Alaturka Yachting logo

FETHİYE 12 ADALAR MAVİ TUR

Fethiye 12 Adalar Mavi Tur
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Alaturka yatçılığın sizlere sunduğu imkanlar ile bir kabini kiralamak yerine artık sadece kişi başı yatak ücreti ödeyerek Akdeniz de mavi yolculuğun imkanlarından faydalanabilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca bir çok aktivite imkanı sunan teknemiz, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için personelimiz elinden geleni yapmak için hazır. Teknede öğle akşam ve sabah kahvaltıları dahil olup, lezzetinden kesinlikle memnun kalacağınız bir yolculuk olacak. Mavi yolculuğunuz boyunca teknemiz sizlere Fethiye'nin en güzel koylarını gösterecek ve yolculuğu sizler için eğlenceli hale getirecek.

Fethiye 12 Adalar Mavi Tur Mavi Yolculuk fiyatları

  • 1 Nisan 2019 - 30 Haziran 2019 TL 1573
  • 1 Temmuz 2019 - 31 Temmuz 2019 TL 1894
  • 1 Ağustos 2019 - 31 Ağustos 2019 TL 2022
  • 1 Eylül 2019 - 30 Eylül 2019 TL 1894
  • 1 Ekim 2019 - 31 Ekim 2019 TL 1573

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Fethiye 12 Adalar Mavi Tur Programı

Gün 1

Fethiye - Tershane Adası

Sabah Fethiye Limanı'nda bulunan tekneye giriş yaptıktan sonra mavi turumuzun yüzme molası için ilk durağı sessiz ve huzurlu Tarzan Koyu olacak. Öğle yemeği ve tekrar yüzme moası için 12 Adalar seyrinde ilerlerken sakin bir koyda daha mola verilecektir. akşam yemeği ve gece konaklama için Tershane Adası'na demir atılır. Burada yeni tur arkadaşlarınızla tanışıp günbatımının tadını çıkartabilirsiniz.(Ö,A)
Gün 2

Tershane Adası - Akvaryum Koyu

Sabah Akvaryum Koyu'na doğru seyir halinde ilerlerken Kleopatra Hamamı üzerinde yüzme molası verilir. Tarihte buranın Mark Antony'in Kelopatra'ya düğün hediyesi olduğu söylenir. Bu güzel antik kalıntılar arasında yüzmenin keyfine varabilirsiniz. Akşamda bu güzel koyda yemek servisi olacak ve gece konaklama burada yapılacaktır.(K,Ö,A)
Gün 3

Akvaryum Koyu - Yassıca Adası

Kahvaltıdan sonra 1973 yılından kalma kayaların bulunduğu Bedri Rahmi Koyu’na seyire çıkacağız.İster adayı keşife çıkabilir, yada deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Yassıca Adası'na doğru mavi turumuz ilerlerken berrak sularında yüzmek ve geceyi geçirmek  için uygun bir koya demir atılır. (K,Ö,A)
Gün 4

Yassıca Ada - Fethiye

Mavi turumuzun son gününde  yüzme,güneşlenme ve şnorkel yapmak  ayrıca yemek servislerimizin de yapılacağı Göcek’ in sakin bir alanına doğru seyre çıkacağız.Akşamüstüde Fethiye limanına  doğru yelkenleri açacağız.Seyir esnasında küçük bir yüzme molası için Kızıl Ada'ya demir atılır. Fethiye Limanı'na ulaşıldığında dört günlük turumuz son bulmuş olacaktır. Tur arkadaşlarınız ve mürettebat ekibi ile vedalaştıktan sonra tekneden ayrılabilirsiniz.(K,Ö)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ

Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.

Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Fethiye-Olimpos ve Olimpos-Fethiye mavi turları için ücretsiz servis sağlanmaktadır. Servisler, sadece Fethiye, Demre ve Olimpos merkez için geçerlidir. Çalış, Ölüdeniz, Hisarönü, Çıralı Plajı ve Antalya gibi çevre bölgeler için servis sağlanmamaktadır. Kaş turu için servisimiz yoktur.

Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir.

Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Mavi turunuz da yatak takımlarınız, tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj/banyo havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK


Seyriniz süresince yemekler turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve aperatiflerden oluşur.

Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu durum, kendi içeceklerinizi getirebileceğiniz anlamına gelmez. Su dahil tüm içecekler, uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kaydedilir ve tur sonunda toplu olarak ödeme alınır.

KONAKLAMA

Kabin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır ve kabinler önceden belirlenemez. Turunuzda, grubunuzun türüne bağlı olarak, ikiz yataklı, çift kişilik, üç kişilik ya da dört kişilik kabinlerde konaklayabilirsiniz. Mümkün ise, Alaturka, çiftler için çift kişilik, hemcinsler için çift yataklı kabin ayarlamak için elinden geleni yapacaktır.

Başka bir yolcu ile eşleşmek istemeyenler için tek kişilik kabinler ,ek ücret dahilinde, mevcuttur.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberi olmayan bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

0-5 yas arası cocular Katılamaz, 6 ile 10 yaş arası çocuklardan, ailesinin ve/veya velisinin kabininde kalma koşulu ile tam fiyatın % 50' si oranında ücret alınır. Eğer birden fazla çocuk varsa, ilk çocuk için % 50, diğer her bir çocuk için tam ücret alınır. Her 2 ebebeyn 1 cocuga indirim sagliyabilir.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir. Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler misafirlere danışılacaktır. Para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}