Alaturka Yachting logo

BODRUM TO FETHİYE

Bodrum to Fethiye
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Bodrum’dan başlayan turumuzda Fethiye’ye  8 gün ve 7 gece sürecek yolculukta muhteşem bir zaman geçirireceksiniz. İlk durağımız Kara Adalar. Bir sonraki hedef, ertesi gün Datça'ya gitmeden önce dinlenebileceğiniz sessiz Palamutbükü. Datça, modern ve antik binalardan oluşan bir kasaba, yakındaki koyda bir gecede harika bir zaman geçirebilirsiniz. Marmaris sizleri şehir sokaklarını keşfetmeye ve gece eğlencelerinin tadını çıkarmaya davet ediyor. Yoğun bir şehir olan Marmaris'ten ayrıldığımızda, Ekincik ve Dalyan'a doğru yola çıkacak ve Fethiye’de turumuzu bitireceğiz. Lütfen dikkat: Bu yolculuk 18-39 yaş grupları için tasarlanmıştır. Bu yaş aralığı dışındaki yaş grupları için başka yolculuklar da mevcuttur.

Bodrum to Fethiye Mavi Yolculuk fiyatları

  • 1 Mayıs 2021 - 30 Eylül 2021 ₺ 11.778

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Bodrum to Fethiye Programı

Gün 1

Bodrum to Black Islands

Tekneye hoşgeldiniz, saat 16:00'da giriş yaptıktan sonra diğer yolcular ve mürettebatla tanışacağız. Yerleştikten kısa bir süre sonra yüzmenin tadını çıkarmak için ilk durağımız Kara Ada olacak. Yüzüp rahatlamanın ardından muhteşem günbatımını izleyip geceyi burada geçireceksiniz. 

Kara Ada'da geceleme.

Gün 2

Black Islands to Palamutbuku

Bu günümüz Knidos’a yolculukla başlayacak. Kazı çalışmalarının devam ettiği antik kent ve kalıntıları harika zaman geçirmeniz için size fırsat sunuyor. Knidos harabelerini gezdikten sonra muhteşem bir denizde yüzmek ve rahatlamak için vakit geçireceğiniz Palamutbükü'ne ulaşacaksınız. 

Palamutbükü'nde bir gece.

Gün 3

Palamutuku Bay to Datca

Bu sabah Palamutbükü’nün berrak sularından ayrılacak ve Datça Kasabasına hareket edeceksiniz. Bu antik kentte demirledikten sonra, burada keşfe çıkmak için boş zamanınız olacak. Datça merkeze gitmeden önce buradaki antik yapıları ziyaret edebilirsiniz. Datça’da el yapımı ürünler için alışveriş yapmak, geleneksel yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarma şansınız olacak. Geceyi sakin bir koyda geçirmek için tekneye gitmeden önce harika manzaranın tadını çıkarabilecek vaktiniz olacak.

Gün 4

Serce or Bozukalle destinaaton

Bu gününüz dinlenme ve eğlence ile geçecek. En sevdiğiniz kitabı ve içeceğinizi alın, gününüzü güvertede güneşlenip dinlenerek geçirirken güneş koruyucunuzu kullanmayı unutmayın. Bu gün Akdeniz kıyı şeridinin Marmaris kıyılarına doğru uzanan turkuaz suları seyredeceksiniz. Günün sonunda kaptanınız gecelemek için Serçe ve ya Bozukkale Koyu'nu seçecek.

Gün 5

Marmaris

Bu güne Marmaris’e seyahat ile başlayacaksınız, tekneniz limana demirledikten sonra şehri keşfedebilecek bolca vaktiniz olacak. Alışveriş yapabilir, limanda yürüyüş yapabilir ya da enfes yemekleri deneyeblirsiniz. Akşam olduğunda ise şehir farklı müzik barları ve gece klüpleriyle yoğun bir gece hayatına başlar.

Marmaris’te bir gece.

Gün 6

Marmaris to Ekincik

 

Bu sabah Marmaris’ten ayrıldıktan sonra Ekincik'e kadar kristal berraklığindaki suları seyretme şansınız olacak. Ekincik yüzmek ve dinlenmek için vakit geçirebileceğiniz turkuaz sulara sahip harika bir koy. Dinlenmek yerine yeni yerler keşfetmek isterseniz Dalyan’a düzenlenen günlük turlara katılablirsiniz.

İsteğe Bağlı Gezi Dalyan: Dalyan Kasabasına gitmek için küçük bir tekneye binerek Kaplumbağa Plajına ulaşacaksınız. Seyir halindeyken büyük kaya mezarlarını göreceksiniz. Plaj Caretta kaplumbağalarının evi ve yumurtlama alanı olmasıyla ünlüdür. Lütfen dikkat: Bu tur en az beş kişinin katılımıyla gerçekleşebilir. 

