Alaturka Yachting logo

GÜMBET


Gümbet

Gümbet Bodrum şehrine yakın, bu büyük turistik merkeze sadece 4 km uzaklıktadır. Ayrıca, Gümbet zengin gece hayatı ile turistik bir mekân halini aldı. Gümbet plajı, geniş ve uzun olduğu için turistler ve tatilciler sıcak kumsallarda kendisinden bir parça bulabilir.

Gümbet’te hiçbir zaman sıkıcı bir zaman geçirme olasılığınız olmayacak. Güzel kumsalları sayesinde denizin kumun ve güneşin keyfini çıkarın. Su sporları sıcak bir günün yakıcılığını üzerinizden almak için yardımcı olacaktır. Akşamları, bu turist kasabasında gerçek hayat başlar. Kulüpleri, restoranlar ve barlarının hem çokluğu hem de hareketliliği size unutulmaz bir zaman sunacak. Eğer konumunu değiştirmek ve Bodrum büyüsünü hissetmek istiyorsanız, yerel ulaşım vardır. Birkaç dakika içinde kendinizi güzel şehir merkezinde bulacaksınız. Eğer yürümek isterseniz, tepeler üzerinde yel değirmenleri ile her iki tarafta mükemmel güzelliği seyredebileceğiniz tepelik alanları vardır.

Gümbet yaz tatili keyfini tercih edenler için ideal bir seçim olmasına rağmen, yakınında hala görülmeye değer gerçekten pek çok ilginç yerler vardır. Bunlardan birisi Orak Adası’dır. Oraya en kolay ulaşım yolu, Günlük tekne turu almaktır. Sakin bir gün geçirmek isteyenler için, Çökertme Koyu mükemmel bir seçimdir. Biraz araştırmaya istekli olanlar Yedi Adalar Bölgesi seçimi ile harika bir gün geçirmiş olacaktır.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı