Alaturka Yachting logo

BODRUM GOKOVA MAVİ YOLCULUK

Bodrum Gokova Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Alaturka yatçılık farkı ile heyecan verici mavi yolculuğun tadını çıkarın. Yaşayacağınız eşsiz 8 macera dolu gün ile Türkiye'nin muhteşem güzellikteki sevimli köylerini ya da keşfedilmemiş tenha koylarının sakinliğini yaşayabilirsiniz. Turun  başlangıç noktası ve bitiş noktası olan Bodrum, sizlere sahip olduğu doğası ve tarihi özellikleriyle kendinize tamamen kaybedeceğiniz bir tatil fırsatı sunuyor. Orak Adası’na yapılan yolculuk ile Bizans'tan kalan kalıntıları görme fırsatı yakalayacak , ve snorkel yaparak İngiliz savaş gemilerini batık parçalarını denizin altında bulabileceksiniz. Tecrübeli kaptanlarımız sayesinde siz misafirlerimiz diğer insanlar tarafından genellikle bilinmeye yerlere keşfetme olanağına sahip olacaksınız. Doğanın mucizelerine şahit olmaya devam ederken, aynı zamanda yolculuğun rahatlatıcı etkisini de hissedeceksiniz. Her hangi bir spor aktivitesinde ister bulunmak isterseniz yapabileceğiniz daha bir çok seçenek var. Doğanın keyfini çıkartırken kitap okuyabilir, isterseniz güvertede tembellik yapabilir ya da bunların hepsinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bodrum Gokova Mavi Yolculuk fiyatları

  • 25 Nisan 2020 - 8 Mayıs 2020 ₺ 5.645
  • 9 Mayıs 2020 - 22 Mayıs 2020 ₺ 7.246
  • 23 Mayıs 2020 - 26 Haziran 2020 ₺ 8.425
  • 27 Haziran 2020 - 24 Temmuz 2020 ₺ 9.942
  • 25 Temmuz 2020 - 28 Ağustos 2020 ₺ 11.542
  • 29 Ağustos 2020 - 11 Eylül 2020 ₺ 9.942
  • 12 Eylül 2020 - 25 Eylül 2020 ₺ 8.425
  • 26 Eylül 2020 - 9 Ekim 2020 ₺ 7.246
  • 10 Ekim 2020 - 16 Ekim 2020 ₺ 5.645

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Bodrum Gokova Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Bodrum

Bodrum Limanında ki teknenize saat 15:30'dan itibaren giriş yapabilirsiniz. Bodrum Limanında akşam yemeği verilir ve gece konaklama burada yapılır. Bodrum Müzesi ve Bodrum Kalesi’ni gezmek için gün içinde vaktiniz olacaktır. Akşam da kendinizi Bodrum'un hızlı gece hayatına bırakabilirsiniz.(A)

Gün 2

Bodrum- Çökertme

Bodrum Limanında verilen kahvaltıdan sonra guletimiz Orak Adası'na gitmek için hareket eder. Orak Adası'nın kristal berraklığındaki sularında yüzme molası verildikten sonra öğle yemeği de burada servis edilir. Daha sonra akşam yemeğinin servis edileceği şirin balıkçı kasabası Çökertme'ye demir atılır. İsteyen misafirlerimiz huzur dolu sahilde yürüyüş yapabilirler.(K,Ö,A)

Gün 3

Çökertme - İngiliz Limanı(Değirmen Bükü)

Sabah kahvaltının verileceği Yedi Adalara gitmek için erken saatlerde hareket edilir. Küçük adaların bulunduğu bu bölgede ister snorkel yapın isterseniz kendinizi serin sularda yüzme keyfine bırakın. Huzur dolu bu adada çam ağaçlarının bulunduğu ormanda oksijen dolu bir yürüyüş yapabilir ya da uyuyarak rahatlayabilirsiniz. Guletimiz Uzun Liman'a doğru hareket ederken Küfre Koyu da ziyaret edilir. Akşam yemeğinin servis edileceği ve gecenin geçireleceği İngiliz Limanı'na demir atılır. Bu liman adını ikinci dünya savaşında İngiliz savaş gemilerinin buraya demir atmasından almıştır.(K,Ö,A)

Gün 4

İngiliz Limanı- Karacasöğüt

Güne Kleopatra ve Sezar'ın aşk yaşadığı zeytin ağaçlarıyla kaplı, eşine az rastlanan berraklıkta suya sahip küçük kumsalıyla insanı büyüleyen Sedir Adası'na hareket eden guletimizde başlıyoruz. Tarihi miraslarla dolu olan bu adada M.Ö. 1000'li yıllara dayandığı sanılan Dor, Pers ve Romalılar’dan kalma tarihi eserler ile antik tiyatro ve rölyeflerle dekore edilmiş taşların arasında yürüyüş yapabilirsiniz. Daha sonra gece demir atacağımız Karacasöğüt Adası'na guletimiz hareket edecektir ve akşam yemeği burada servis edilecektir. Marmaris'e 25 km uzaklıkta olan bu kasabadan Marmaris -Dalyan -Kaunos bölgelerini gezmek isteyen misafirlerimiz için de isteğe bağlı turlar bulunmaktadır.(K,Ö,A)

Gün 5

Karacasöğüt- Tuzla Koyu

Sabah serin sularda yüzerek uyanılan mükemmel günün ilk rotası Langöz Koyu olacaktır. Öğle yemeği bu koyda verileceği için Langöz Koyu'na guletimiz demir atacaktır. Akşam yemeği de bu huzurlu ortamda servis edilecektir.(K,Ö,A)

Gün 6

Tuzla Koyu- Kisebükü(Alakışlabükü)

Erken saatlerde Kargılı Koyu'na gelen guletimiz öğle yemeği de servis edildikten sonra Kisebükü Koyu'na hareket edecektir. Gecelemenin de yapılacağı bu koyda Bizans harabeleri gezilebilir.(K,Ö,A)

Gün 7

Kisebükü(Alakışlabükü) - Bodrum

Güne güzel bir kahvaltı ile başlangıç yapıldıktan sonra öğle yemeğinin verileceği Pabuç Burnu'na doğru guletimiz hareket edecektir. Yalıçiftlik Koyu'nda hoş sohbet eşliğinde verilen beş çayının ardından yöreyi gezmek isteyen misafirlerimiz için isteğe bağlı köy turları bulunmaktadır. Geceyi geçirmek ve akşam yemeği servisi için ise Bodrum Limanı'na demir atılır.(K,Ö,A)

Gün 8

Bodrum

Mavi turun son gününde güzel bir kahvaltıdan sonra saat 10:30'a kadar teknenizden ayrılabilirsiniz.(K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.


YAT BİLGİLERİ
Bu seyir Standart / Klasik Guletler ile yapılmaktadır. Tüm Guletlerimizde yat sigortası vardır. Tüm yolculara kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Bu rotada (Alaturka) kendimizden farklı operatör / guletler kullanabiliriz.


A / C  KULLANIMI VE GECE LİMANLARDA KALMA  HAKKINDA UYARI
Klima maksimum 8 saate kadar kullanılabilir. Limanda A / C kullanmak kesinlikle yasaktır ve bu gezide 1 ile 3 gece limanda kalma vardır (rezervasyonu yaptığınız güzergahınıza bağlı olarak). Tüm limanların gürültülü olabileceğini lütfen unutmayın.


DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt, kabin kiralama paket fiyatına dahildir.
Yolcular gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullabilirler. Şnorkel, maske ve oyunlar buna dahildir.
Bu kabin kiralamada banyo / plaj havlusu verilmeyebilir. Yanınızda getirmelisiniz. Teknede bulunan havlular yüzme ve güneşlenme için kullanılamaz.
Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama fiyatına dahil değildir.


YEMEKLER VE İÇECEKLER

Kahvaltı, öğle yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar kabin kiralama hizmetine dahildir. Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir.Bu durum kendi içeceğinizi getirebilirsiniz anlamına gelmez.
Su dahil tüm içecekler gemide satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kayıt edilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.
Bu rotada diyet gereksinimleri kabul edilmez / hazırlanmaz, diyet ihtiyacı olan konukların kendi yemeğini yanlarında getirmeleri gerekir.


KONAKLAMA
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Bu yolculuklardaki tüm kabinler genellikle çift kabin düzeninde iki kişi içindir. Tek seyahat edenler, kabinleri seyahat sırasında diğer kişilerle paylaşamaz. Tek bir ek kabin ayırmalıdırlar. Tek kişilik ek fiyatlar için lütfen bize e-posta gönderin.
Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.


KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberli olmayan bir turdur. Teknede siteler ve bölgeler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu kabinde 12 yaşından küçük çocukların konaklamasına izin verilmemektedir. 12 yaş ve üzeri tam kabin kiralama fiyatına sahiptir.


GÜZERGAH
Bu güzergahı takip etmek için tüm çaba gösterilecektir, ancak kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, değiştirilmiş günlük planları ve gece duraklarını içerebilir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler konusunda müşterilere danışmak için tüm çaba gösterilecek, ancak para iadesi yapılmayacaktır.
 

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı