Alaturka Yachting logo

BODRUM GÖKOVA KLİMALI GULET MAVİ YOLCULUK

Bodrum Gökova Klimalı Gulet Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Bodrum - Gökova 8 günlük mavi yolculuk turunda Alaturka yatçılık farkı ile şaşırtıcı eğlenceli ve huzur dolu bir tatile adım atacaksınız. Mavi yolculuk sırasında Türkiyenin en canlı hareketli ve görülmemiş tenha koyları ziyaret edilecektir. Bodrum mavi yolculuğumuzun başlangıç ve bitiş noktası olacaktır. Bu güzel gulet turu çok sayıda kültürel ve tarihi mekanları bizans köy kalıntılarını görmek için size bir şans sunuyor. dalış yaparak ingiliz savaş gemilerinin batık parçalarını keşfe çıkabilirsiniz. Deneyimli kaptanımız ve mürettebat ekibi sayesinde bilinmeyen yerleride keşfetme olanağını sizlere sunacaktır.Doğanın mucizelerine şahit olmaya devam ederken, aynı zamanda yolculuğun rahatlatıcı etkisinide hissedeceksiniz. Her hangi bir spor aktivitesinde ister bulunmak isteyin isterseniz istemeyin yapabileceğiniz daha bir çok seçenek var.  Doğanın keyfini çıkartırken kitap okuyabilir, isterseniz güvertede tembellik yapabilir yada bunların hepsinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bodrum Gökova Klimalı Gulet Mavi Yolculuk fiyatlar

Dönem TL EUR USD AUD GBP
29 Nisan 2017 - 19 Mayıs 2017 TL 1120 EUR 285 USD 319 AUD 422 GBP 248
20 Mayıs 2017 - 9 Haziran 2017 TL 1415 EUR 360 USD 403 AUD 533 GBP 313
10 Haziran 2017 - 23 Haziran 2017 TL 1623 EUR 413 USD 463 AUD 611 GBP 359
24 Haziran 2017 - 4 Ağustos 2017 TL 2004 EUR 510 USD 571 AUD 755 GBP 444
5 Ağustos 2017 - 8 Eylül 2017 TL 2358 EUR 600 USD 672 AUD 888 GBP 522
9 Eylül 2017 - 22 Eylül 2017 TL 1623 EUR 413 USD 463 AUD 611 GBP 359
23 Eylül 2017 - 6 Ekim 2017 TL 1415 EUR 360 USD 403 AUD 533 GBP 313
7 Ekim 2017 - 20 Ekim 2017 TL 1120 EUR 285 USD 319 AUD 422 GBP 248

Bodrum Gökova Klimalı Gulet Mavi Yolculuk İndirim

İndirim Tarih Aralığı Kişi 1 - 5 Kişi 6 - 1 Kişi 11 - 16 Kişi 17 + İndirim Bitiş
29 Nisan 2017 - 14 Ekim 2017 7% 7% 10% 10% 28 June 2017

Bodrum Gökova Klimalı Gulet Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Bodrum

Bodrum Limanındaki yatınıza öğleden sonra geç saatlerde bineceksiniz. Burada bir hoşgeldiniz içeceğinin tadını çıkarırken kaptanınız tarafından size tur hakkında brifing verilecek. Daha sonrasında gemiye yerleşip bir akşam yemeği yiyeceksiniz. Yemek sonrasında Bodrumu keşfetmek ve hareketli gece hayatına katılmak isterseniz Bodrum Kalesini ve Mozolesini ziyaret ettikten  sonra Türkiyenin en iyi bar ve klüplerini ziyaret edebilirsiniz.
Gün 2

Bodrum- Çökertme

Kahvaltıdan sonra Bodrum Limanından Orak adasına doğru yola çıkacağız.  Varıştan sonra yüzmek, rahatlamak ve adadaki Bizans köyünün yıkıntılarını ziyaret etmek için vakit bulacaksınız.  Burada servis edilecek öğlen yemeğinden sonra Çökertme koyuna doğru yola çıkacağız. Burası geceyi geçirmek için ideal bir nokta çünkü Çökertme koyu sakin bir koydur. Bu koyda sakin bir şnorkel dalışı yapabilirsiniz. (K, Ö, A)
Gün 3

Çökertme - İngiliz Limanı(Değirmen Bükü)

Kahvatıdan sonra Gökova körfezindeki yedi adalar bölgesine doğru yola çıkacağız. Öğleden sonra geceki duraklamamız için İngiliz Limanının doğusunda konaklayacağız. İngiliz Limanı adını İkinci Dünya Savaşında burada gizlenen ingiliz torpidobotlarından almıştır. Öğleden sonra ve akşam yüzme, şnorkel dalışı ve rüzgar sörfü yapma şansına sahip olacaksınız. Özellikle bu alan şnorkel dalışı yapmak için ideal bir noktadadır çünkü dipte yatan torpidobotları net bir şekilde görebilirsiniz. (K, Ö, A)
Gün 4

İngiliz Limanı- Karacasöğüt

Sabah Sedir adası(Kleopatra Adası)na doğru yola çıkacağız.  Antik Cedrae şehrinin kalıntıları bu adalar grubunda bulunmaktadır. İsterseniz kalıntıları ziyaret edebilir, isterseniz kleopatra plajında yüzebilirsiniz. Bu plajın kumları yerel söylentiye göre Marcus Antonius tarafından Kleopatra için özel olarak Afrikadan getirilmiştir. Burada biraz vakit geçirdikten sonra Marmarise 25 dk  mesafedeki Karacasöğüt köyüne doğru yola çıkacağız. Burada Marmarmiste gece hayatına katılmak isteyenler için köy merkezinden minibüs kaldırılabilir. Marmaris gece hayatı ve barlarıyla ünlü bir sahil kasabasıdır. (K, Ö, A)
Gün 5

Karacasöğüt- Tuzla Koyu

Sabah ilk uyandığınızda yüzmek için vaktiniz olacak, daha sonrasında Longoz koyuna doğru yola çıkacağız. Burada Çam ormanlarıyla kaplı dağlarla çevrili, küçük bir koyda öğlen yemeği için mola vereceğiz.  Sonraki Durak Tuzla Koyu olacak. Burası balıkçıları ve balık restaurantlarıyla tanınan küçük bir balıkçı kasabası. Geceyi burada geçireceğiz, isterseniz köyü gezebilir, isterseniz çam ormanlarında yürüyüşe çıkabilirsiniz.
Gün 6

Tuzla Koyu- Kisebükü(Alakışlabükü)

Bu sabah körfezin kuzeyine doğru yola çıkacağız ve öğlen yemeği ve yüzme molası olarak Kargılı'da  mola vereceğiz. Daha sonrasında seyahatimize devam edip, Köşekbükün'de gece için mola vereceğiz.(K, Ö, A)
Gün 7

Kisebükü(Alakışlabükü) - Bodrum

Yedinci güne biraz tembelce başlayacağız. Misafirlerimiz rahatlayabilir, uzun bir kahvaltının tadını çıkarabilir ya da Pabuç ve Yalıçiftliğe doğru yolculuğa çıkmadan önce yüzmenin tadını çıkarabilirler. Yol boyunca küçük koylarda birçok yerde yüzme şansına sahip olacaksınız. Öğleden sonrasında ise Bodrum Limanına doğru yola çıkacağız ve akşam bir veda yemeği verilecek. Son gecenizde şehir merkezine inip,gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. (K, Ö, A)
Gün 8

Bodrum

Bodrum limanında bir kahvaltıdan sonra, guletten, yeni arkadaşlarımızdan ve tayfadan ayrılmanın vakti gelmiştir.(K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili ekstra bilgi ve detayları bulabilirsiniz.

YAT BİLGİLERİ

Kabin kiralama için sizlere standart bir gulet sağlanır. Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir.

Yatlar, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

Tüm yatlarımız sigortalıdırlar. Ancak biz, tüm misafirlerimize, bireysel seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR


Tüm liman ve deniz ücretleri, vergiler ve yakıt ücreti, kabin kiralama ücretinize dahildir.

Misafirler, gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullanabilirler, buna şnorkel, maske ve oyunlar dahildir.

Turunuzda yatak takımlarınız ve banyo havlunuz tarafımızdan sağlanmaktadır. Ancak kendi plaj havlunuzu getirmeyi unutmayın çünkü banyo havlularının, yüzme ve güneşlenme için kullanımına izin verilmemektedir.

Opsiyonel aktivite ücretleri ve giriş ücretleri, kabin kiralama ücretinize dahil değildir.

YİYECEK & İÇECEK

Seyriniz süresince yemekler turunuza dahildir. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, ikindi çayı ve aperatiflerden oluşur.

Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir. Bu durum, kendi içeceklerinizi getirmeniz gerektiği anlamına gelmez. Su dahil tüm içecekler, uygun fiyatlarla teknede satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kaydedilir ve tur sonunda toplu olarak ödeme alınır.

KONAKLAMA


Kabin tahsisi yerinde yapılır. Bu turda tüm kabinler, genellikle iki kişilik kabin düzenindedir. Tek kişiler, rezervasyonunu tek kişilik yaptırdığı ve tek kişi farkını ödediği sürece, kabinlerini diğer misafirlerle paylaşmak durumunda değillerdir. Tek kişi fark ücretleri hakkında bilgi için lütfen e-posta gönderiniz.

Tüm kabinlerde, tuvalet ve duşlu özel banyolar bulunmaktadır.

KISITLAMALAR


Kabin kiralama rehbersiz bir turdur. Teknede, siteler ve bölgelerle ilgili bilgi verecek herhangi bir yerel rehber yoktur.

Her yaştan çocuk için kabin seyahatine izin verilir. Ancak 1-3 yaşındakiler için özellikle tavsiye edilmez. Tüm çocuklar tam ücret öderler.

Yunan Adalarını ziyaret edecek tüm misafirlerin geçerli bir pasaportu (seyir bitiş tarihinden en az bir ay sonrasına kadar süresi olan) olmalı, gerekiyorsa Schengen vizesi olmalıdır. Her türlü vize, pasaport, sağlık sertifikası ve diğer seyahat evraklarını sağlamak misafirin sorumluluğundadır.

Tüm çabalarımız, belirtilen tur programını takip etmek içindir. Ancak, kötü hava ve/veya deniz koşulları sebebiyle bu program değişebilir. Bu, değişen geceleme ve duraklama noktaları demektir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler misafirlere danışılacaktır. Para iadesi yapılmayacaktır.

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj