Alaturka Yachting logo

BODRUM GOKOVA KLİMALİ GULET MAVİ YOLCULUK

Bodrum Gokova Klimali Gulet Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Bodrum - Gökova 8 günlük mavi yolculuk turunda Alaturka yatçılık farkı ile şaşırtıcı eğlenceli ve huzur dolu bir tatile adım atacaksınız. Mavi yolculuk sırasında Türkiyenin en canlı hareketli ve görülmemiş tenha koyları ziyaret edilecektir. Bodrum mavi yolculuğumuzun başlangıç ve bitiş noktası olacaktır. Bu güzel gulet turu çok sayıda kültürel ve tarihi mekanları bizans köy kalıntılarını görmek için size bir şans sunuyor. dalış yaparak ingiliz savaş gemilerinin batık parçalarını keşfe çıkabilirsiniz. Deneyimli kaptanımız ve mürettebat ekibi sayesinde bilinmeyen yerleride keşfetme olanağını sizlere sunacaktır.Doğanın mucizelerine şahit olmaya devam ederken, aynı zamanda yolculuğun rahatlatıcı etkisinide hissedeceksiniz. Her hangi bir spor aktivitesinde ister bulunmak isteyin isterseniz istemeyin yapabileceğiniz daha bir çok seçenek var.  Doğanın keyfini çıkartırken kitap okuyabilir, isterseniz güvertede tembellik yapabilir yada bunların hepsinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bodrum Gokova Klimali Gulet Mavi Yolculuk fiyatları

  • 4 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019 TL 2730
  • 1 Haziran 2019 - 30 Haziran 2019 TL 3315
  • 1 Temmuz 2019 - 31 Temmuz 2019 TL 3900
  • 1 Ağustos 2019 - 31 Ağustos 2019 TL 3900
  • 1 Eylül 2019 - 30 Eylül 2019 TL 3120
  • 1 Ekim 2019 - 12 Ekim 2019 TL 2340

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Bodrum Gokova Klimali Gulet Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Bodrum

Bodrum Limanındaki yatınıza öğleden sonra geç saatlerde bineceksiniz. Burada bir hoşgeldiniz içeceğinin tadını çıkarırken kaptanınız tarafından size tur hakkında brifing verilecek. Daha sonrasında gemiye yerleşip bir akşam yemeği yiyeceksiniz. Yemek sonrasında Bodrumu keşfetmek ve hareketli gece hayatına katılmak isterseniz Bodrum Kalesini ve Mozolesini ziyaret ettikten  sonra Türkiyenin en iyi bar ve klüplerini ziyaret edebilirsiniz.
Gün 2

Bodrum- Çökertme

Kahvaltıdan sonra Bodrum Limanından Orak adasına doğru yola çıkacağız.  Varıştan sonra yüzmek, rahatlamak ve adadaki Bizans köyünün yıkıntılarını ziyaret etmek için vakit bulacaksınız.  Burada servis edilecek öğlen yemeğinden sonra Çökertme koyuna doğru yola çıkacağız. Burası geceyi geçirmek için ideal bir nokta çünkü Çökertme koyu sakin bir koydur. Bu koyda sakin bir şnorkel dalışı yapabilirsiniz. (K, Ö, A)
Gün 3

Çökertme - İngiliz Limanı(Değirmen Bükü)

Kahvatıdan sonra Gökova körfezindeki yedi adalar bölgesine doğru yola çıkacağız. Öğleden sonra geceki duraklamamız için İngiliz Limanının doğusunda konaklayacağız. İngiliz Limanı adını İkinci Dünya Savaşında burada gizlenen ingiliz torpidobotlarından almıştır. Öğleden sonra ve akşam yüzme, şnorkel dalışı ve rüzgar sörfü yapma şansına sahip olacaksınız. Özellikle bu alan şnorkel dalışı yapmak için ideal bir noktadadır çünkü dipte yatan torpidobotları net bir şekilde görebilirsiniz. (K, Ö, A)
Gün 4

