Alaturka Yachting logo

BODRUM GOKOVA KLİMALİ GULET MAVİ YOLCULUK

Bodrum Gokova Klimali Gulet Mavi Yolculuk
Genel Bakış
Tur Programı
Notlar
İletişim

Bodrum - Gökova 8 günlük mavi yolculuk turunda Alaturka Yatçılık farkı ile şaşırtıcı eğlenceli ve huzur dolu bir tatile adım atacaksınız. Mavi yolculuk sırasında Türkiye'nin en canlı hareketli ve görülmemiş tenha koyları ziyaret edilecektir. Bodrum mavi yolculuğumuzun başlangıç ve bitiş noktası olacaktır. Bu güzel gulet turu çok sayıda kültürel ve tarihi mekanları Bizans köy kalıntılarını görmek için size bir şans sunuyor. Dalış yaparak İngiliz savaş gemilerinin batık parçalarını keşfe çıkabilirsiniz. Deneyimli kaptanımız ve mürettebat ekibi sayesinde bilinmeyen yerleri de keşfetme olanağını sizlere sunacaktır. Doğanın mucizelerine şahit olmaya devam ederken, aynı zamanda yolculuğun rahatlatıcı etkisini de hissedeceksiniz. Herhangi bir spor aktivitesinde ister bulunmak isteyin isterseniz istemeyin yapabileceğiniz daha bir çok seçenek var. Doğanın keyfini çıkartırken kitap okuyabilir, isterseniz güvertede tembellik yapabilir ya da bunların hepsinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bodrum Gokova Klimali Gulet Mavi Yolculuk fiyatları

  • 25 Nisan 2020 - 8 Mayıs 2020 ₺ 5.645
  • 9 Mayıs 2020 - 22 Mayıs 2020 ₺ 7.246
  • 23 Mayıs 2020 - 26 Haziran 2020 ₺ 8.425
  • 27 Haziran 2020 - 24 Temmuz 2020 ₺ 9.942
  • 25 Temmuz 2020 - 28 Ağustos 2020 ₺ 11.542
  • 29 Ağustos 2020 - 11 Eylül 2020 ₺ 9.942
  • 12 Eylül 2020 - 25 Eylül 2020 ₺ 8.425
  • 26 Eylül 2020 - 10 Ekim 2020 ₺ 7.246

Güncel indirimli fiyatları görmek için rezervasyon formundan tarih seçebilirsiniz.

Bodrum Gokova Klimali Gulet Mavi Yolculuk Programı

Gün 1

Bodrum

Bodrum Limanı'ndaki yatınıza öğleden sonra geç saatlerde bineceksiniz. Burada bir hoşgeldiniz içeceğinin tadını çıkarırken kaptanınız tarafından size tur hakkında brifing verilecek. Daha sonrasında gemiye yerleşip bir akşam yemeği yiyeceksiniz. Yemek sonrasında Bodrumu keşfetmek ve hareketli gece hayatına katılmak isterseniz Bodrum Kalesini ve mozolesini ziyaret ettikten  sonra Türkiye'nin en iyi bar ve klüplerini ziyaret edebilirsiniz.

Gün 2

Bodrum- Çökertme

Kahvaltıdan sonra Bodrum Limanı'ndan Orak Adası'na doğru yola çıkacağız. Varıştan sonra yüzmek, rahatlamak ve adadaki Bizans Köyünün yıkıntılarını ziyaret etmek için vakit bulacaksınız. Burada servis edilecek öğlen yemeğinden sonra Çökertme Koyuna doğru yola çıkacağız. Burası geceyi geçirmek için ideal bir nokta çünkü Çökertme Koyu sakin bir koydur. Bu koyda sakin bir şnorkel dalışı yapabilirsiniz. (K, Ö, A)

Gün 3

Çökertme - İngiliz Limanı(Değirmen Bükü)

Kahvatıdan sonra Gökova Körfezi'ndeki Yedi Adalar bölgesine doğru yola çıkacağız. Öğleden sonra geceki duraklamamız için İngiliz Limanının doğusunda konaklayacağız. İngiliz Limanı adını İkinci Dünya Savaşında burada gizlenen İngiliz torpido botlarından almıştır. Öğleden sonra ve akşam yüzme, şnorkel dalışı ve rüzgar sörfü yapma şansına sahip olacaksınız. Özellikle bu alan şnorkel dalışı yapmak için ideal bir noktadadır çünkü dipte yatan torpidobotları net bir şekilde görebilirsiniz. (K, Ö, A)

Gün 4

İngiliz Limanı- Karacasöğüt

Sabah Sedir Adası(Kleopatra Adası)na doğru yola çıkacağız. Antik Cedrae şehrinin kalıntıları bu adalar grubunda bulunmaktadır. İsterseniz kalıntıları ziyaret edebilir, isterseniz Kleopatra Plajı'nda yüzebilirsiniz. Bu plajın kumları yerel söylentiye göre Marcus Antonius tarafından Kleopatra için özel olarak Afrika'dan getirilmiştir. Burada biraz vakit geçirdikten sonra Marmaris'e 25 dk  mesafedeki Karacasöğüt Köyüne doğru yola çıkacağız. Burada Marmarmis'te gece hayatına katılmak isteyenler için köy merkezinden minibüs kaldırılabilir. Marmaris gece hayatı ve barlarıyla ünlü bir sahil kasabasıdır. (K, Ö, A)

