Alaturka Yachting logo

Bodrum en iyi plajlar

 ?>

Bodrum, eşsiz güzellikleriyle size önemli ayrıntıları sunacak harika bir destinasyondur. Yüzyıllardır korumayı bildiği tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini günümüze kadar aktarabilen bu bölge, günümüzün en büyük tatil destinasyonlarından birisi haline dönüştü. Ege’nin incisi konumunda bulunan Bodrum’da yapılması gereken çok sayıda alternatif öneriye göz atabilir ve keyifle bunları gerçekleştirebilirsiniz. Bölgenin en bilindik tatil destinasyonu olan Bodrum’da muhteşem ayrıntılardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Muhteşem bir deniz ve eşsiz plajlar size unutulmaz bir deneyim yaşatmaya yetecek ve harika zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Bodrum Mavi Yolculuk farklı deneyimler kazanabileceğiniz programlardır. Ege’nin tüm bölgelerine ek olarak Yunan sahili ve Akdeniz kıyılarına kadar uzanan geniş bir coğrafyada muhteşem bir tatil deneyimi yaşayabilmeniz mümkün olacaktır. Mavi yolculuklarda en dikkat çekici unsurlar koylar ve plajlar olacaktır. Bodrum plajları ise enfes güzellikleriyle size apayrı bir keyif sunacaktır. Mavi yolculuk sonucunda ulaşabileceğiniz veya normal bir şekilde ulaşım sağlayacağınız Bodrum plajları arasında en güzellerini sizler için sıraladık;

Güvercinlik:

Harika bir koy olan Güvercinlik, yeşil ile mavinin iç içe geçtiği enfes bir güzelliğe sahiptir. Doyumsuz manzaralar ışığında bu plaj Bodrum’a yalnızca 25 kilometre mesafede bulunur.

Torba:

Bodrum’da bir köydür ve 5 kilometre uzaklıktadır. Pırıl pırıl plajıyla harika bir destinasyondur.

Göltürkbükü:

13 kilometre mesafede yer alan Gölköy, denizin eşsiz güzelliklerini görebileceğiniz harika bir plajdır.

Gündoğan Koyu:

Gündoğan koyu doğal güzellikleriyle insan elinin az değdiği, güzelliğini en doğal biçimiyle korumakta bir bölgedir.

Yalıkavak:

Bodrum’un popüler bölgelerinden birisi olan Yalıkavak, harika plajlarıyla dikkat çeker. Yalıkavak’ın bir diğer özelliği de en ünlü süngercilerin buradan çıkmasıdır.

Bardakçı Koyu:

Kumlu bir plaja sahip olan Bardakçı bölgesi, enfes doğal güzellikleriyle sizi adeta büyüler.

Gümüşlük:

Gümüşlük çok eski bir yerleşim yeridir. Berrak denizi ve plajıyla ünlü olan bu bölgede harika zaman geçirebilirsiniz.

Kadıkalesi:

Berrak denizi ve mas mavi sularıyla dikkat çeker. Muhteşem bir yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu plajların yanı sıra Gümbet, Akyarlar, Bağla Koyu, Turgut Reis, Aspat, Ortakent Yahşi, Bitez, Kara Ada, Ada Boğazı gibi plajların da keyfine varabilirsiniz. Her birisi birbirinden güzel olan bu plajlar, harika zaman geçirmeniz için bire birdir.

Bodrum denildiğinde akla ilk olarak  Mavi tur ve plajları gelmektedir. Özellikle plajlar büyüleyici güzellikleriyle enfes bir deneyim yaşamanıza olanak tanır. Birbirinden özel bölgeleri sayesinde harika bir tatil deneyimi yaşamanıza imkan tanıyan bu bölge, harika deneyimlere ev sahipliği yapmanızı sağlayacaktır. Mavi tur programları sayesinde gerek Ege’nin gerekse de Akdeniz’in mükemmel keyfini sürebilmeniz mümkün olacak. Okyanus üzerinde yapacağınız mavi turlara inat, Türkiye kıyılarında gerçekleştireceğiniz seyahatinizde bir çok gizli koyu, kıyı ve adayı keşfedebileceksiniz.  Tüm turistlerin hayranlıkla izleyeceği bu bölge muhteşem fırsatları size sunacak ve harika bir deneyim yaşamanıza imkan sağlayacaktır. 


Son Makaleler

Neden Kemer'de Mavi Tura katılmalısınız?

Akdeniz bölgesi her dönemin önemli merkezlerini oluşturdu. Binlerce yıllık geçmişiyle tarihe yön veren Antalya, geçmişte ki izlerini günümüze taşıyarak önemli bir turizm destinasyonuna dönüşmeyi başardı.

Olimpos en iyi plajlar

Her köşesi cenneti andıran Türkiye’nin muhteşem güzelliklere sahip olan bölgeleri tatil için ideal alanları size sunuyor. Antalya bölgesi ise adeta turizm cenneti konumunda.

Neden Olimpos'ta Mavi Tura katılmalısınız?

Olimpos muhteşem güzellikleriyle büyüleyicidir. Eşsiz fırsatları size sunan ve mükemmel deneyimler yakalamanızı sağlayan Olimpos, mavi yolculukların değişmez rotasını oluşturuyor.

Göcek en iyi plajlar

Akdeniz’in muhteşem güzellikleriyle dikkat çeken incisi Göcek, eşsiz güzelliklerini size yansıtan yapısıyla harika bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyacaktır.

Neden Göcek'te Mavi Tura katılmalısınız?

Göcek her yönüyle insanları büyüleyen bir yapıya sahiptir. Akdeniz’in en özel bölgelerinden birisi olan Göcek, muhteşem güzellikleriyle dikkat çeker.

All Posts >>
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı