocuk)
3 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}