İngiliz Limanı- Karacasöğüt

Sabah Sedir adası(Kleopatra Adası)na doğru yola çıkacağız.  Antik Cedrae şehrinin kalıntıları bu adalar grubunda bulunmaktadır. İsterseniz kalıntıları ziyaret edebilir, isterseniz kleopatra plajında yüzebilirsiniz. Bu plajın kumları yerel söylentiye göre Marcus Antonius tarafından Kleopatra için özel olarak Afrikadan getirilmiştir. Burada biraz vakit geçirdikten sonra Marmarise 25 dk  mesafedeki Karacasöğüt köyüne doğru yola çıkacağız. Burada Marmarmiste gece hayatına katılmak isteyenler için köy merkezinden minibüs kaldırılabilir. Marmaris gece hayatı ve barlarıyla ünlü bir sahil kasabasıdır. (K, Ö, A)
Gün 5

Karacasöğüt- Tuzla Koyu

Sabah ilk uyandığınızda yüzmek için vaktiniz olacak, daha sonrasında Longoz koyuna doğru yola çıkacağız. Burada Çam ormanlarıyla kaplı dağlarla çevrili, küçük bir koyda öğlen yemeği için mola vereceğiz.  Sonraki Durak Tuzla Koyu olacak. Burası balıkçıları ve balık restaurantlarıyla tanınan küçük bir balıkçı kasabası. Geceyi burada geçireceğiz, isterseniz köyü gezebilir, isterseniz çam ormanlarında yürüyüşe çıkabilirsiniz.
Gün 6

Tuzla Koyu- Kisebükü(Alakışlabükü)

Bu sabah körfezin kuzeyine doğru yola çıkacağız ve öğlen yemeği ve yüzme molası olarak Kargılı'da  mola vereceğiz. Daha sonrasında seyahatimize devam edip, Köşekbükün'de gece için mola vereceğiz.(K, Ö, A)
Gün 7

Kisebükü(Alakışlabükü) - Bodrum

Yedinci güne biraz tembelce başlayacağız. Misafirlerimiz rahatlayabilir, uzun bir kahvaltının tadını çıkarabilir ya da Pabuç ve Yalıçiftliğe doğru yolculuğa çıkmadan önce yüzmenin tadını çıkarabilirler. Yol boyunca küçük koylarda birçok yerde yüzme şansına sahip olacaksınız. Öğleden sonrasında ise Bodrum Limanına doğru yola çıkacağız ve akşam bir veda yemeği verilecek. Son gecenizde şehir merkezine inip,gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. (K, Ö, A)
Gün 8

Bodrum

Bodrum limanında bir kahvaltıdan sonra, guletten, yeni arkadaşlarımızdan ve tayfadan ayrılmanın vakti gelmiştir.(K)

Notlar

Please find more details and information on your cabin charter below.

YACHT INFORMATION
This cruise operated with Standard/Classic gulets. All our Gulets have yacht insurance. We advise all travelers to take out their own individual travel insurance.

WARNING ABOUT AC USAGE & OVERNIGHT HARBOUR STAYS
The A/C can be used up to 8 hours maximum. Using A/C in the harbors are strictly forbidden, and there are 2 nights harbour docking on this cruise (first and last night in Bodrum).

INCLUSIONS & EXCLUSIONS
- Port and marina fees, taxes and fuel are all included in your cabin charter package price.
- Passengers have the use of all standard yachting equipment on board. This includes snorkels and masks and board games.
- Bath / Beach towels may not be provided on this cabin charter. You must bring along. The towels on board cannot be used for swimming and sunbaking.
- Entrance fees and optional activities are not included in the cabin charter price.

MEALS & DRINKS

Breakfast, lunch, afternoon tea and snacks are included in the cabin charter. Drinks are not provided in your cabin charter package. On this cabin charter, you may not bring along your own drinks. All drinks including water are sold onboard. A bar tab is set up for the duration of the week. All bar tabs are paid on the conclusion of your cruise.

ACCOMMODATION
Allocation of cabins is done on site. All cabins on these cruises are for two people in usually a double cabin layout. Single travelers cannot share cabins with other individuals on the cruise. They must reserve a single supplement cabin. For single supplement prices please email us. All cabins have private bathrooms with toilet and shower

RESTRICTIONS
- Your cabin charter is a non-guided tour. There is no local guide on board providing information on the sites and locations.
- Children under 12 years old are not allowed on this cabin charter. 12+ years old are at full cabin charter price.

ITINERARY
All efforts will be made to follow this itinerary, however, in cases of poor weather and/or sea conditions, this schedule may change. This could include altered daily plans and overnight stops. In these situations, all efforts will be made to consult customers on alternative options, no money will be refunded.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}