Alaturka Yachting logo

BODRUM GOKOVA KLİMALİ GULET MAVİ YOLCULUK

Bodrum Gokova Klimali Gulet Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Bodrum - Gökova 8 günlük mavi yolculuk turunda Alaturka yatçılık farkı ile şaşırtıcı eğlenceli ve huzur dolu bir tatile adım atacaksınız. Mavi yolculuk sırasında Türkiyenin en canlı hareketli ve görülmemiş tenha koyları ziyaret edilecektir. Bodrum mavi yolculuğumuzun başlangıç ve bitiş noktası olacaktır. Bu güzel gulet turu çok sayıda kültürel ve tarihi mekanları bizans köy kalıntılarını görmek için size bir şans sunuyor. dalış yaparak ingiliz savaş gemilerinin batık parçalarını keşfe çıkabilirsiniz. Deneyimli kaptanımız ve mürettebat ekibi sayesinde bilinmeyen yerleride keşfetme olanağını sizlere sunacaktır.Doğanın mucizelerine şahit olmaya devam ederken, aynı zamanda yolculuğun rahatlatıcı etkisinide hissedeceksiniz. Her hangi bir spor aktivitesinde ister bulunmak isteyin isterseniz istemeyin yapabileceğiniz daha bir çok seçenek var.  Doğanın keyfini çıkartırken kitap okuyabilir, isterseniz güvertede tembellik yapabilir yada bunların hepsinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bodrum Gokova Klimali Gulet Mavi Yolculuk fiyatları

  • 4 Mayıs 2019 - 31 Mayıs 2019 TL 2587
  • 1 Haziran 2019 - 30 Haziran 2019 TL 3142
  • 1 Temmuz 2019 - 31 Temmuz 2019 TL 3696
  • 1 Ağustos 2019 - 31 Ağustos 2019 TL 3696
  • 1 Eylül 2019 - 30 Eylül 2019 TL 2957
  • 1 Ekim 2019 - 12 Ekim 2019 TL 2218

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Bodrum Gokova Klimali Gulet Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Bodrum

Bodrum Limanındaki yatınıza öğleden sonra geç saatlerde bineceksiniz. Burada bir hoşgeldiniz içeceğinin tadını çıkarırken kaptanınız tarafından size tur hakkında brifing verilecek. Daha sonrasında gemiye yerleşip bir akşam yemeği yiyeceksiniz. Yemek sonrasında Bodrumu keşfetmek ve hareketli gece hayatına katılmak isterseniz Bodrum Kalesini ve Mozolesini ziyaret ettikten  sonra Türkiyenin en iyi bar ve klüplerini ziyaret edebilirsiniz.
Gün 2

Bodrum- Çökertme

Kahvaltıdan sonra Bodrum Limanından Orak adasına doğru yola çıkacağız.  Varıştan sonra yüzmek, rahatlamak ve adadaki Bizans köyünün yıkıntılarını ziyaret etmek için vakit bulacaksınız.  Burada servis edilecek öğlen yemeğinden sonra Çökertme koyuna doğru yola çıkacağız. Burası geceyi geçirmek için ideal bir nokta çünkü Çökertme koyu sakin bir koydur. Bu koyda sakin bir şnorkel dalışı yapabilirsiniz. (K, Ö, A)
Gün 3

Çökertme - İngiliz Limanı(Değirmen Bükü)

Kahvatıdan sonra Gökova körfezindeki yedi adalar bölgesine doğru yola çıkacağız. Öğleden sonra geceki duraklamamız için İngiliz Limanının doğusunda konaklayacağız. İngiliz Limanı adını İkinci Dünya Savaşında burada gizlenen ingiliz torpidobotlarından almıştır. Öğleden sonra ve akşam yüzme, şnorkel dalışı ve rüzgar sörfü yapma şansına sahip olacaksınız. Özellikle bu alan şnorkel dalışı yapmak için ideal bir noktadadır çünkü dipte yatan torpidobotları net bir şekilde görebilirsiniz. (K, Ö, A)
Gün 4

İngiliz Limanı- Karacasöğüt

Sabah Sedir adası(Kleopatra Adası)na doğru yola çıkacağız.  Antik Cedrae şehrinin kalıntıları bu adalar grubunda bulunmaktadır. İsterseniz kalıntıları ziyaret edebilir, isterseniz kleopatra plajında yüzebilirsiniz. Bu plajın kumları yerel söylentiye göre Marcus Antonius tarafından Kleopatra için özel olarak Afrikadan getirilmiştir. Burada biraz vakit geçirdikten sonra Marmarise 25 dk  mesafedeki Karacasöğüt köyüne doğru yola çıkacağız. Burada Marmarmiste gece hayatına katılmak isteyenler için köy merkezinden minibüs kaldırılabilir. Marmaris gece hayatı ve barlarıyla ünlü bir sahil kasabasıdır. (K, Ö, A)
Gün 5

Karacasöğüt- Tuzla Koyu

Sabah ilk uyandığınızda yüzmek için vaktiniz olacak, daha sonrasında Longoz koyuna doğru yola çıkacağız. Burada Çam ormanlarıyla kaplı dağlarla çevrili, küçük bir koyda öğlen yemeği için mola vereceğiz.  Sonraki Durak Tuzla Koyu olacak. Burası balıkçıları ve balık restaurantlarıyla tanınan küçük bir balıkçı kasabası. Geceyi burada geçireceğiz, isterseniz köyü gezebilir, isterseniz çam ormanlarında yürüyüşe çıkabilirsiniz.
Gün 6

Tuzla Koyu- Kisebükü(Alakışlabükü)

Bu sabah körfezin kuzeyine doğru yola çıkacağız ve öğlen yemeği ve yüzme molası olarak Kargılı'da  mola vereceğiz. Daha sonrasında seyahatimize devam edip, Köşekbükün'de gece için mola vereceğiz.(K, Ö, A)
Gün 7

Kisebükü(Alakışlabükü) - Bodrum

Yedinci güne biraz tembelce başlayacağız. Misafirlerimiz rahatlayabilir, uzun bir kahvaltının tadını çıkarabilir ya da Pabuç ve Yalıçiftliğe doğru yolculuğa çıkmadan önce yüzmenin tadını çıkarabilirler. Yol boyunca küçük koylarda birçok yerde yüzme şansına sahip olacaksınız. Öğleden sonrasında ise Bodrum Limanına doğru yola çıkacağız ve akşam bir veda yemeği verilecek. Son gecenizde şehir merkezine inip,gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. (K, Ö, A)
Gün 8

Bodrum

Bodrum limanında bir kahvaltıdan sonra, guletten, yeni arkadaşlarımızdan ve tayfadan ayrılmanın vakti gelmiştir.(K)

Notlar

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
Rezervasyon Formu
Kabin Tipi Kabin Sayısı Fiyat Maksimum Kişi
2 Kişilik
1 Kişilik
TOPLAM: {{ totalPrice }} TL
Taksit Seçenekleri
  • {{ price.installmentNumber + ' x ' + price.installmentPrice }}
    TL {{ price.totalPrice }}