Alaturka Yachting logo

BODRUM GOKOVA MAVİ YOLCULUK

Bodrum Gokova Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Alaturka yatçılık farkı ile heyecan verici mavi yolculuğun tadını çıkarın. Yaşayacağınız eşsiz 8 macera dolu gün ile Türkiye'nin muhteşem güzellikteki sevimli köylerini yada keşfedilmemiş tenha koylarının sakinliğini yaşayabilirsiniz. Turun  başlangıç noktası ve bitiş noktası olan Bodrum, sizlere sahip olduğu doğası ve tarihi özellikleriyle kendinize tamamen kaybedeceğiniz bir tatil fırsatı sunuyor. Orak adasına yapılan yolculuk ile Bizans tan kalan kalıntıları görme fırsatı yakalayacak , ve dalışlar yaparak İngiliz savaş gemilerini batık parçalarını denizin altında bulabileceksiniz. Tecrübeli kaptanlarımız sayesinde siz misafirlerimiz diğer insanlar tarafından genellikle bilinmeye yerlere keşfetme olanağına sahip olacaksınız. Doğanın mucizelerine şahit olmaya devam ederken, aynı zamanda yolculuğun rahatlatıcı etkisinide hissedeceksiniz. Her hangi bir spor aktivitesinde ister bulunmak isteyin isterseniz istemeyin yapabileceğiniz daha bir çok seçenek var.  Doğanın keyfini çıkartırken kitap okuyabilir, isterseniz güvertede tembellik yapabilir yada bunların hepsinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bodrum Gokova Mavi Yolculuk fiyatları

  • 4 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019 TL 2848
  • 1 Haziran 2019 - 30 Haziran 2019 TL 3458
  • 1 Temmuz 2019 - 31 Temmuz 2019 TL 4068
  • 1 Ağustos 2019 - 31 Ağustos 2019 TL 4068
  • 1 Eylül 2019 - 30 Eylül 2019 TL 3254
  • 1 Ekim 2019 - 12 Ekim 2019 TL 2441

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Bodrum Gokova Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Bodrum

Bodrum Limanında ki teknenize saat 15:30 dan itibaren giriş yapabilirsiniz. Bodrum Limanında akşam yemeği verilir ve gece konaklama burada yapılır. Bodrum Müzesi v Bodrum Kalesini gezmek için gün içinde vaktiniz olacaktır. Akşam da kendinizi Bodrum'un hızlı gece hayatına bırakabilirsiniz.(A)
Gün 2

Bodrum- Çökertme

Bodrum Limanında verilen kahvaltıdan sonra guletimiz Orak Adası'na gitmek için hareket eder. Orak Adası'nın kristal berraklığındaki sularında yüzme molası verildikten sonra öğle yemeği de burada servis edilir. Daha sonra akşam yemeğinin servis edileceği şirin balıkçı kasabası Çökertmeye demir atılır. İsteyen misafirlerimiz huzur dolu sahilde yürüyüş yapabilirler.(K,Ö,A)
Gün 3

Çökertme - İngiliz Limanı(Değirmen Bükü)

Sabah kahvaltının verileceği Yedi Adalara gitmek için erken saatlerde hareket edilir. Küçük adaların bulunduğu bu bölgede ister dalış yapın isterseniz kendinizi serin sularda yüzme keyfine bırakın. Huzur dolu bu adada çam ağaçlarının bulunduğu ormanda oksijen dolu bir yürüyüş yapabilir yada uyuyarak rahatlayabilirsiniz. Guletimiz Uzun Liman'a doğru hareket ederken Küfre Koyu da ziyaret edilir. Akşam yemeğinin servis edileceği ve gecenin geçireleceği İngiliz Limanı'na demir atılır. Bu liman adını ikinci dünya savaşında İngiliz savaş gemilerinin buraya demir atmasından almıştır.(K,Ö,A)
Gün 4

İngiliz Limanı- Karacasöğüt

Güne Kleopatra ve Sezar'ın aşk yaşadığı zeytin ağaçlarıyla kaplı,eşine az rastlanan berraklıkta suya sahip küçük kumsalıyla insanı büyüleyen Sedir Adası'na hareket eden guletimizde başlıyoruz. Tarihi miraslarla dolu olan bu adada M.Ö. 1000'li yıllara dayandığı sanılan Dor, Pers ve Romalılardan kalma tarihi eserler ile antik tiyatro ve rölyeflerle dekore edilmiş taşların arasında yürüyüş yapabilirsiniz. Daha sonra gece demir atacağımız Karacasöğüt Adası'na guletimiz hareket edecektir ve akşam yemeği burada servis edilecektir. Marmaris'e 25 km uzaklıkta olan bu kasabadan Marmaris -Dalyan -Kaunos bölgelerini gezmek isteyen misafirlerimiz için de isteğe bağlı turlar bulunmaktadır.(K,Ö,A)
Gün 5

Karacasöğüt- Tuzla Koyu

Sabah serin sularda yüzerek uyanılan mükemmel  günün ilk rotası Langöz Koyu olacaktır. Öğle yemeği bu koyda verileceği için Langöz Koyu'na guletimiz demir atacaktır. Akşam yemeğide bu huzurlu ortamda servis edilecektir.(K,Ö,A)
Gün 6

Tuzla Koyu- Kisebükü(Alakışlabükü)

Erken saatlerde Kargılı Koyu'na gelen guletimiz öğle yemeği de servis edildikten sonra Kisebükü Koyu'na hareket edecektir.Gecelemeninde yapılacağı bu koyda Bizans harabeleri gezilebilir.(K,Ö,A)
Gün 7

Kisebükü(Alakışlabükü) - Bodrum

Güne güzel bir kahvaltı ile başlangıç yapıldıktan sonra öğle yemeğinin verileceği Pabuç Burnu'na doğru guletimiz hareket edecektir. Yalıçiftlik Koyu'nda hoş sohbet eşliğinde verilen beş çayının ardından yöreyi gezmek isteyen misafirlerimiz için isteğe bağlı köy turları bulunmaktadır. Geceyi geçirmek ve akşam yemeği servisi için  ise Bodrum Limanı'na demir atılır.(K,Ö,A)
Gün 8

Bodrum

Mavi turun son gününde güzel bir kahvaltıdan sonra saat 10:30'a kadar teknenizden ayrılabilirsiniz.(K)

Notlar

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}