Ekincik’te gece.

              

Gün 7

Ekincik to Fethiye

Bugün   mavi yolculuğumuzun rotasını Fethiye'ye yakın 12 Adalar’a çeviriyoruz. Seyahatiniz sırasında, Mısır Kraliçesi için tasarlanmış eski spa merkezinde, yüzebileceğiniz en güzel koylardan biri olan Kleopatra Hamamını ziyaret edeceksiniz. Fethiye Limanı'na gitmeden önce 12 Ada zincirinin en güzellerinden biri olan Yassıca Adalar’da dinleneceksiniz. Bu gece Fethiye Limanı’nda demirledikten sonra teknede dinlenme ve ya bu harika sahil kasabasını keşfetme şansı yakalayacaksınız. 

Geceleme Fethiye Limanı.

Gün 8

Departure

Tekneden ayrılmadan önce birlikte kahvaltının tadını çıkarın. Yolcularla ve mürettebatla vedalaşma zamanı. Yaklaşık 9: 00'da tekneden çıkış yapacaksınız.

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

 

YAT BİLGİLERİ

Bu kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Bazılarında klima olabilir, ancak bu seyir klimasız bir seyirdir.
Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon sırasında önceden belirlenemez veya garanti edilemez.
Tüm yatlarımızda yat sigortası vardır. Tüm yolcularımıza kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.


DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR
Bu geziye içme suyu dahildir.
Yolculuğunuz boyunca yemekler dahildir. Buna kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar dahildir.
Kabin kiralama paketinizde içecek servisi yoktur. Bu kabin kiralamada, kendi içeceklerinizi getiremezsiniz. Tüm içecekler gemide satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kayıt edilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.
Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt, kabin kiralama paket fiyatına dahildir.
Bu kabin kiralamada yatak takımlarınız tarafımızdan sağlanmaktadır. Kendi banyo / plaj havlunuzu getirmeniz gerektiğini lütfen unutmayın çünkü havlu verilmemektedir.
Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama paket fiyatına dahil değildir (Su sporları, Dalyan turu, Kara transferleri vb.).


KONAKLAMA
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Tüm guletler ve kabin düzenleri farklıdır, kabinler önceden belirlenmemiştir.
Bu yolculuklarda, grup dağılımınıza bağlı olarak ikiz, çift, üç veya dört kişilik bir kabinde olabilirsiniz.
Eğer bir çift iseniz lütfen önceden bilgilendirin & çiftler için çift kişilik özel bir kabin ayarlayacağız. Hemcinsler için çift yataklı kabin ayarlamak için elimizden geleni yapacağız. (her zaman önce aynı cinsiyeti eşleştirmeye çalışacağız).
Başka bir yolcu ile kalmak istemeyen bireysel seyahat edenler için, ek ücret karşılığında tek kişilik ek kabinler mevcuttur.
Tüm kabinlerde tuvalet ve duşlu özel banyo vardır.

KISITLAMALAR
Bu geziye sadece 18 ila 39 yaşları arasında izin verilir.
Bu yolculukta kendi içeceklerinizi getirmenize izin verilmez.
Kabin kiralama rehberli olmayan bir turdur. Teknede siteler ve bölgeler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu güzergahı takip etmek için her türlü çaba gösterilecektir, ancak kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, değiştirilmiş günlük planları ve gece duraklarını içerebilir.
Bu durumlarda alternatif seçenekler konusunda müşterilere danışmak için her türlü çaba gösterilecektir, ancak para iadesi yapılmayacaktır.

BULUŞMA NOKTALARI
Fethiye'den kalkan: Otelden araçla alma hizmeti yoktur. Ofisimizde 14.00'de buluşmanız gerekecek. Fethiye Buluşma Noktası: Ofis konum bilgilerimiz için lütfen ziyaret edin https://www.alaturkacruises.com/contact
Bodrum'dan hareket: Otelden araçla alma hizmeti yoktur. Aşağıdaki buluşma noktasında saat 14.00'de buluşmanız gerekecek.
Bodrum Buluşma noktası: Halikarnas İskele'de (Halikarnas limanı) bulunan Kumbahçe Kafe'dir (Kumbahce Belediye Kafe). Web sitesi: http://www.bodrumbelediyeas.com.tr/kumbahce-kafeterya.html

 Google haritası: https://www.google.com/maps/place/Kumbah%C3%A7e+Belediye+Kafe/@37.0304363,27.4377118,19.04z/data=!4m8!1m2!2m1!1skumbah%C3%A7e+ kafeterya, + bodrum 3m4 1s0x0:!!! 0x751910d4ff28eee2 8m2 3d37.0303343 4d27.4382063!

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı