Alaturka Yachting logo

MAZİ KÖYÜ


Mazi Köyü

Bodrum etrafında barış dolu ve sessiz bir yer arıyorsanız sizi fazlasıyla memnun edecek onlar Mazi Köyü’nü tercih edebilirsiniz. Hatta Mazi köyünü duymamış birçok insan vardır. Belki de burasının kendi kişiliği ve olağanüstü güzelliği korunmuş olmasının ana nedeni fazla bilinmiyor olmasıdır. Mazi el değmemiş mükemmel doğası ile her yıl gelen turistlerin fazlasıyla dikkatini çekmeye başlamıştır.

Mazi Köyü’nün plajında açık denizden denize düzgün hareketlerin tadını çıkarırken çakıllı bölümleri size sınırsız eğlence verecektir. Su berraktır ve aşağıda yeterli derinlik oluncaya kadar, hemen hemen her taş ve bitkiyi görmek mümkün olacak.

Mazi Köyü’nün güzel atmosferi ve doğası sizin için farklı bir deneyim olacaktır. Gün boyu gidebileceğiniz fantastik kafeler şık restoranlar ve hediyelik eşya satın alabileceğiniz minik güzel dükkanlar bulunmaktadır. Mazi Köyünde yapmak için daha değişik bir fikir arıyorsanız günlük turla sizin için kayda değer bir seçenek olacaktır ve kesinlikle dikkate alın. Mazi sakinleri halı yapımında son derece iyidirler ve şehirde üretimi işgal eden bir şeydir. Halı üretimi bu tip köyün geçinmesi ve yaşaması için yeterli değildir. Ancak günümüzde turizm bu küçük yer için parlak ve gelecek vaat eden bir faaliyet olarak yerini almaktadır.

Bir günlük gezi için gerçek bir övgüyü hak eden