Alaturka Yachting logo

AYVACIK


Ayvacık

Bu güzel tatil beldesi Ayvacık Çanakkale iline aittir. Marmara Bölgesinde bulunan bu tatil beldesi size tatil sırasında sakinlik ve huzur vaat eden küçük bir kasabadır. Olası turist gezi listesinde görebileceğiniz bir olmayan Ayvacık çok popüler değildir. Yine de, sakin ruhu ile bu yerde bir yürüyüş yaparak sahip olduğu tüm güzelliklere bakmak için değecek bir konuma sahiptir.

Ayvacık'ın rakımı yaklaşık 250 metredir ve burası hoş bir iklime sahiptir. Biz eğer bu şehrin bütün uzunluğu boyunca geniş bir yay gibi uzanan güzel plajını dikkate alırsak, buraya geldiğinizde denizinde güzel anlar yaşayacağınız ve aynı zamanda harika bir gün batımı keyfini yaşayacağınızı garanti edebiliriz.

Bu özel yer çok ünlü olmasa da güzel bir tatil yaşayacağınız kesindir. Tatil için Ayvacık’ı tercih eden yerli ve yabancı turistler için değerli ev hanımları tarafından dokunan güzel el halılarının, canlı canlı nasıl üretildiğini takip etme fırsatları vardır. Sanat Ayvacık'ın ticari markasıdır. Eğer bir tane bu güzel sanat eserlerinden satın alabilirsiniz, gerçekten evinize Türk geleneğinin önemli bir parçası aktarabilirsiniz.

Tabii ki, Ayvacık yapacağınız tatilin sadece güzel bir parçasını oluşturacak. Buraya yakın olan Troy inanılmaz hikayeleri içerisinde barındıran, tarihsel değeri olan bir antik kenttir ve kesinlikle ziyaret edilmeye değer bir yerdir. Ezine Türk kıyılarında takı sevenler için bir başka inanılmaz cazip tatil yeridir. Bu fantastik hedeflere ek olarak, geri kalan tatil için doğru yer Gökçeada Adası olacaktır.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
WhasApp Destek Hattı