Alaturka Yachting logo

KARGI KOYU


Kargı Koyu

Eğer Bodrum yakınlarında tatilinizin geri kalanı için güzel bir rota arıyorsanız, Kargı Koyu sizin için ideal bir seçim olacaktır. Burası kuzey de yer alan güzel koylar içinde yer almaktadır.

Kargı Koyu küçük bir şehirdir ve tüm güzelliğini ihtişamını korumuştur. Bodrum'da kalıyorsanız dinlenmek ve rahatlatmak için bu yeri ziyaret etmelisiniz.  Günlük Tekne Turu ile Kargı’ya ulaşmak eğlenceli bir fırsattır. Eğer kıyısına yakınlaştığınızda açılış mesafesinde tekneyle bakarsanız, köyün çevresinin koruyucu bir yeşil barikatla çevrilmiş olduğunu göreceksiniz. Sadece güzel evlerin bulunduğu yeşil küçük bir köy, altındaki denizin muhteşem maviliğinin bir tablo gibi hücrelerinize dolmasına izin verin.

Kargı ziyaretçilerine ince kumlu plajı ve güzel temiz suyu sayesinde muhteşem zamanlar geçirtir. Tüm yüzücüler için Kargı Koyu küçük bir cenneti temsil eder. İşte onlar korkmadan yüzmek için sakin sulara gözü kapalı olarak atlayabilirsiniz. Yüzmek eğlence için yeterince ilginç değilse sahil boyunca onları görebileceğiniz gibi, deve sizin dikkatinizi çekmeye yardımcı olabilir. Deveye binerek unutulmaz bir deneyim elde edebilirsiniz.

Güzel anları buraya yakın başka yerlerde yaşayabilirsiniz. Kadıkalesi, Bitez veya Akyarlar ziyaret etmek için güzel bir çözümdü