Gün 5

Karacasöğüt- Tuzla Koyu

Sabah ilk uyandığınızda yüzmek için vaktiniz olacak, daha sonrasında Longoz Koyu'na doğru yola çıkacağız. Burada Çam ormanlarıyla kaplı dağlarla çevrili, küçük bir koyda öğlen yemeği için mola vereceğiz. Sonraki durak Tuzla Koyu olacak. Burası balıkçıları ve balık restaurantlarıyla tanınan küçük bir balıkçı kasabası. Geceyi burada geçireceğiz, isterseniz köyü gezebilir, isterseniz çam ormanlarında yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Gün 6

Tuzla Koyu- Kisebükü(Alakışlabükü)

Bu sabah körfezin kuzeyine doğru yola çıkacağız ve öğlen yemeği ve yüzme molası olarak Kargılı'da  mola vereceğiz. Daha sonrasında seyahatimize devam edip, Köşekbükün'de gece için mola vereceğiz.(K, Ö, A)

Gün 7

Kisebükü(Alakışlabükü) - Bodrum

Yedinci güne biraz tembelce başlayacağız. Misafirlerimiz rahatlayabilir, uzun bir kahvaltının tadını çıkarabilir ya da Pabuç ve Yalıçiftliği'ne doğru yolculuğa çıkmadan önce yüzmenin tadını çıkarabilirler. Yol boyunca küçük koylarda birçok yerde yüzme şansına sahip olacaksınız. Öğleden sonrasında ise Bodrum Limanı'na doğru yola çıkacağız ve akşam bir veda yemeği verilecek. Son gecenizde şehir merkezine inip, gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. (K, Ö, A)

Gün 8

Bodrum

Bodrum Limanında bir kahvaltıdan sonra, guletten, yeni arkadaşlarımızdan ve tayfadan ayrılmanın vakti gelmiştir.(K)

Notlar

Aşağıda kabin kiralama ile ilgili bilgi ve detayları bulabilirsiniz.


YAT BİLGİLERİ
Bu seyir Standart / Klasik Guletler ile yapılmaktadır. Tüm Guletlerimizde yat sigortası vardır. Tüm yolculara kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Bu rotada (Alaturka) kendimizden farklı operatör / guletler kullanabiliriz.


A / C  KULLANIMI VE GECE LİMANLARDA KALMA  HAKKINDA UYARI
Klima maksimum 8 saate kadar kullanılabilir. Limanda A / C kullanmak kesinlikle yasaktır ve bu gezide 1 ile 3 gece limanda kalma vardır (rezervasyonu yaptığınız güzergahınıza bağlı olarak). Tüm limanların gürültülü olabileceğini lütfen unutmayın.


DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Liman ve marina ücretleri, vergiler ve yakıt, kabin kiralama paket fiyatına dahildir.
Yolcular gemide tüm standart yatçılık ekipmanlarını kullabilirler. Şnorkel, maske ve oyunlar buna dahildir.
Bu kabin kiralamada banyo / plaj havlusu verilmeyebilir. Yanınızda getirmelisiniz. Teknede bulunan havlular yüzme ve güneşlenme için kullanılamaz.
Giriş ücretleri ve isteğe bağlı aktiviteler kabin kiralama fiyatına dahil değildir.


YEMEKLER VE İÇECEKLER

Kahvaltı, öğle yemeği, ikindi çayı ve atıştırmalıklar kabin kiralama hizmetine dahildir. Kabin kiralama paketinize içecekler dahil değildir.Bu durum kendi içeceğinizi getirebilirsiniz anlamına gelmez.
Su dahil tüm içecekler gemide satılmaktadır. Bar ödemeleriniz tur süresince kayıt edilir ve tur sonunda toplu olarak nakit ödeme alınır.
Bu rotada diyet gereksinimleri kabul edilmez / hazırlanmaz, diyet ihtiyacı olan konukların kendi yemeğini yanlarında getirmeleri gerekir.


KONAKLAMA
Kabinlerin tahsisi yerinde yapılır. Bu yolculuklardaki tüm kabinler genellikle çift kabin düzeninde iki kişi içindir. Tek seyahat edenler, kabinleri seyahat sırasında diğer kişilerle paylaşamaz. Tek bir ek kabin ayırmalıdırlar. Tek kişilik ek fiyatlar için lütfen bize e-posta gönderin.
Tüm kabinler tuvalet ve duşlu özel banyoya sahiptir.


KISITLAMALAR
Kabin kiralama rehberli olmayan bir turdur. Teknede siteler ve bölgeler hakkında bilgi veren yerel bir rehber yoktur.
Bu kabinde 12 yaşından küçük çocukların konaklamasına izin verilmemektedir. 12 yaş ve üzeri tam kabin kiralama fiyatına sahiptir.


GÜZERGAH
Bu güzergahı takip etmek için tüm çaba gösterilecektir, ancak kötü hava ve / veya deniz koşullarında bu program değişebilir. Bu, değiştirilmiş günlük planları ve gece duraklarını içerebilir. Bu durumlarda, alternatif seçenekler konusunda müşterilere danışmak için tüm çaba gösterilecek, ancak para iadesi yapılmayacaktır.
 

İletişim

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İsim
E-Posta
Tel
Sizi daha sonra bu numaradan arayacağız
Mesaj
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı