Alaturka Yachting logo

FETHİYE KEKOVA 18-35 YAS ÖZEL MAVİ TUR

Fethiye Kekova 18-35 Yas Özel Mavi Tur
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Geleneksel Türk Ahşap guletinde 6 gece 7 gün süren, güneşle ıslatılmış bir maceraya bizimle yelken açın. Benzersiz bir güzergah içeren bu tur 18-39 yaş aralığındaki genç yetişkinler içindir. Dayanılmaz mavi sular, çarpıcı manzaralar, zengin tarih ve kültür hazinelerine kadar bu mavi yolculuk güney sahili anılarınızda büyük bir sıçrama yaşatacak. Bu tur Kekova, Kaş, Batık Şehir, Oludeniz,Kelebekler Vadisi gibi bir çok koyu ziyaret ediyor. Yamaç paraşütü,tüplü dalış ve Kaya Köy gezisi bu turdaki isteğe bağlı aktivitelerdir.

Fethiye Kekova 18-35 Yas Özel Mavi Tur Mavi Yolculuk fiyatları

  • 12 Haziran 2021 - 25 Haziran 2021 ₺ 10.868
  • 26 Haziran 2021 - 2 Temmuz 2021 ₺ 11.660
  • 3 Temmuz 2021 - 17 Eylül 2021 ₺ 13.244
  • 18 Eylül 2021 - 24 Eylül 2021 ₺ 11.660

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Fethiye Kekova 18-35 Yas Özel Mavi Tur Programı

Gün 1

Fethiye - Tarzan Koyu

Seyir maceranız bu öğleden sonra Fethiye kasabasından hareketle başlıyor. Öğleden sonra guletinize giriş yapacaksınız ve önümüzdeki haftayı birlikte geçireceğiniz mürettebatınızla ve diğer yolcularla tanışma şansınız olacak. Daha sonra Fethiye Limanı'ndan çıkıp Kelebekler Vadisi'ne doğru yola çıkacaksınız, sonra Oludeniz'e doğru yelken açacağız. Avrupa'nın en çok fotoğraflanan plajı olan Oludeniz, yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olmasıyla ile ünlüdür.

İsteğe Bağlı Aktivite: Yamaç Paraşütü Mavi Lagün

2000 metre yükseklikte muhteşem manzarası ile gerçek bir adrenalin yaşatacak. Bu etkinlik için özel fiyatlarla  güler yüzlü ofis ekibimizle ya da online olarak ön rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Ancak, yolculuk sırasında karar verirseniz, lütfen kaptanınıza haber verin.

Limandan ayrılıp Tarzan Körfezi'nde duracağız. Günün ilk yüzme molası için serinletici suya atlamak ve akşam yemeği için lezzetli bir ziyafetin tadını çıkarın. Bir gece de Tarzan Körfezi'ne demiratacağız. (D)

Gün 2

Noel Baba Adası - Kaş

Bugün Kalkan Akvaryum Koyu'na doğru yola çıkıyoruz, burada sular yüzmek ve şnorkel yapmak için harika. Kaş'a gitmeden önce burada kahvaltının tadını çıkaracağız, öğle yemeğini de teknede yedikten sonra Kaş kasabasnıı keşfetmek, yerel dükkanlardan alışveriş yapmak ya da el yapımı muceverleri görmek için vaktiniz olacak.

İsteğe Bağlı Aktivite: Dalış
Su çok açık olduğundan Kaş  dalış denemek için mükemmel bir yer. Buradan size özel indirimli fiyatlardan faydalanmak ve aynı zamanda dalışı garanti etmek için yolculuk öncesinde ön rezervasyon öneririz.

Gece hayatının tadını çıkarabilmek ya da gözlerden uzak koylardan birine gidebilmek için geceyi Kaş Limanında geçireceğiz.

Gün 3

Kaş - Gökkaya Koyu

Uzun zaman önce yaşanan bir deprem, eski Kaş kentinin çoğunu denize yuvarlayarak akıl almaz derecede güzel batık bir şehir yarattı. Bu güzel tarihi bölgeyi geçip Kekova Adası'ndaki körfezin karşı tarafında demirleyeceğiz. Burada inanılmaz panoramik manzaralar (B, L, D) için adaya Likya mezarlarını geçip Simena Kalesi'ne çıkabilirsiniz.

Gün 4

Gökkaya Koyu - Ucagız Limanı

Sabahımız yavaş ve rahat bir kahvaltı ile başlayacak. Korsanlar Mağarası'na gidince şnorkel yapmak ve ya yüzmek için kendinize zaman ayırın.

Yaklaşık 11: 00'de Üçağız Limanına yanaşacağız ve burada inen bazı yolcularımıza veda edeceğiz. 12:30 civarında biz dönüş yolculuğumuzda katılan Doğudan Batıya gidecek misafirlerimiz olacak.

Bu süre boyunca pazarı ziyaret edebilir ve ya yerel bir kafede birşeyler içebilirsiniz. Demir attığımız Üçağız Limanın’dan öğleden sonra Gökkaya Körfezi'ne gitmeden önce yüzmek veya şnorkelle yüzmek için tenha bir koya gideceğiz. Gece için Gokkaya Koyundayız (B, L, D)

Gün 5

Uçagız Limanı - Kaş

Kahvaltı ve sabah yüzme molasından sonra Kaş'a geri döneceğiz. Kaş’ta vakit geçirebilecek zamanınız olacak.

İsteğe Bağlı Etkinlik: Dalış.

Tüplü dalışı isteğe bağlı bir aktivite olarak denemek için bir şansınız var. Burada su o kadar berrak ki burada hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Özel indirimli fiyatlar almak ve dalışınızı garanti altına almak için bu isteğe bağlı aktiviteyi seyahatinizden önce ön rezervasyon yapmanızı öneririz.

Akvaryum Koyu'ndaki günü yüzme ve akşam yemeği için bitireceğiz ya da geceyi burada yıldızlarla dolu berrak bir gökyüzü altında geçireceğiz ya da gece hayatının tadını çıkarmak için Kalkan'a gideceğiz.

Gün 6

Kaş - Kelebekler Vadisi

Bu sabah erkenden sadece tekne ve ya dik bir yürüyüşle ulaşılabilen kuzeye Kelebekler Vadisine doğru yelken açacağız. Kahvaltıdan sonra Ölüdeniz’e gitmeden önce yüzme ve ya güneşlenmeye vaktiniz olacak

İsteğe Bağlı Etkinlik: Yamaç Paraşütü Mavi Lagün

Ölüdeniz'deki dünyanın önde gelen atlama alanlarından birinde yamaç paraşütü yapma fırsatını kaçırmayın. Bu etkinliğin özel fiyatları için çevrimiçi olarak ve ya ofis ekibimizden önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Ancak, teknede karar verirseniz, lütfen kaptanınıza mümkün olan en kısa sürede haber verin.

Gün 7

Kelebkler Vadisi - Fethiye

Son sabahımızdaki kahvaltımızdan sonra St Nicholas Adası'ndan Tarzan Koy'una gideceğiz, rahatlatıcı yolculuk boyunca bu sahil şeridinin en güzel kısımlarını görebileceksiniz, geri dönmeden önce yüzmek ve öğle yemeği için Tarzan Koyu'nda bir süre kalacağız. Öğleden sonra Fethiye'deki son varış noktamıza ulaşacağız. Hatıra fotoğrafları çekmek ve vedalaşmak için yeterli vaktiniz.

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.


YAT BİLGİLERİ
Bu kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Bazılarında klima olabilir, ancak bu tura klima dahil değildir.
Yatlar gelişinizde belirlenir. Rezervasyon sırasında belirlenemez veya garanti edilemez.
Tüm yatlarımızda yat sigortası vardır.Ancak tüm yolcularımıza bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR
Yolculuğunuz boyunca yemekler ve içme suyu dahildir. Bu kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıkları kapsar. Kabin kiralama paketinizde içecek servisi yoktur ve kendi içeceklerinizi getiremezsiniz.
Tüm içecekler gemide satılmaktadır. Bar ödemeleriniz hafta boyunca kayıt edilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.
Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt, kabin kiralama paket fiyatına dahildir.
Bu yolculukta kabinlerdeki yatak takımlarınız tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj/ banyo havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.
Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama paket fiyatına dahil değildir (Su sporları, Dalyan turu, Kara transferleri vb.).


KONAKLAMA
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır, kabinler önceden belirlenmemiştir.
Bu yolculuklarda, grup dağılımınıza bağlı olarak ikiz, çift, üç veya dört kişilik bir kabinde olabilirsiniz. Eğer bir çift iseniz lütfen önceden bilgilendirin, çiftler için çift kişilik özel bir kabin ayarlayacağız, hemcinsler için ise çift yataklı kabin ayarlamak için elimşzden geleni yapacağız.
Başka bir yolcu ile görevlendirilmek istemeyen bireysel seyahat edenler için, ek ücret karşılığında tek kişilik ek kabinler mevcuttur. Tüm kabinlerde tuvalet ve duşlu özel banyo vardır.


KISITLAMALAR
Bu geziye sadece 18 ila 39 yaşları arasında izin verilir.Bu yolculukta kendi içeceklerinizi getirmenize izin verilmez.Kabin kiralama rehberli olmayan bir turdur. Gemide siteler ve bölgeler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu güzergahı takip etmek için her türlü çaba gösterilecektir, ancak kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, değiştirilmiş günlük planları ve gece duraklarını içerebilir. Bu durumlarda alternatif seçenekler konusunda müşterilere danışmak için her türlü çaba gösterilecektir, ancak para iadesi yapılmayacaktır.


BULUŞMA  NOKTALARI
Fethiye'den kalkan: Otelden araçla alma hizmeti yoktur. Ofisimizde 09.00'da buluşmanız gerekecek.
Fethiye Buluşma Noktası: lütfen https://www.alaturkacruises.com/contact adresini ziyaret edin

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı